Close
Zamknij
Przewiń

Potężna moc

Miejsce, w którym technologia spotyka się z przyjemnością prowadzenia samochodu.

Cichy, elastyczny i wyrafinowany napęd zapewnia natychmiastowe przyspieszenie zawsze, gdy tego potrzebujesz. Honda e łączy w sobie wiele technologii skrytych w specjalnie zaprojektowanym nadwoziu. Do sterowania potężnym silnikiem elektrycznym służy specjalny, wielofunkcyjny pedał.

Dowiedz się więcej o osiągach

Ludzki czynnik

Honda e jest projektem, który powstał zgodnie z wytycznymi naszej filozofii, skupiającej się na człowieku; dzięki temu samochód oferuje zaawansowaną, inteligentną technologię.

Linie podkreślające dynamikę

Czystość i prostota konstrukcji.

Minimalizm nie tylko poprawia ogólny wygląd samochodu, ale również wpływa na jego efektywność. Połączenie eleganckiego, nowoczesnego designu z zaawansowaną technologią jest tym, co sprawia, że Honda e wyróżnia się z tłumu.

Dowiedz się więcej na temat stylistyki

Idealne połączenie

Gdy zdecydujesz się na samochód elektryczny upewnij się, że Twoja Honda e jest zasilana oryginalną ładowarką marki Honda.

Przekrój ładowarki Hondy e.

Ładowarka Honda oferuje funkcję szybkiego, niezawodnego ładowania z funkcją automatycznego trybu awaryjnego w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Ma wbudowany system identyfikacji, więc możesz zdecydować, kto może z niej korzystać.

Sprawdź kolejne aktualizacje dla nowej Hondy e za pośrednictwem oryginalnych akcesoriów Honda.

Ładowarka Hondy e w akcji.