Oferta samochodów marki Honda

Nowości w gamie zelektryfikowanych pojazdów Honda w latach 2022-2023

Honda konsekwentnie wyposaża swoje pojazdy w zaawansowane, zelektryfikowane układy napędowe. Każdy nowy samochód przyczynia się do realizacji wizji budowy niskoemisyjnego społeczeństwa. Do końca 2022 zrealizujemy misję elektryfikacji wszystkich popularnych modeli w całej Europie.

Gama zelektryfikowanych pojazdów Honda

Gama zelektryfikowanych samochodów Hondy wykorzystuje opracowane przez nas własne technologie, które pozwalają korzystać z wszechstronnych zalet napędów w pełni elektrycznych (EV), samoładujących się pełnych hybryd (e:HEV) i napędów hybrydowych z możliwością ładowania z gniazdka (e:PHEV).

 Mały SUV Hondy — w pełni elektryczny

Całkowicie nowy mały SUV —
w pełni elektryczny

Ten całkowicie nowy, w pełni elektryczny mały SUV, który pojawi się na rynku w 2023 roku, będzie stanowił trzon przyszłej oferty samochodów Hondy z napędem elektrycznym. Oferując wyjątkowe połączenie dynamiki, nowoczesnych technologii i wzornictwa, sprawdzi się doskonale w roli pierwszego samochodu elektrycznego w rodzinie.

Kompaktowy SUV Hondy — pełna hybryda e:HEV

Kompaktowy SUV Hondy —
pełna hybryda ZR-V e:HEV

Chcąc jeszcze wzmocnić rodzinę samochodów z napędem e:HEV, do której należą świetnie sprzedające się modele HR-V i CR-V, Honda w 2023 roku wprowadzi samoładującą się pełną hybrydę w postaci sportowego i dynamicznie stylizowanego SUV-a średniej wielkości. Więcej szczegółów wkrótce. 

SUV Honda CR-V jako pełna hybryda e:HEV oraz hybryda e:PHEV z możliwością ładowania z gniazdka

Całkowicie nowy SUV CR-V jako pełna hybryda e:HEV oraz hybryda e:PHEV z możliwością ładowania z gniazdka

W 2023 roku Honda wprowadzi na rynek całkowicie nowy model CR-V, który po raz pierwszy otrzyma różne zelektryfikowane układy napędowe. Nowa CR-V e:HEV będzie nadal dostępna jako samoładująca się pełna hybryda, natomiast po raz pierwszy w Europie wystąpi w wersji CR-V e:PHEV, czyli z możliwością ładowania z zewnętrznej sieci. Zaglądaj tu regularnie, ponieważ na bieżąco będziemy publikować kolejne aktualności.