Honda Insurance

Udział w naszym programie zapewnia komfort użytkowania pojazdu oraz poczucie pełnego bezpieczeństwa. W drodze wnikliwej selekcji wybraliśmy dla naszego programu stabilnych, rzetelnych i silnych partnerów - czołowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce, mające jednocześnie światową renomę:

Zachowujemy oryginalność Twojej Hondy

W przypadku kolizji wykonamy naprawę z użyciem oryginalnych części zamiennych w autoryzowanym serwisie Hondy. Serwis użyje oryginalnych części zamiennych, które zamontują nasi wykwalifikowani technicy - naprawy są objęte 3-letnią gwarancją.

Samochód zastępczy

Wiemy, jakim problemem jest brak samochodu. Dlatego proponujemy samochód zastępczy na czas naprawy (nawet na 21 dni) - dołożymy wszelkich starań, żeby to była również Honda. 

Odszkodowanie na nowy samochód

Jeżeli od daty pierwszej rejestracji nowego samochodu nie minęło 12 miesięcy, a samochód został skradziony lub koszt naprawy przekracza 70% jego wartości sprzed wypadku, otrzymasz odszkodowanie w wysokości 100% wartości nowego samochodu o takiej samej specyfikacji.

Koszty leczenia

Każda osoba, która zostanie poszkodowana w wypadku, w którym uczestniczy Twój samochód, otrzyma zwrot kosztów leczenia. Nawet do 100 000,00 PLN na osobę.

Użytkowanie za granicą

Usługa obejmuje użytkowanie pojazdu we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z naszym szerokim zakresem Assistance możesz być spokojny w podróży.

Wymiana zamków

W przypadku uszkodzenia zamka bądź kluczyka otrzymasz pokrycie kosztów wymiany.

Ubezpieczenie bagażu

Otrzymasz do 5000 zł rekompensaty, jeżeli Twój bagaż zostanie skradziony lub uszkodzony w czasie wypadku.

Ubezpieczenie fotelika dziecięcego

Jeżeli fotelik dziecięcy zamontowany w samochodzie zostanie uszkodzony wskutek wypadku, pożaru lub kradzieży, otrzymasz rekompensatę za fotelik, niezależnie od stopnia jego uszkodzeń.

Ochrona zniżek

Mając tę ochronę w momencie szkody z AC i OC , uzyskane przez Ciebie zniżki pozostają na takim samym poziomie. 

Ubezpieczenie szyb

W przypadku uszkodzenia szyb w Twoim pojeździe masz zagwarantowaną naprawę w ASO, wygodę, oszczędność czasu oraz nie tracisz zniżek AC.

Ubezpieczenie opon i felg

Zapewni dodatkową ochronę opon i felg Twojego pojazdu, które zostały uszkodzone na skutek kolizji z drogą. Nie grozi Ci utrata zniżek za bezszkodowość. 

Honda Insurance

Kontakt

Więcej informacji uzyskasz u najbliższego dealera Hondy
lub pod numerami: +48 22 852 30 60 oraz 852 30 61 - od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00