Projektując nową Hondę e, za cel postawiono zapewnienie wyjątkowych wrażeń z jazdy uzyskanych dzięki całkowicie elektrycznemu, bezemisyjnemu napędowi.

Niebieska ikona pełnego akumulatora

Technologia elektryczna

Zaawansowany elektryczny układ napędowy wykorzystuje sprawdzone technologie elektryfikacyjne Hondy, w tym funkcję szybkiego ładowania, tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom codziennych dojazdów.

Ikona niebieskiego liścia

Brak emisji zanieczyszczeń

Honda e łączy ekologię z wyjątkowymi osiągami. Sportowa, mocna i niezwykle zwinna, Honda e jest stworzona do miejskich warunków.

Niebieska ikona szybkiego ładowania

Szybkie ładowanie

Pojemny akumulator 35,5 kWh w trybie szybkiego ładowania osiąga 80% nominalnego poziomu zaledwie w 31 minut*.

*Czasy ładowania są mierzone od momentu zapalenia się wskaźnika niskiego poziomu naładowania akumulatora do osiągnięcia poziomu naładowania 80% przy użyciu ładowarki 50 kW.

Niebieska ikona prędkości

Zasięg i prędkość

Honda e osiąga maksymalny zasięg 222 / 210 km (według normy WLTP) i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,3 sekundy.

Widok z przodu z boku na Hondę e zaparkowaną na podjeździe i podłączoną do ładowania, podczas gdy właściciel wchodzi do domu.

Moc ładowania przez wtyczkę

Ładowanie Hondy e jest niezwykle łatwe dzięki umieszczeniu gniazdka centralnie pod przednią pokrywą, tak aby było ono wygodnie dostępne z obu stron samochodu.

Stylistyka nadwozia

Tworząc Hondę e, kwestionowaliśmy wszystko: ten jedyny w swoim rodzaju samochód jest ostatecznym rezultatem owego kwestionowania. Przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd. Honda e pokazuje, jak wyobrażamy sobie optymalną teraźniejszość i przyszłość motoryzacji.

STWÓRZ SWOJĄ HONDĘ E
Widok z przodu z boku na Hondę e zaparkowaną na zewnątrz miejskich budynków.

Stylistyka wnętrza

Wnętrze nowoczesnej minimalistycznej kabiny wykorzystuje przyjemnie w dotyku, współczesne materiały. Przestronna, uporządkowana przestrzeń sprawia wrażenie przebywania w salonie.

Widok wnętrza od strony pasażera w Hondzie e.

Komunikacja za pomocą aplikacji My Honda+

Aplikacja Honda + umożliwia wszechstronne kontrolowanie Hondy e. Blokuj zamki drzwi, ładuj i zabezpieczaj samochód lub uruchamiaj klimatyzację z dowolnego miejsca. Otrzymuj powiadomienia o stanie naładowania i przypomnienia serwisowe. Ten samochód elektryczny nowej generacji stanowi doskonałą demonstrację możliwości technicznych Hondy.

ODKRYJ APLIKACJĘ MY HONDA+
Zbliżenie na aplikację cyfrowego do Hondy e w telefonie.

Pomyśleliśmy o wszystkim

Honda SENSING to świetnie przemyślany, kompleksowy pakiet technologii bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O HONDA SENSING

Którą wersję wyposażenia wolisz?

Wersje wyposażenia
Cena
Główne funkcje
 
 
 
 
 
Honda e Advance widziana z profilu

Honda e Advance

168 800 PLN
System kamer w lusterkach Podgrzewana kierownica Asystent parkowania Honda

Czy masz jakieś pytania?
Rozpocznij czat z ekspertem już teraz.

Wiemy, że wybór odpowiedniego samochodu wymaga dużo czasu i wysiłku. Dlatego mamy kilka sposobów aby skontaktować Cię z ekspertami będącymi w stanie udzelić Ci fachowej pomocy.

Alterantywnie, możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania poprzez:

Honda

Elektryzujące czasy

Z każdym wyprodukowanym zelektryfikowanym pojazdem coraz mocniej realizujemy wizję bezemisyjnego świata. Nasze pojazdy hybrydowe i elektryczne nie tylko dają radość z jazdy, ale także pomagają chronić środowisko naturalne.