OSIĄGI NOWEJ HYBRYDY

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V Hybrid jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. Inteligentny, wysoce zaawansowany hybrydowy układ napędowy zapewnia bezproblemowe i wciągające doświadczenie podczas każdej podróży.

  • OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI

    3 trybom jazdy

  • NAPĘD NA DWA KOŁA I

    Napęd na wszystkie koła

Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V Hybrid.
Wirtualna prezentacja modelu Honda CR-V Hybrid.

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wybierz wirtualną prezentację modelu CR-V Hybrid, aby odkryć wszystko, co musisz wiedzieć o osiągach, stylistyce, bezpieczeństwie i rozwiązań w zakresie łączności najpopularniejszego na świecie SUV-a.

Przewiń

Czas Hybryd

Kolejny kamień - Honda CR-V.

Technologia i-MMD (intelligent Multi-Mode Drive) zapewnia wyjątkowe osiągi oraz niskie zużycie paliwa. Aerodynamiczne linie oraz całkowicie nowe podwozie sprawiają, że CR-V 5. generacji to SUV zaprojektowany z myślą o kierowcy. W luksusowym, wyrafinowanym wnętrzu można podziwiać najnowsze pomoce kierowcy i systemy infotainment, a także komfort, przestrzeń i wszechstronność, z których słynie CR-V.

Zbliżenie na logo Hondy CR-V Hybrid.
Zbliżenie na kluczyki do Hondy CR-V Hybrid.
Widok z boku na białą Hondę CR-V Hybrid SUV na ulicy.
Zbliżenie na przednie światła Hondy CR-V Hybrid.

Porównanie napędów

Honda CR-V jest dostępna z różnymi silnikami i przekładniami, w tym z nowym 1,5 VTEC TURBO. Wszystkie zostały opracowane z myślą o osiągach.

Nowa benzynowa Honda CR-V Zaawansowany i oszczędny silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną przekładnią CVT. Dostępna w wersji 2WD i 4WD, w tym opcja 7-osobowa.
Zdjęcie z przodu czerwonej, benzynowej Hondy CR-V. Nowa benzynowa Honda CR-V Zaawansowany i oszczędny silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną 7-biegową przekładnią CVT. (Moc wyjściowa dla skrzyni manualnej wynosi 173 KM / 220 Nm momentu obrotowego i 193 KM / 243 Nm dla CVT). Do wyboru są również wersje z napędem na wszystkie koła i 2WD oraz z 7 miejscami siedzącymi.
Biała Honda CR-V Hybrid SUV - widok z przodu. Nowa Honda CR-V Hybrid Pracujący w cyklu Atkinsona silnik benzynowy o pojemności 2 litrów współpracuje z dwoma silnikami elektrycznymi — jednym napędzającym samochód i jednym generatorem — sterowanymi przez i-MMDD (intelligent Multi-Mode Drive), który pozwala na 3 tryby jazdy: Hybryda — silnik spalinowy i napęd elektryczny. Dostępne są wersje z napędem na dwa i wszystkie koła.

Poznaj silnik 1,5 VTEC TURBO

Twoja Honda CR-V Hybrid

Podkreśl swój własny styl.

Istnieje wiele sposobów, aby dopasować CR-V Hybrid do własnego stylu. Można wybrać z szerokiej gamy pojedynczych elementów lub wybrać specjalnie zaprojektowany pakiet akcesoriów. Dzięki tym drobnym dodatkom możesz nadać swojemu autu zupełnie unikalny i dopasowany do Ciebie styl.

Biała jadąca po ulicy Honda CR-V Hybrid SUV.

MAKSYMALNA OCENA PUNKTOWA POTWIERDZAJĄCA NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Nowa CR-V otrzymała maksymalną ocenę 5 gwiazdek w najnowszych testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Bezpieczeństwo to priorytet, wokół którego konstruujemy nasze samochody. Jest dla nas równie ważne, jak radość i przyjemność, którą nasze samochody mają przynosić kierowcom w codziennej eksploatacji. Nowatorska konstrukcja nowej CR-V w połączeniu z systemem Honda Sensing™ — zestawem technologii bezpieczeństwa czynnego i wspomagania kierowcy — tworzy najbardziej kompleksowy system ochrony kierowców i pasażerów w swojej klasie. 

Wnętrze CR-V Hybrid SUV z perspektywy kierowcy.
Oznaczenie Euro NCAP.

Nowa Honda CR-V dołącza do pozostałych samochodów z gamy Hondy testowanych przez Euro NCAP — Jazz, HR-V i Civic, które otrzymały maksymalną ocenę bezpieczeństwa.

Powrót do strony głównej
Honda