My Honda+

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Korzystaj z Internetu, aby przeglądać zawartość i szukać potrzebnych informacji bez wychodzenia z samochodu. Rejestracja jest bardzo łatwa, a w ciągu kilku minut możesz przejrzeć dostępne abonamenty, wybrać jeden z nich, zapłacić i zacząć używać funkcji Hotspot Wi-Fi w samochodzie.

 

Przewiń

Dziecko trzymające tablet przypięte na tylnym siedzeniu samochodu

Szczegóły pakietu

Dostęp do Internetu w samochodzie, dzięki czemu Ty i pasażerowie możecie przeglądać treści ze świata na wielu urządzeniach. 

Dziecko trzymające tablet przypięte na tylnym siedzeniu samochodu

Jak wykupić abonament?

Abonament w AT&T: Do zasubskrybowania usługi Hotspot Wi-Fi w samochodzie nie jest potrzebna aplikacja My Honda+. Procedurę wykonuje się na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego w samochodzie, za pośrednictwem dostawcy usługi łączności Wi-Fi. Wystarczy aktywować funkcję Hotspot Wi-Fi w samochodzie, i gotowe. 

Więcej informacji można znaleźć w sekcji odpowiedzi na często zadawane pytania.

FAQs
Dziecko trzymające tablet przypięte na tylnym siedzeniu samochodu

My Honda+ w Twoim samochodzie.

Funkcja Hotspot Wi-Fi w samochodzie jest dostępna w modelach Honda e i Honda Jazz. 

FAQs
Dziecko trzymające tablet przypięte na tylnym siedzeniu samochodu

Ile to kosztuje?

Cena pakietu zależy od intensywności użytkowania. Więcej szczegółów i informacji można znaleźć w witrynie internetowej swojego usługodawcy internetowego. 

FAQs

Abonamenty
Ceny
HR-V
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available
Available

Pakiet Bezpieczna Podróż

Bezstresowa eksploatacja w każdych warunkach.

Pomoc drogowa Honda Assistance. Wyznaczanie dozwolonej strefy, wysyłanie punktów użyteczności publicznej do systemu nawigacji satelitarnej, lokalizowanie samochodu, historia podróży, ocena jazdy i planowanie ulubionych tras.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 129 zł rocznie (do 3 roku)
Available
Available
Available

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Twoim kluczykiem jest smartfon.

Włączanie, blokowanie/odblokowywanie zamków drzwi, zdalne zamykanie wszystkich szyb, otwieranie klapki gniazda ładowania i alarmy w cyfrowym kluczyku.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 269 zł rocznie
Available
Available
Not available

Honda Personal Assistant

Wystarczy powiedzieć „OK Honda”

Pokładowy cyfrowy asystent wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz z nim rozmawiać w sposób zbliżony do naturalnego i na przykład zaplanować optymalną podróż.

219 zł rocznie
Not available
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.