Leasing 3 Options

Honda Financial Services logo

Leasing 3 Options

„Leasing 3 Options” to unikalny na polskim rynku produkt, który daje możliwość zakup nowego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu oraz zmianą wysokości raty w trakcie trwania umowy.

Dzięki usłudze „Leasing 3 Options” przedsiębiorca może samodzielnie zarządzać wysokością czynszów leasingowych w celu dopasowania ich do bieżącej płynności finansowej firmy.

Co więcej, nie potrzebuje w tym celu pisać wniosku, ani dzwonić do leasingodawcy. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i parę chwil spędzonych na portalu KlientEFL.

3 razy TAK dla wysokiego wykupu, czyli kiedy się opłaca?

Leasing z wysokim wykupem jest atrakcyjnym sposobem finansowania szczególnie w kilku sytuacjach:

Image

Po pierwsze,

często decydują się na niego przedsiębiorstwa, którym zależy na jak najniższych kosztach początkowych oraz niskim obciążeniu comiesięcznego budżetu firmy. Bowiem wpłata własna może wynieść nawet 0%, czynsze leasingowe są zdecydowanie niższe niż w przypadku klasycznego leasingu z niskim wykupem, a klient spłaca tylko rzeczywistą utratę wartości leasingowanego pojazdu podczas jego użytkowania, a nie jego całą wartość.

Przykład? Przy zakupie Hondy Civic w leasingu klasycznym rata wynosi 1924 zł, podczas gdy w ofercie Leasing 3 Options – tylko 916 zł, czyli o ponad 50% mniej.

Image

Po drugie,

to rozwiązanie korzystne dla firm, które nie chcą wykupywać leasingowanego pojazdu. Po zakończeniu umowy, nie muszą się martwić, co zrobić z używanym przez nich autem, tylko zwracają je leasingodawcy i mogą zdecydować się na kolejną umowę finansowania nowszego modelu.

Dzięki temu zdejmują sobie „z głowy” cały proces sprzedaży przedmiotu, oszczędzają czas, a dodatkowo stają się właścicielami nowego pojazdu.

Image

Po trzecie,

wysoki wykup umożliwia zakup samochodu z wyższego segmentu lub lepiej wyposażonego przy utrzymaniu budżetu założonych przez klienta miesięcznych wydatków.

Czyli płacąc czynsz w wysokości podobnej do leasingu klasycznego, przedsiębiorca może cieszyć się autem wyższej klasy.

Choose the right product

Wybierz odpowiedni produkt

Sprawdź nasze inne produkty finansowe, aby upewnić się, że wybierzesz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a następnie skontaktuj się z lokalnym dealerem Hondy, aby uzyskać więcej informacji lub spersonalizowaną wycenę.

Electric range

Szybki kalkulator finansowy

Odkryj najnowsze oferty finansowe naszych nowych samochodów. Wystarczy wybrać wysokość miesięcznej raty, wysokość wpłaty własnej i okres obowiązywania umowy, by rozpocząć wyszukiwanie najlepszych ofert zakupu Twojej nowej Hondy.