Zbliżenie na logo e:Hev
Zbliżenie na logo e:Hev

NASZA GAMA MODELI Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM e:HEV

Naszym celem jest pełna elektryfikacja gamy samochodów, i każda nowa hybryda przyczynia się do realizacji wizji budowy niskoemisyjnego społeczeństwa.

Przewiń

Co sprawia, że nasze hybrydy są tak wyjątkowe?

Ikona akumulatora

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Nasze hybrydy ładują się samoczynnie podczas jazdy, dlatego nie trzeba podłączać pojazdu do sieci i planować podróży przez stacje do ładowania - energia jest generowana podczas jazdy.

Ikona emisji

Obniżenie emisji spalin

Pojazdy hybrydowe pomagają nam spełniać marzenie, jakim jest kształtowanie niskoemisyjnego społeczeństwa. Ograniczenie wytwarzania zanieczyszczeń sprawi, że wszyscy będziemy mogli oddychać zdrowym powietrzem.

Ikona paliwa

Zużywanie mniejszych ilości paliwa

Zaawansowana technologia hybrydowa połączona z wysokosprawnymi silnikami benzynowymi sprawia, że nasze hybrydy są ekonomiczne i równocześnie dają przyjemność z jazdy.

Ikona trybu

Poczuj przyjemność z jazdy

Niezwykle zaawansowany hybrydowy układ napędowy e:HEV szybko reaguje na polecenia, płynnie pracuje i jest bardzo wydajny, sprawiając świetne wrażenie podczas jazdy.

Jak działa nasza hybryda?

Nasze zaawansowane pojazdy hybrydowe łączą w sobie zalety silników benzynowych i elektrycznych. Silniki te harmonijnie ze sobą współpracują i zapewniają płynne przekazywanie mocy na koła oraz dynamiczne przyspieszenie, wtedy gdy jest to potrzebne.

The sum of the parts

Gama hybryd na torze
Gama hybryd na torze

Widok z przodu z boku na HR-V Hybrid w studiu

Nasz nowy hybrydowy SUV

Całkowicie nowa Honda HR-V łączy stylizację sportowego-coupe, najbardziej przestronne wnętrze w swojej klasie oraz innowacyjną technologię e:HEV zapewniającą energetyzujące wrażenia z jazdy. HR-V jest ważnym krokiem w kierunku spełnienia naszego marzenia o w pełni zelektryfikowanej gamie i bezemisyjnym świecie.

 

POZNAJ MODEL HR-V
Widok z przodu z boku na HR-V Hybrid w studiu

Hybrydowa rewolucja

Honda CR-V, największa z naszych hybrydowych SUV-ów, ma układ napędowy e:HEV imponujący płynnością jazdy i równocześnie dynamicznym przyspieszaniem. Przestronność w połączeniu z charakterystyczną, sportową stylistyką zapewnia prawdziwą przyjemność z jazdy Tobie i wszystkim pasażerom.

POZNAJ MODEL CR-V
Widok z przodu z boku na HR-V Hybrid w studiu

Osiągi, które poczujesz

Honda Jazz z układem napędowym e:HEV prowadzi się bardzo łatwo i przyjemnie. Płynnie działający i sprawny napęd oraz najprzestronniejsze w klasie wnętrze sprawiają, że ta hybryda wspaniale łączy uniwersalność z radością towarzyszącą zasiadaniu za kierownicą. 

POZNAJ HONDĘ JAZZ
Widok z przodu z boku na HR-V Hybrid w studiu

Hybryda dająca radość

Podobnie jak w Hondzie Jazz, układ napędowy e:HEV daje mnóstwo przyjemności swoimi błyskawicznymi reakcjami na polecenia. Różnica polega na tym, że Jazz Crosstar — hybryda o stylistyce crossovera — ma własną, niepowtarzalną uterenowioną osobowość. 

 

 

POZNAJ MODEL JAZZ CROSSTAR
Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.
Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.

Informacje na temat hybryd

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o hybrydach samoładujących się i ładowanych z gniazdka oraz o ich mniejszym negatywnym oddziaływaniu na środowisko naturalne, kliknij przycisk poniżej.