Zbliżenie na osobę używającą aplikacji My Honda+ na telefonie poza samochodem

My Honda+

Stała łączność

Aplikacja My Honda+ zainstalowana na smartfonie to możliwość kompleksowego zarządzania samochodem w każdej chwili, z każdego miejsca. Aplikacja zapewnia dwustronne działanie, więc z jednej strony możesz samodzielnie monitorować stan samochodu, a z drugiej będziesz otrzymywać powiadomienia o stanie ładowania i układu klimatyzacji oraz przypomnienia serwisowe.

  •  

     

Przewiń

Mężczyzna patrzący na aplikację My Honda+, w tle widać model Honda Jazz Hybrid Crosstar.

Spokój ducha

Aby mieć cały czas oko na samochód, możesz ustawić strefę w ramach usługi geofencing; jeżeli pojazd wyjedzie poza nią, system natychmiast wyśle stosowne powiadomienie. A w razie problemów z odnalezieniem samochodu w plątaninie uliczek w centrum miasta możesz użyć funkcji lokalizowania samochodu, która pokazuje położenie auta na mapie wyświetlanej w smartfonie.

Mężczyzna patrzący na aplikację My Honda+, w tle widać model Honda Jazz Hybrid Crosstar.

Pomoc w codziennym użytkowaniu

Posiadacze Hondy e dostają w tej aplikacji dodatkowo nadrzędzie Cyfrowego kluczyka Hondy (HDK). Ta pomocna funkcja umożliwia korzystanie ze smartfona zamiast tradycyjnego kluczyka z pilotem do blokowania, odblokowywania i uruchamiania samochodu. Z aplikacji w smartfonie możesz również udostępniać ten kluczyk innym osobom, wysyłając do nich zaproszenie.

Mężczyzna patrzący na aplikację My Honda+, w tle widać model Honda Jazz Hybrid Crosstar.

W dowolnym miejscu i czasie

Funkcja zdalnego ładowania pozwala z dowolnego miejsca wydać Hondzie e polecenie naładowania akumulatora. Po zakończeniu ładowania otrzymasz stosowne powiadomienie. Z kolei funkcja zdalnego sterowania klimatyzacją umożliwia ustawianie odpowiedniej temperatury z wyprzedzeniem. Jeżeli więc spodziewasz się mroźnego poranka, wystarczy zaprogramować nagrzewanie kabiny Twojej Hondy e 30 minut przed wyjazdem z domu; w ten sposób wsiądziesz do rozgrzanego samochodu.

Mężczyzna patrzący na aplikację My Honda+, w tle widać model Honda Jazz Hybrid Crosstar.

Bliska i osobista

Przedstawiamy Honda Personal Assistant. Inteligentny system wyposażony w sztuczną inteligencję (AI) umożliwia prowadzenie naturalnych rozmów. System wykorzystuje algorytm kontekstowego uczenia, który umożliwia trafny dobór treści sieciowych w oparciu o konkretne wymagania. Wystarczy powiedzieć „OK Honda”.

Abonamenty
Ceny
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available

Pakiet Bezpieczna Podróż

Bezstresowa eksploatacja w każdych warunkach.

Pomoc drogowa Honda Assistance. Wyznaczanie dozwolonej strefy, wysyłanie punktów użyteczności publicznej do systemu nawigacji satelitarnej, lokalizowanie samochodu, historia podróży, ocena jazdy i planowanie ulubionych tras.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 129 zł rocznie (do 3 roku)
Available
Available

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Twoim kluczykiem jest smartfon.

Włączanie, blokowanie/odblokowywanie zamków drzwi, zdalne zamykanie wszystkich szyb, otwieranie klapki gniazda ładowania i alarmy w cyfrowym kluczyku.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 269 zł rocznie
Available
Not available

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Dostęp do Internetu w samochodzie.

Możliwość wyświetlania treści na wielu urządzeniach przez łącze u swojego usługodawcy (AT&T, Vodafone itd.)

Koszty zależą od parametrów użytkowania
Available
Available

Honda Personal Assistant

Wystarczy powiedzieć „OK Honda”

Pokładowy cyfrowy asystent wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać w sposób zbliżony do naturalnego i na przykład zaplanować optymalną podróż.

219 zł rocznie
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.