Honda NSX

Siła emocji

Biała Honda NSX w plenerze - widok z przodu.
Biała Honda NSX w plenerze - widok z przodu.
Biała Honda NSX z tylnej perspektywy w plenerze.
Biała Honda NSX z tylnej perspektywy w plenerze.

Czujemy to na początku każdego projektu, niezależnie od samochodu. Jednak przy NSX czuliśmy coś wyjątkowego — znacznie głębszego. Poczujesz to podczas jazdy. Wtedy zrozumiesz, dlaczego ten samochód znaczy dla nas więcej, niż każdy inny, który dotychczas stworzyliśmy.

Przewiń

Logo Hondy NSX.

NSX to kwintesencja Hondy

Uosobienie wszystkich inżynierskich innowacji opracowanych na drodze wieloletnich testów i licznych wyścigów — oto sedno tego, czym się zajmujemy.

Tworzenie super- samochodu

Droga do sukcesu jest niełatwym zadaniem — wije się i zmienia, prowadząc od jednego wyzwania do kolejnego.

Osiągnięcie właściwego połączenia sportowych osiągów z komfortem codziennej jazdy zajęło nam trochę czasu. Nie obyło się przy tym bez kilku problemów. Ale jeśli osiągnięcie perfekcji oznaczało ciągłe rozpoczynanie prac od podstaw, to właśnie taką drogę obraliśmy. Dlatego też doprowadzenie Hondy NSX do perfekcji zajęło lata — z czasem stawała się ona tylko lepsza.

Zbliżenie na białą Hondę NSX z tyłu.
Biała Honda NSX z przedniej perspektywy w plenerze.

Ponadczaso- we linie

Samochód zaprojektowany z myślą o ekscytujących osiągach, niezależnie od wyznaczonej drogi.

Widok deski rozdzielczej w wykończonym na czerwono wnętrzu Hondy NSX.

Oto fundament nowego modelu NSX — mocna sportowa hybryda. Jednak zwiększenie mocy oznaczało kolejne wyzwania. Aby ją okiełznać, skupiliśmy uwagę na kierowcy. Nasze umysły wypełniało wiele różnych rozwiązań, czego rezultatem jest poczucie pełnej więzi z samochodem — rzecz, która dotychczas wydawała się niemożliwa.

Honda NSX z tyłu.

Osiągnięcie ludzkości

Każda osoba zaangażowana w projektowanie i tworzenie Hondy NSX od początku do końca czuła jedność z tym samochodem.

W odnowionym i specjalnie przystosowanym Centrum Osiągów w Ohio, specjalistyczne maszyny zajmują się wyłącznie procesami związanymi z podwoziem oraz obróbką lakierniczą. Reszta samochodu jest we wszystkich fazach tworzona ręcznie. To właśnie ludzki dotyk czyni Hondę NSX tak wyjątkową.

Chwila zjednoczenia

Za sprawą drobiazgowych przygotowań i zaawansowanej technologii kierowca jest zjednoczony z Hondą NSX pod każdym względem.

Prowadząc nowy model NSX trudno jest stwierdzić, gdzie kończy się ciało, a zaczyna maszyna. Dochodzi do całkowitego połączenia z samochodem. Ustawienia silnika i układu napędowego można dostosować na wiele różnych sposobów, co daje kierowcy idealną kontrolę podczas pokonywania zakrętów, przyspieszania oraz hamowania — niezależnie od obranej drogi.

Zbliżenie na zegary Hondy NSX w trybie Sport+.
Widok podwozia Hondy NSX.