Hondę Jazz Crosstar wyposażono w unikatowy, w pełni hybrydowy układ napędowy e:HEV, mogący pracować w jednym z trzech trybów. Dynamiczne i ekonomiczne samochody z funkcją samodzielnego ładowania łączą dynamikę jazdy z efektownym stylem.

Korzystaj z zalet pełnej hybrydy. Nowa Honda Jazz Crosstar.

Premiera wiosną 2023 roku. Nowa Honda Jazz Crosstar jest dynamiczna i przestronna oraz ma zaawansowany układ pełnej hybrydy e:HEV.

Nowy Jazz Crossstar e:HEV to pełna hybryda. Po naciśnięciu pedału przyspieszenia, w przeciwieństwie do łagodnej hybrydy, zapewnia dynamiczne, zelektryfikowane osiągi przy niskim zużyciu paliwa.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastowe przyśpieszenie od momentu ruszenia, dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje silniki elektryczne razem z silnikiem benzynowym podczas codziennej jazdy w celu zapewnienia optymalnej mocy i niesamowitego przyśpieszenia.

Silnik spalinowy Hondy zapewnia wyższą prędkość jazdy na autostradach, równocześnie ładując akumulator.

Hamowanie odzyskowe wykorzystuję energię generowaną poprzez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Co sprawia, że nasze hybrydy są tak wyjątkowe?

Nowa Honda Jazz Crosstar jest zasilana układem napędowym Honda e:HEV. Dowiedz się więcej o zasadach działania technologii pełnej hybrydy Honda e:HEV oraz zobacz jej porównanie z technologiami łagodnej hybrydy i hybrydy typu plug-in.

Poznaj technologię hybrydową
Zbliżenie na kobietę w samochodzie

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. Honda Sensing to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa ostrzegających cię o zagrożeniach, które mogłeś przegapić. Wszystkie te zaawansowane technologie wspierające kierowcę przyczyniły się do uzyskania przez Jazz Crosstar maksymalnej oceny 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa NCAP.

Gotowy sprawdzić, co potrafi hybryda? Więc zaczynajmy.

Znajdź najbliższego dealera