NOWE WCIELENIE HYBRYDY

Nowy HR-V wkrótce pojawi się na rynku. Ten SUV o stylistyce coupe ma układ napędowy e:HEV czerpiący pełnymi garściami z technologii hybrydowej opracowanej przez nasz zwycięski zespól Formuły 1.

Przewiń

Szybki przegląd nowości

Widok z przodu na Hondę HR-V Hybrid

Estetyka poprzez prostotę

Nowoczesny kształt nadwozia Hondy HR-V utrzymano w tonie eleganckiej powściągliwości. Dynamicznie poprowadzone linie charakterystyczne i gładkie powierzchnie ucieleśniają współczesną filozofię projektowania Hondy.

Układ napędowy e:HEV Hondy HR-V Hybrid

Samoładująca się hybryda

Nowatorski hybrydowy układ napędowy e:HEV, łączący w sobie wysokie osiągi i niską emisję spalin i niskim zużyciem paliwa, zdobył uznanie w całej Europie. Ponadto całkowicie sam się ładuje, więc nie wymaga podłączania do zewnętrznego źródła.

Stylistyka wnętrza Hondy HR-V Hybrid

Pomysłowo zaaranżowane wnętrze

Fotele Magic Seats zastosowane w modelu HR-V są bardzo uniwersalne, zapewniają w tym stylizowanym na coupe SUV-ie mnóstwo miejsca dla pasażerów lub na zaskakująco wielkogabarytowy bagaż, zależnie od potrzeb.

Układ rozprowadzania powietrza w Hondzie HR-V Hybrid

Zawsze w kontakcie

Zaawansowany i intuicyjny system HMI umożliwia łatwe przełączanie między różnymi aplikacjami, pomagając właścicielowi HR-V być na bieżąco z codziennymi sprawami.

Poznaj w realistycznej symulacji

Prezentacja Hondy HR-V w rzeczywistości rozszerzonej to jak poruszanie się w prywatnym salonie, gdzie można dokładnie obejrzeć wybrany model. Na zwykłym smartfonie lub tablecie można przełączać między oglądaniem wnętrzna i nadwozia, przybliżać, obracać oraz zmieniać kolory.

Widok pod kątem z boku na Hondę HR-V Hybrid
Widok pod kątem z boku na Hondę HR-V Hybrid

ROZWÓJ PRZYSZŁOŚCI

Troszczymy się zarówno o kierowcę, jak i przyszłość Ziemi, dlatego w naszych samochodach staramy się łączyć przyjemność jazdy z niską emisją spalin. Nowa Honda HR-V to kolejny krok w realizacji tej misji oraz marzenia o pełnej elektryfikacji gamy modelowej do 2022 roku.

*Ilustracje mogą nie przedstawiać ostatecznego modelu produkcyjnego.