Honda CR-V – hybrydowa rewolucja

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. To SUV z inteligentnym, wysoce zaawansowanym układem napędowym e:HEV, który zapewnia niezakłócone wrażenia z jazdy.

Przewiń

Technologia hybrydowa Hondy – e:HEV

Ikona akumulatora

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Honda CR-V ma hybrydowy napęd, który samoczynnie się ładuje podczas jazdy, dlatego nie trzeba podłączać pojazdu do sieci i planować podróży wzdłuż stacji do ładowania - Honda wytwarza energię podczas jazdy.

Ikona niskiej emisji spalin

Niski poziom emisji spalin

Zaawansowana technologia hybrydowa nie tylko zmniejsza emisję spalin, ale obniża koszty jazdy, redukując zużycie paliwa.

Ikona niskiego zużycia paliwa

Niskie zużycie paliwa

Honda CR-V Hybrid to ekonomiczny SUV, który może przejechać nawet 860 km między kolejnymi tankowaniami paliwa.

Ikona trybów jazdy

Płynne tryby jazdy

Inteligentne tryby jazdy Hondy CR-V automatycznie zmieniają się podczas jazdy, optymalizując osiągi w różnych warunkach.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastową i płynną reakcję od momentu ruszenia dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje energię silnika elektrycznego i spalinowego podczas codziennej jazdy i zapewnia rewelacyjne przyspieszenie.

Silnik wykorzystuje tryb zasilania benzyną, aby utrzymać większą prędkość jazdy na autostradach.

Hamowanie regeneracyjne wykorzystuje energię generowaną przez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Przyjrzyj się z bliska

Styl i osiągi

Przedstawiamy Hondę CR-V Sport Line. Sportowy SUV to nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale również wyjątkowa stylistyka. Wersja Sport Line jest dostępna w kolorze Crystal Black Pearl lub Platinum White Pearl.

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach.

Zaprojektowany dla jeszcze przyjemniejszej jazdy

Który poziom wyposażenia odpowiada Ci najbardziej?

Wersje wyposażenia
Miesięczna rata
Główne funkcje
 
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Comfort

1 139 zł*
2WD Tapicerka tekstylna Cyfrowe Radio DAB z 5-calowym wyświetlaczem
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Elegance

1 220 zł / 1 284 zł*
2WD i AWD Tapicerka tekstylna System Honda Connect 7'' z nawigacją satelitarną Garmin
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Sport Line

1 280 zł / 1 344 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele z przeszyciami w kolorze Black Edition Honda Connect 7'' z systemem nawigacji
Lifestyle

Lifestyle

1 324 zł / 1 388 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Executive

1 502 zł*
AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji

*Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność  gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 1 126 PLN netto, reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi:  leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 36 m-cy, cena samochodu Honda CR-V e:HEV Comfort 2WD: 118 455,28 PLN netto, czynsz inicjalny: 15%, wartość rezydualna: 59%. Roczny limit kilometrów  wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do odwołania.

Powrót do strony głównej
Honda