My Honda+

Pakiet Bezpieczna Podróż

Korzystaj z wielu różnych usług i funkcjonalności dostępnych w aplikacji My Honda+ oraz ciesz się wszechstronnym wsparciem, jakie zapewniają usługi Geofencingu, planowania podróży, lokalizowania samochodu i pomocy drogowej Honda Assistance.

 
Przewiń

Szczegóły pakietu

Ta usługa jest bezpłatna dla Hondy e i Hondy Jazz przez 1 rok.

Trasę można zaplanować w aplikacji, a na mapie będą wyświetlane wskazówki dojazdowe od startu aż do samego końca.

Historia podróży

Monitoruj swoje przejazdy, a następnie informuj członków rodziny i znajomych o najlepszych trasach. 

Lokalizowanie samochodu

Wyświetlenie lokalizacji samochodu na mapie bardzo ułatwi jego odnalezienie, kiedy parkujesz w nieznanej miejscowości.

Wysyłanie celu podróży

Wyślij miejsce docelowe podróży do samochodu jeszcze przed rozpoczęciem jazdy, a system nawigacji satelitarnej opracuje trasę zawczasu.

 

 

Pomoc drogowa Honda Assistance

Oprócz usługi podstawowej bezpłatnej pomocy drogowej jest dostępna opcja cyfrowego wzywania pomocy technicznej w razie awarii mechanicznej lub wypadku. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk w aplikacji My Honda+. Operator w centrum Hondy wyśle lawetę w miejsce, które ustali automatycznie na podstawie informacji z systemu GPS w Twoim pojeździe.

Geofencing

Możesz wyznaczyć wirtualny krąg wokół pojazdu. Kiedy samochód z jakiegokolwiek powodu wyjedzie poza tę granicę, natychmiast dostaniesz powiadomienie.

 

Jak wykupić abonament?

Ta usługa jest dostępna bezpłatnie przez pierwszy rok. Dwa tygodnie przed wygaśnięciem otrzymasz propozycję odnowienia. Wystarczy wtedy zaznaczyć opcję automatycznego odnawiania, a resztę weźmiemy na siebie.

FAQs

My Honda+ w Twoim samochodzie.

Funkcje w tej usłudze komunikacyjnej są dostępne we wszystkich modelach Hondy e i Hondy Jazz.**

FAQs

Ile to kosztuje?

Ten pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok od daty uruchomienia gwarancji, później opłata wynosi 129 zł za kolejne 12 miesięcy. Zarejestruj się i ściągnij aplikację już teraz.  Jeżeli jednak chcesz zwiększyć możliwości aplikacji My Honda+, możesz dodatkowo wykupić pakiety Cyfrowy Kluczyk Hondy (HDK) i Honda Personal Assistant, które oferują wiele dodatkowych funkcji. Usługę Hotspot Wi-Fi w samochodzie uruchamia się bezpośrednio w pojeździe.

FAQs
Abonamenty
Ceny
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Twoim kluczykiem jest smartfon.

Włączanie, blokowanie/odblokowywanie zamków drzwi, zdalne zamykanie wszystkich szyb, otwieranie klapki gniazda ładowania i alarmy w cyfrowym kluczyku.

Dostępne dla wszystkich klientów Hondy e od 2021 r.
Available
Not available

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Dostęp do Internetu w samochodzie.

Możliwość wyświetlania treści na wielu urządzeniach przez łącze u swojego usługodawcy (AT&T, Vodafone itd.)

Koszty zależą od parametrów użytkowania
Available
Available

Honda Personal Assistant

Wystarczy powiedzieć „OK Honda”

Pokładowy cyfrowy asystent wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać w sposób zbliżony do naturalnego i na przykład zaplanować optymalną podróż.

219 zł rocznie
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.

**Niedostępne w podstawowej wersji modelu Jazz.