GWARANCJA HONDA PLUS

5 lat spokojnej eksploatacji bez zmartwień o koszty napraw.

HONDA PLUS

rozszerzenie gwarancji fabrycznej 2+3

Wspólnie z Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG, szwajcarskim liderem ubezpieczeń, Honda Motor Europe Limited Oddział w Polsce przygotowała również wysoce atrakcyjny program ubezpieczeń zapewniający porycie kosztów napraw po wygaśnięciu gwarancji producenta. Program dedykowany jest zarówno posiadaczom samochodów nowych jak i używanych. 

Gwarancja Honda Plus

Dla kogo Ubezpieczenie Kosztów Napraw?

Program ubezpieczenia „HONDA PLUS” stanowi rozszerzenie gwarancji fabrycznej 3+2, dzięki czemu zyskujesz 5 lat ochrony dla swojego pojazdu.

Ubezpieczenie może być zawarte w dniu sprzedaży pojazdu, będącego na gwarancji producenta, którego wiek nie przekracza 3 lat (36 miesięcy) a przebieg 100 000 km. Ochroną ubezpieczeniową objęte są wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne elementy i zespoły pojazdu zamontowane w pojeździe fabrycznie.

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach programu „HONDA PLUS” trwa, w zależności od wybranego wariantu 12 lub 24 miesiące, jednak nie dłużej niż do osiągniecie 300 000 km przebiegu.

W ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty  napraw do wartości za jaką został kupiony pojazdu (wartość fakturowa).

Gwaracja Honda Plus

Dla kogo Ubezpieczenie Kosztów Napraw?

Benzynowe modele Civic (1,0 i 1,5), HR-V i CR-V wyposażone są w 3 letnią gwarancję fabryczną i dodatkową opłaconą przez Importera roczną ochronę ubezpieczeniową, co dla posiadaczy tych aut oznacza, że aby mieć 5 lat ochrony wystarczy dokupić ubezpieczenie na 12 miesięcy.

Gwarantujemy naszym klientom niezawodność również przy zakupie pojazdów, których gwarancja fabryczna wygasła. Program ubezpieczenia „HONDA QUALITY PLUS” przeznaczony jest dla posiadaczy samochodów w wieku do 7 lat, których przebieg w dniu przystąpienia do ubezpieczenia nie przekracza 200 000 km. Zakres elementów i zespołów pojazdu objętych ochroną ubezpieczeniową zbliżony jest do zakresu ubezpieczenia ‘HONDA PLUS”, szczegóły opisane są w warunkach ubezpieczenia dostępnych w naszych salonach sprzedaży.

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach programu „HONDA QUALITY PLUS” trwa, w zależności od wybranego wariantu 12 lub 24 miesiące.

W ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty napraw do wartości 30 000 PLN.

Gwarancja Honda Plus

Dlaczego warto zainteresować programem ubezpieczenia kosztów napraw?

Korzyści wynikające z posiadania ubezpieczenia długo można wymieniać.  Należą do nich: 

  • brak kosztów usunięcia awarii, zgodnie z zakresem programu pokrywane są koszty części i robocizny,
  • naprawy wykonywane są w autoryzowanych stacjach obsługi HONDA, 
  • do naprawy wykorzystywane są tylko oryginalne części zamienne a usługa wykonywana jest przez doświadczony personel,
  • wykorzystywana jest zaawansowana diagnostyka,
  • ubezpieczenie może zostać przeniesione na nowego właściciela przy sprzedaży pojazdu, co realnie wpływa na wartość sprzedaży,
  • ochrona ubezpieczeniowa działa na terytorium geograficznym Europy.
Gwaracja Honda Plus

Postępowanie w razie wystąpienia szkody.

W razie zaistnienia awarii należy skontaktować się z Centrum Autoryzacji Szkód WAGAS w celu przeprowadzenia szybkiej i kompleksowej likwidacji szkody. Procedury WAGAS zapewniają minimum formalności dla właściciela pojazdu dzięki możliwości autoryzacji do przeprowadzenia bezgotówkowych napraw w serwisach.

Przed rozpoczęciem naprawy skontaktuj się z Centrum Autoryzacji Szkód WAGAS  pod numerem telefonu 22 670 96 10. Likwidator poprosi o przesłanie kilku dokumentów, w tym kosztorysu naprawy zawierającego opis usterki, i wyjaśni jak będzie wyglądało dalsze postępowanie. 

Pełną dokumentację szkody można wysłać mailem na adres: szkody@wagas.pl bądź wypełniając interaktywny formularz zamieszczony na stronie: szkodywagas.pl .

Gwarancja Honda Plus

Gdzie kupić?

Ubezpieczenie Kosztów Napraw może zostać zawarte przy zakupie pojazdu. Zapraszamy do odwiedzenia Autoryzowanych Stacji Obsługi HONDA a także do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia: