NOWE WCIELENIE HYBRYDY

Nowa Honda HR-V wkrótce pojawi się na rynku. Zaprojektowana na nowo od kół aż po kierownicę, jest kompaktowym i niezwykle przestronnym SUV-em w stylu coupe, wyposażonym w wyjątkowy i innowacyjny hybrydowy układ napędowy e:HEV. Śledź na bieżąco aktualne doniesienia.

*Ilustracje mogą nie przedstawiać ostatecznego modelu produkcyjnego.

Przewiń

Szybki przegląd nowości

Widok z przodu na białą Hondę HR-V Hybrid.

Idealna linia

Nowy HR-V czyni ogromny krok w stronę przyszłości. Czyste, płynne linie tworzą nowy, odważny kształt, który kojarzy się jednocześnie z solidnością i nowoczesnością.

Zbliżenie na oznaczenie układu napędowego e:HEV Hondy HR-V Hybrid

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Inteligentny, samoładujący się hybrydowy układ napędowy e:HEV łączy wyjątkowo niskie zużycie paliwa z ekscytującymi osiągami, które realnie można poczuć zza kierownicy.

Ujęcie stylistyki wnętrza Hondy HR-V Hybrid.

Poczucie przestrzeni

Pod względem ilości miejsca w środku Honda HR-V jest najlepsza w klasie. Wyjątkowa konstrukcja foteli Magic Seats pozwala radykalnie zwiększyć ilości miejsca do przewożenia wielkogabarytowych bagaży.

Zbliżenie na układ rozprowadzania powietrza w Hondzie HR-V Hybrid.

Powiew świeżego powietrza

Aby dodatkowo zwiększyć komfort jazdy, Honda HR-V otrzymała nowy system rozprowadzania powietrza, który łagodnie doprowadza świeże powietrze do kierowcy i wszystkich pasażerów.

Ujęcie wnętrza, deski rozdzielczej i kierownicy w Hondzie HR-V Hybrid.
Ujęcie wnętrza, deski rozdzielczej i kierownicy w Hondzie HR-V Hybrid.

Widok pod kątem z boku na białą Hondę HR-V Hybrid.
Widok pod kątem z boku na białą Hondę HR-V Hybrid.

ROZWÓJ PRZYSZŁOŚCI

Troszczymy się zarówno o kierowcę, jak i przyszłość Ziemi, dlatego w naszych samochodach staramy się łączyć przyjemność jazdy z niską emisją spalin. Nowa Honda HR-V to kolejny krok w realizacji tej misji oraz marzenia o pełnej elektryfikacji gamy modelowej do 2022 roku.

*Ilustracje mogą nie przedstawiać ostatecznego modelu produkcyjnego.