Kampania przywoławcza dotycząca napełniacza poduszki powietrznej

Globalna kampania przywoławcza dotycząca napełniacza poduszki powietrznej dotyczy wielu producentów z branży motoryzacyjnej i ma na celu zminimalizowanie zagrożenia bezpieczeństwa. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się, czy akcja dotyczy także Twojego pojazdu.

Podejmij natychmiastowe działanie

Zagrożenia dla Ciebie i pasażerów

Po uruchomieniu poduszki powietrznej w wyniku zderzenia część napełniająca może wytworzyć zbyt duże ciśnienie wewnątrz poduszki. W wyniku tego może dojść do rozerwania obudowy napełniacza, co spowoduje wystrzelenie metalowych fragmentów poza poduszkę powietrzną do wnętrza pojazdu.

Może to doprowadzić do poważnych obrażeń ciała lub nawet do śmierci.

Co powinieneś zrobić

Sprawdź, czy Twój pojazd jest objęty akcją. Jeśli jest, skontaktuj się niezwłocznie ze swoim dealerem Hondy w celu dokonania bezpłatnej wymiany niezbędnych komponentów.

Co zrobi Honda

Po przyjeździe do dealera w module poduszki powietrznej pojazdu zostanie zamontowany zmodyfikowany napełniacz. Prace potrwają ok. 1 godziny i zostaną przeprowadzone nieodpłatnie.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

Nadal będziemy ściśle współpracować z władzami, aby powiadomić wszystkich właścicieli pojazdów objętych akcją.

List zawiadamiający zaleca właścicielom pojazdów podjęcie określonych działań. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z dealerem Hondy.

Dostępność części zamiennych

Nadal będziemy ściśle współpracować z siecią naszych dostawców i dealerów w celu zapewnienia dostępności części do Twojego pojazdu.