My Honda+

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Korzystaj z wielu różnych usług i funkcjonalności dostępnych w aplikacji My Honda+ oraz używaj smartfona jako kluczyka, który pozwala odblokować i zablokować drzwi, a nawet uruchomić pojazd. Możesz także udostępnić cyfrowy kluczyk komuś w rodzinie albo znajomemu i pozwolić tej osobie na jazdę Twoim samochodem.

 

Przewiń

Szczegóły pakietu

Ta usługa jest bezpłatna przez pierwszy rok od dnia uruchomienia gwarancji.

Za pomocą funkcji Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK) możesz przekazać kluczyk nawet 5 wybranym osobom. Jako właściciel, zawsze zachowujesz pełną kontrolę. Masz także opcję zezwolenia na dostęp do wszystkich usług albo tylko do cyfrowego kluczyka.

Uruchamianie

Za pomocą smartfona można uruchamiać samochód. W tym celu na urządzeniu z systemem Android lub iOS wyposażonym w interfejs Bluetooth należy w aplikacji nacisnąć przycisk zasilania i wpisać numer PIN. Alternatywnie, na urządzeniu z systemem Android można użyć modułu NFC i przyłożyć smartfon do specjalnego punktu na desce rozdzielczej.

Blokowanie i odblokowywanie drzwi

Za pomocą smartfona można zablokować i odblokować samochód. Urządzenie z systemem Android lub iOS znajdujące się w zasięgu łączności Bluetooth pozwala wejść do samochodu. Alternatywnie na urządzeniu z systemem Android można użyć modułu NFC i przyłożyć smartfon do słupka B. Nie trzeba mieć połączenia z Internetem — wystarczy wejść w zasięg działania modułu Bluetooth zainstalowanego w samochodzie.

 

 

 

Zamknij i zatrzymaj okna

Jeśli jesteś w zasięgu łączności Bluetooth, możesz ze smartfona zamknąć i zatrzymać okna samochodu. Nie potrzebujesz do tego połączenia z Internetem.

Otwieranie klapki gniazda ładowania

Jeśli jesteś w zasięgu łączności Bluetooth, możesz ze smartfona otworzyć klapkę gniazda ładowania swojej Hondy e. Nie potrzebujesz do tego połączenia z Internetem.

Alarmy

Trzymaj rękę na pulsie, na bieżąco otrzymując powiadomienia o zostawieniu odblokowanych drzwi lub klapy bagażnika albo otwartej klapce gniazda ładowania lub oknach. W ten prosty sposób unikniesz stresu i niepokoju. 

Podczas korzystania z klucza cyfrowego zaleca się noszenie przy sobie pilota. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami w witrynie internetowej.

Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

Jak wykupić abonament?

Ta usługa jest dostępna bezpłatnie przez pierwszy rok. Dwa tygodnie przed wygaśnięciem otrzymasz propozycję odnowienia. Wystarczy wtedy zaznaczyć opcję automatycznego odnawiania, a resztę weźmiemy na siebie.

FAQs
Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

My Honda+ w Twoim samochodzie.

Funkcje w tej usłudze komunikacyjnej są dostępne tylko w Hondzie e. 

FAQs
Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

Ile to kosztuje?

Ten pakiet jest dostępny jako bezpłatna subskrypcja przez pierwszy rok od daty uruchomienia gwarancji, później opłata wynosi 269 zł za kolejne 12 miesięcy. Jeżeli jednak chcesz zwiększyć możliwości aplikacji My Honda+, możesz dodatkowo wykupić pakiety: Bezpieczna Podróż i Honda Personal Assistant, które oferują wiele dodatkowych funkcji. Usługę Hotspot Wi-Fi w samochodzie uruchamia się bezpośrednio w pojeździe.

FAQs

Abonamenty
Ceny
HR-V
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available
Available

Pakiet Bezpieczna Podróż

Bezstresowa eksploatacja w każdych warunkach.

Pomoc drogowa Honda Assistance. Wyznaczanie dozwolonej strefy, wysyłanie punktów użyteczności publicznej do systemu nawigacji satelitarnej, lokalizowanie samochodu, historia podróży, ocena jazdy i planowanie ulubionych tras.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 129 zł rocznie (do 3 roku)
Available
Available
Available

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Dostęp do Internetu w samochodzie.

Możliwość wyświetlania treści na wielu urządzeniach przez łącze u swojego usługodawcy (AT&T, Vodafone itd.)

Koszty zależą od parametrów użytkowania
Available
Available
Available

Honda Personal Assistant

Wystarczy powiedzieć „OK Honda”

Pokładowy cyfrowy asystent wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać w sposób zbliżony do naturalnego i na przykład zaplanować optymalną podróż.

219 zł rocznie
Not available
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.