Obsługa serwisowa

Twój samochód został zaprojektowany tak, aby był niezawodny – na wszelki wypadek dokładamy ubezpieczenie.

Serwis i naprawa

Wszystkie nasze samochody są projektowane tak, aby były niezawodne, bezpieczne i trwałe. Jest jednak rzeczą normalną, że każdy samochód potrzebuje regularnej obsługi serwisowej w trakcie eksploatacji. Pracownicy autoryzowanych serwisów Honda korzystają z najnowszych rozwiązań podczas obsługi serwisowej samochodów – skutecznie zabezpieczając go przed utratą wartości, obniżając koszty eksploatacji i umożliwiając bezproblemową jazdę.

Dlaczego obsługa serwisowa jest taka ważna?

Zakup Hondy to inwestycja. Aby samochód zachował fabryczną jakość i niezawodność, wymaga regularnej obsługi serwisowej. Pomyśl o tym: utrzymywanie samochodu w idealnym stanie skutecznie chroni inwestycję, minimalizując spadek wartości samochodu i zapewniając jego perfekcyjne działanie.

Kiedy należy wykonać przegląd?

Kupując Hondę możesz być pewny, że zrobiliśmy wszystko, aby ułatwić Ci życie. Doskonałym tego przykładem jest system przypominania o przeglądzie, w który wyposażyliśmy nasze najnowsze samochody. System informuje kierowcę o niezbędnych naprawach i przypomina o okresowym przeglądzie, który należy wykonać w autoryzowanym serwisie.