Gwarancja

Spędziliśmy dużo czasu dopracowując nasze samochody, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz z nich zadowolony. Większość ewentualnych nieprawidłowości obejmuje Gwarancja Podstawowa, która jest uznawana w większości krajów Europy Zachodniej.

Co obejmuje gwarancja?

Poniżej znajdziesz listę naszych gwarancji. Podejmujemy się nieodpłatnie usunąć wszelkie usterki zgodnie z Warunkami Gwarancji w książce serwisowej.

Gwarancja podstawowa

Stawiamy na niezawodność - jednak w przypadku awarii nieodpłatnie usuniemy wszelkie usterki wynikające z wad produkcyjnych, które wystąpią w ciągu pierwszych 3 lat eksploatacji lub przed przekroczeniem 100 000 km przebiegu, w zależności co nastąpi pierwsze.

Gwarancja na powłokę lakierniczą

Zachowaj oryginalny połysk karoserii. Gwarantujemy nieodpłatne usunięcie śladów korozji wynikłych z wad produkcyjnych na zewnętrznym lakierowanym elemencie pojazdu w ciągu 3 pierwszych lat jego eksploatacji.

Gwarancja na układ wydechowy

Układ wydechowy jest zabezpieczony 5-letnią gwarancją, obejmującą efekty korozji perforacyjnej. Dotyczy to kolektora, rury wydechowej, tłumików i katalizatora. Gwarancja nie obejmuje osłon termicznych wokół katalizatora.

Gwarancja na korozję perforacyjną

Samochód jest objęty 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia pojazdu. Gwarancja nie ma limitu kilometrów.

Gwarancja na elementy podwozia

Samochód jest objęty 10-letnią gwarancją, obejmującą efekty korozji perforacyjnej następujących elementów podwozia: wahacze, belki zawieszenia, wsporniki ramy pomocniczej i półosie.

Gwarancja IMA

System zintegrowanego wspomagania silnika (IMA)* jest objęty gwarancją na usterki wynikające z wad produkcyjnych przez okres:

  • 8 lat lub 160 000 km (w zależności co nastąpi pierwsze) w przypadku modelu Insight rok modelowy 2010 lub
  • 5 lat lub 100 000 km (w zależności co nastąpi pierwsze) w przypadku modeli CR-Z i Insight rok modelowy 2011 (samochody z nr VIN rozpoczynającymi się od JHMZE2830B, JHMZE2850B, JHMZE2870B).

Dodatkowa gwarancja

Program przedłużonej gwarancji umożliwia wydłużenie podstawowej gwarancji o 2 lata z limitem 300 000 km.