Przewiń

Dlaczego warto wybrać SUV-a?

Co odróżnia wrażenia z jazdy SUV-em od wrażeń z jazdy hatchbackiem lub sedanem? Podobnie jak wszystkie inne Hondy, nasze SUV-y zostały stworzone z myślą o komforcie i dawanie kierowcy poczucia pewności siebie. Osiągnięto to poprzez podwyższenie pozycji siedzenia, co zapewnia znacznie lepszy widok na drogę. Akronim SUV oznacza „sportowy pojazd użytkowy”. Oba modele — CR-V i HR-V — mają przestronne wnętrze, które można łatwo adaptować w celu zwiększenia użyteczności.

Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.

Wszystko co musisz wiedzieć o SUV-ach

W naszej ofercie są dostępne wersje z napędem na przednie koła (2WD) i na cztery koła (AWD). Napęd na przednie koła daje pewność prowadzenia większą niż w pojeździe tylnonapędowym. Wersje AWD naszych SUV-ów są wyposażone w nowy inteligentny układ sterowania Intelligent Control System, który precyzyjnie dozuje siłę napędową do tych kół, gdzie będzie najlepiej wykorzystana.

Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.

Czy SUV-ami dobrze się jeździ?

SUV-y Hondy są dopracowane, dynamiczne i przyjemne w prowadzeniu. Podwyższona pozycja siedzenia wzbudza również poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa, ponieważ drogę i całe otoczenie można obserwować ze znacznie wyższej perspektywy. Kolejną istotną zaletą SUV-a znacznie łatwiejsze i wygodniejsze wchodzenie do pojazdu i wychodzenie z niego.

Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.

Czy SUV-ami łatwo się parkuje?

Wyższe osadzenie fotela zapewnia dobrą widoczność dookoła oraz lepszy obraz otaczających pojazdów i przeszkód. Dodatkowo nasze SUV-y są wyposażone w wiele rozwiązań technicznych, takich jak czujniki parkowania czy kamery cofania, które pomagają w trudnych sytuacjach.

Widok z boku z przodu na Hondę CR-V jadącą przez miasto.

Jak bezpieczne są SUV-y?

Nasze SUV-y zaprojektowano z uwzględnieniem najwyższych poziomów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego dla kierowców i pasażerów. Jak każda Honda, są wyposażone w rozwiązanie Honda SENSING — pakiet zaawansowanych funkcji wspierających kierowcę. Honda CR-V otrzymała nawet maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w niezależnych badaniach prowadzonych przez organizację Euro NCAP.

Który SUV jest dla mnie najlepszy?

Wersja SUV
Układ napędowy
Główne funkcje
 
Honda CR-V z przedniej perspektywy

CR-V

e:HEV Hybrid
Duży bagażnik, wyjątkowa ładowność, efektowne wykończenie wnętrza i funkcje bezpieczeństwa Honda SENSING.
Widok z przodu z boku na Hondę HR-V

HR-V

e:HEV Hybrid
Niskie zużycie paliwa, stylistyka sportowego coupe oraz najlepsze w klasie, przestronne wnętrze z fotelami Magic Seats.