Przestrzeń na pasje w zelektryfikowanych samochodach Hondy

Rozmawiamy z szefami kuchni, gwiazdami piłki nożnej, DJ-ami i pasjonatami mody z całej Europy na temat przestronności samochodów Hondy, która pomaga realizować różnorakie pasje.

Od szefów kuchni, przez pasjonatów mody, aż po DJ-ów — w całej Europie pozyskaliśmy 13 ambasadorów, którzy pokażą, jak pojemne kabiny zelektryfikowanych samochodów Hondy pozwalają realizować ich codzienne marzenia.

Rozmawialiśmy z szefem kuchni, Thomasem Strakerem, pasjonatką mody, Grace Villarreal, piłkarzem, Lukasem Vachą, i DJ-em, Michielem Veenstrą, aby się dowiedzieć, jak wykorzystują oni pakowność swoich samochodów do realizowania własnych pasji.

Jaka jest Twoja pasja?

Thomas Straker: Niedawno otworzyłem restaurację w Londynie i jestem zdeterminowany, aby do kuchni pozyskiwać jak najświeższe i najlepsze produkty.

Grace Villarreal: Uwielbiam modę – gdy uda mi się idealnie dobrać strój na daną okazję, ogromnie rośnie moje poczucie pewności siebie. 

Lukas Vacha: Jestem zawodowym piłkarzem dlatego bardzo ważny jest dla mnie odpowiedni reżim treningowy, ponieważ pozwala mi utrzymać bardzo dobrą formę. Zawsze staram się być jak najbardziej efektywny na boisku. 

Michiel Veenstra: U mnie wszystko kręci się wokół muzyki. Dużo słucham różnych wykonawców i oczywiście sam komponuję. Muzyka odgrywa ogromną rolę w moim życiu. 

Jak zelektryfikowana Honda wspiera Cię w Twojej pasji?

Lukas Vacha: Spędzam dużo czasu w drodze, jeżdżąc z kolegami na mecze i treningi, dlatego przykładam ogromną wagę do tego, aby przestrzeń w kabinie była wystarczająca dla wszystkich pasażerów. Ergonomiczne fotele i większa ilość miejsca z tyłu Civica e:HEV sprawiają, że wszyscy mają mnóstwo miejsca na nogi. Na miejsce przyjeżdżamy rozluźnieni i od razu gotowi do pracy! 

Grace Villarreal: W modzie liczy się przede wszystkim jakość, a wnętrze Hondy CR-V e:HEV jest staranie wykonane. Misternie obszyte fotele i wykładziny budują we wnętrzu wrażenie prawdziwego luksusu, a do pakownego bagażnika zmieszczę spacerówkę, pudełka z drugim śniadaniem i plecaki dzieci.

Jak samochód pomoże Ci wejść na wyższy poziom w realizowaniu Twojej pasji?

Thomas Straker: Byłem zaskoczony imponującą pojemnością bagażnika HR-V e:HEV, ale prawdziwym hitem są fotele Magic Seats, ponieważ po ich złożeniu mogę zabrać do samochodu praktycznie dowolne zakupy zrobione na rynku. Przypominają mi trochę fotele kinowe. Dzięki nim mogę maksymalnie wykorzystać przestrzeń z tyłu kabiny oraz uformować bagażnik dokładnie wielkości i kształtu, jaki potrzebuję.

Michiel Veenstra: Pewnie wszyscy lubimy słuchać muzyki podczas jazdy. A dla takiego melomana jak ja bardzo ważna jest odpowiednia jakość dźwięku. Byłem pod wrażeniem, że projektanci Hondy Civic e:HEV wspólnie ze specjalistami Bose opracowali system audio pod kątem akustyki kabiny tego konkretnego modelu. Uzyskany efekt naprawdę imponuje. Teraz samochód jest moim ulubionym miejscem do odtwarzania nowych utworów znajomym i członkom rodzimy.