Hybrydowy SUV CR-V, akcesoryjny pakiet aerodynamiczny do samochodów z napędem FHEV

Wybierz swoje ulubione pakiety i akcesoria do Hondy CR-V

Hybrydowy SUV CR-V, akcesoryjny pakiet aerodynamiczny do samochodów z napędem PHEV

Pakiet Aero do samochodów z napędem e:PHEV

Więcej stylu i komfortu oraz mocniejsze wyeksponowanie
nowoczesnych linii Hondy CR-V.

Pakiety Aero i Iluminacyjny do samochodów z napędem e:PHEV

Uatrakcyjnij wygląd zewnętrzny swojej Hondy CR-V za pomocą pakietu Aero, który jeszcze mocniej podkreśla modne linie i charakter samochodu. Pakiet zawiera przedni Aero zderzak, tylny zderzak, spojler pokrywy bagażnika w kolorze Berlina Black oraz nakładki boczne w kolorze Berlina Black.

Pokazane felgi aluminiowe są opcjonalne.

Pakiety Aero i Iluminacyjny do samochodów z napędem e:HEV

Pakiet Aero dodaje ekskluzywne wykończenie premium, jeszcze mocniej podkreślające całościową estetykę Hondy CR-V. Pakiet zawiera przedni Aero zderzak, tylny zderzak, lakierowany spojler pokrywy bagażnika oraz osłony lusterek zewnętrznych i spojlery progowe w srebrnym kolorze Lunar Silver. 

Pokazane felgi aluminiowe są opcjonalne.

Hybrydowy SUV CR-V - pakiet stylistyczny do samochodów z napędem e:HEV

Pakiet Style do samochodów z napędem e:HEV

Wyróżnij swoją Hondę CR-V e:HEV za pomocą pakietu stylistycznego z elementami w kolorze nadwozia, który doskonale uzupełnia dynamiczny wygląd premium Twojej Hondy. Pakiet zawiera przedni Aero zderzak, tylny zderzak, ozdobne nakładki nadkoli i dolne listwy drzwiowe.

Pokazane felgi aluminiowe są opcjonalne.

W sprzedaży w 2024 roku

Akcesoria do ładowania

Ładowarka Honda

Ładowarka Honda

Domowa ładowarka Honda może ładować z mocą 22 kW prądem trójfazowym i 7,4 kW prądem jednofazowym. Istnieją trzy warianty: Honda Power Charger, S i S+, z żaluzjami lub bez (zależnie od krajowych przepisów). Dostępne są również warianty zgodne ze standardami MID i M&E umożliwiającymi rozliczanie zużycia prądu.

Kabel do ładowania tryb 2 (P-EVSE)

Kabel do ładowania tryb 2 (P-EVSE)

Kabel w standardzie Portable Electric Vehicle Supply Equipment (P-EVSE) do ładowania pojazdu z sieci elektrycznej. W komplecie torba do przechowywania.

Kabel do ładowania tryb 3

Kabel do ładowania tryb 3

Kabel do ładowania umożliwiający podłączenie pojazdu do ładowarki Honda lub ładowarki publicznej (dostępne warianty na prąd 1 i 3-fazowy). W komplecie torba do przechowywania.

Zawartość tej strony może ulec zmianie. W celu uzyskania najaktualniejszych informacji należy się skontaktować z lokalnym dealerem Hondy.