Dwa wyścigi, jedno serce

Oprócz wyścigu na torze odbywa się również inny, którego celem jest stworzenie rozwiązań inżynieryjnych zapewniających najlepsze osiągi na zwykłych drogach. Oba toczą się równolegle, tak aby zalety napędu elektrycznego stały się dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców.

  • JEDNOSTKI NAPĘDOWE DLA

    4 bolidy

  • WSPARCIE DLA

    2 zespołów F1

Przewiń

Nasza formuła

Współczesne samochody zrodzone na torze wyścigowym.

Od pierwszego momentu, gdy wkroczyliśmy do świata Formuły 1, całą wiedzę zdobywaną w wyścigach samochodowych wykorzystujemy w projektowaniu naszych samochodów drogowych. Pokonując kolejne bariery w technologiach turbodoładowania, napędów hybrydowych i elektryfikacji, uczymy się budować podzespoły podnoszące osiągi, które sprawdzą się na drogach już dziś oraz w przyszłości.

Dwa samochody, jeden cel

W 2020 roku wystawiamy dwa charakterystyczne bolidy napędzane silnikami RA620H marki Honda.

RB16
AT01

AT01

RB16

Pasja i duma

Moc i wydajność idealnie uzupełnia pakiet.

Bolidy obydwu zespołów są wyposażone w silniki RA620H marki Honda. Wyścigi w tym sezonie pomogą nam zrobić ogromny postęp i zwiększy nasze doświadczenie, co przełoży się na lepsze wyniki w kolejnych sezonach. Obecnie mija 60 lat od naszych początków w sportach motorowych. Nieustannie pracujemy nad osiąganiem wyników, z których założyciel firmy, pan Soichiro Honda byłby dumny. 

Logo Honda.