Kunszt inżynierski modelu NSX

Ręczne wykonanie

Widok z góry — Honda NSX i inżynier w fabryce.
Widok z góry — Honda NSX i inżynier w fabryce.
Liczne etapy montażu Hondy NSX w fabryce.
Liczne etapy montażu Hondy NSX w fabryce.

Wszyscy jesteśmy indywidualistami, więc dlaczego Honda NSX miałaby być inna? Honda NSX to perfekcja w każdym detalu — od pierwszego ręcznie wykonanego modelu, aż po montowane na życzenie klienta fabryczne wyposażenie dodatkowe.

Przewiń

Logo Hondy NSX.

Nawiązywanie więzi

Połączenie pieczołowitości ludzkiego rękodzieła z precyzją technicznej doskonałości sprawia, że Honda NSX tworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.

Dzieło sztuki

Wykończenie na wysoki połysk podkreśla wyprofilowane kształty modelu NSX.

Część nadwozia Hondy NSX i technik firmy Honda.

Po dokładnym wykończeniu i sprawdzeniu panele nadwozia zostają ostrożnie przetransportowane na kolejny etap ręcznego montażu.

Osiągnięcie idealnego wykończenia lakierowanych powierzchni zajmuje nam ponad 20 godzin — dwie warstwy podkładu, pięć warstw koloru i dwie warstwy powłoki bezbarwnej. Pomalowane elementy pozostawiamy na 16 godzin. Po utwardzeniu cały samochód jest ręcznie szlifowany drobnym materiałem ściernym, oczyszczany i powlekany kolejnymi dwiema powłokami bezbarwnymi przed ostatecznym polerowaniem.

Honda NSX z tyłu, pod kątem.

Po ostatecznym wypolerowaniu Honda NSX jest gotowa do drogi.

Malowanie elementu Hondy NSX.

Przed malowaniem podwozie i panele nadwozia zostają poddane kąpieli w specjalnych zbiornikach, co ma na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia korozji.

Ożyw swoją Hondę NSX

Zaimponuj kolorem, który wyróżnia się z tłumu.

Valencia Red Pearl

Widok boczny Hondy NSX w kolorze Valencia Red Pearl.

Gustowne dodatki

Spraw, że Twoja Honda NSX będzie jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki dodatkowemu wyposażeniu.

Nasz pakiet wyposażenia zewnętrznego Carbon Fibre zawiera: spojler przedni, spojler tylny, listwy boczne oraz tylny dyfuzor wydechowy. Elementy te nadają modelowi NSX wyścigowego charakteru w każdej sytuacji.

Pakiet wyposażenia wnętrza Signature Sport obejmuje skórzane obicie kierownicy i subtelny zestaw wskaźników wykończony Alcantarą, który można uzupełnić podsufitką z tego samego materiału lub czarną tkaniną (zależnie od preferencji). Aby nadać pojazdowi w pełni sportowego wyglądu, kierownicę i zestaw wskaźników można doposażyć z pakietu wyposażenia wnętrza Carbon Fibre wraz z aluminiowymi, sportowymi pedałami i podnóżkiem.

Włókno węglowe

Wyjątkowo lekkie i niesamowicie mocne — to materiał wybierany przez profesjonalistów świata wyścigowego.

Zdjęcie z góry — zbliżenie na pokrywę silnika i przedni zderzak Hondy NSX.
Pedały Hondy NSX z polerowanego aluminium.

Pedały

Przywiązanie do najdrobniejszych szczegółów — wykonane z polerowanego aluminium pedały to inspiracja wprost z toru wyścigowego.

Lżejszy akcent

Lekkie, przyciągające wzrok i montowane ręcznie koła to ekskluzywny element Hondy NSX.

Mocne i lekkie, wykonane z kutego aluminium koła charakteryzują się idealnie wyrównanym współczynnikiem sztywności do masy, który zapewnia znakomite osiągi. Koła oraz hamulce marki Brembo z opcjonalnymi tarczami węglowo-ceramicznymi wykorzystywanymi w wyścigach Formuły 1 utrzymują nieresorowaną masę samochodu na minimalnym poziomie, co przekłada się na lepsze właściwości jezdne.

Dokładne zdjęcie ekskluzywnych kół Hondy NSX.
Zbliżenie na węglowo-ceramiczne tarcze hamulcowe Hondy NSX.
Zbliżenie na ekskluzywne koła Hondy NSX.
Zbliżenie na węglowo-ceramiczne tarcze hamulcowe Hondy NSX.