My Honda+

Pakiet Bezpieczna Podróż

Korzystaj z wielu różnych usług i funkcjonalności dostępnych w aplikacji My Honda+ oraz ciesz się wszechstronnym wsparciem, jakie zapewniają usługi Geofencingu, planowania podróży, lokalizowania samochodu i pomocy drogowej Honda Assistance.

 
Przewiń

Szczegóły pakietu

Ta usługa jest bezpłatna dla Hondy e i Hondy Jazz przez 1 rok.

Trasę można zaplanować w aplikacji, a na mapie będą wyświetlane wskazówki dojazdowe od startu aż do samego końca.

Historia podróży

Monitoruj swoje przejazdy, a następnie informuj członków rodziny i znajomych o najlepszych trasach. 

Lokalizowanie samochodu

Wyświetlenie lokalizacji samochodu na mapie bardzo ułatwi jego odnalezienie, kiedy parkujesz w nieznanej miejscowości.

Wysyłanie celu podróży

Wyślij miejsce docelowe podróży do samochodu jeszcze przed rozpoczęciem jazdy, a system nawigacji satelitarnej opracuje trasę zawczasu.

 

 

Pomoc drogowa Honda Assistance

Oprócz usługi podstawowej bezpłatnej pomocy drogowej jest dostępna opcja cyfrowego wzywania pomocy technicznej w razie awarii mechanicznej lub wypadku. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk w aplikacji My Honda+. Operator w centrum Hondy wyśle lawetę w miejsce, które ustali automatycznie na podstawie informacji z systemu GPS w Twoim pojeździe.

Geofencing

Możesz wyznaczyć wirtualny krąg wokół pojazdu. Kiedy samochód z jakiegokolwiek powodu wyjedzie poza tę granicę, natychmiast dostaniesz powiadomienie.

 

Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

Jak wykupić abonament?

Ta usługa jest dostępna bezpłatnie przez pierwszy rok. Dwa tygodnie przed wygaśnięciem otrzymasz propozycję odnowienia. Wystarczy wtedy zaznaczyć opcję automatycznego odnawiania, a resztę weźmiemy na siebie.

FAQs
Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

My Honda+ w Twoim samochodzie.

Funkcje w tej usłudze komunikacyjnej są dostępne we wszystkich modelach Hondy e i Hondy Jazz.**

FAQs
Kobieta stojąca obok białej Hondy e używająca aplikacji My Honda+

Ile to kosztuje?

Ten pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok od daty uruchomienia gwarancji, później opłata wynosi 129 zł za kolejne 12 miesięcy. Zarejestruj się i ściągnij aplikację już teraz.  Jeżeli jednak chcesz zwiększyć możliwości aplikacji My Honda+, możesz dodatkowo wykupić pakiety Cyfrowy Kluczyk Hondy (HDK) i Honda Personal Assistant, które oferują wiele dodatkowych funkcji. Usługę Hotspot Wi-Fi w samochodzie uruchamia się bezpośrednio w pojeździe.

FAQs

Abonamenty
Ceny
HR-V
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available
Available

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Twoim kluczykiem jest smartfon.

Włączanie, blokowanie/odblokowywanie zamków drzwi, zdalne zamykanie wszystkich szyb, otwieranie klapki gniazda ładowania i alarmy w cyfrowym kluczyku.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 269 zł rocznie
Available
Available
Not available

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Dostęp do Internetu w samochodzie.

Możliwość wyświetlania treści na wielu urządzeniach przez łącze u swojego usługodawcy (AT&T, Vodafone itd.)

Koszty zależą od parametrów użytkowania
Available
Available
Available

Honda Personal Assistant

Wystarczy powiedzieć „OK Honda”

Pokładowy cyfrowy asystent wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać w sposób zbliżony do naturalnego i na przykład zaplanować optymalną podróż.

219 zł rocznie
Not available
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.

**Niedostępne w podstawowej wersji modelu Jazz.