Poznaj nową Hondę HR-V z Maxem Verstappenem

Max Verstappen jest najmłodszym w historii zwycięzcą wyścigu Formuły 1™ i aktualnym Mistrzem Kierowców Formuły 1. Również poza torem szuka ekscytującej jazdy — wybór padł na Hondę HR-V. Naciśnij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć jego jazdę próbną Hondą HR-V niedaleko siedziby zespołu Red Bull Racing.

Zamknij

Inspirujące osiągi

Nowa Honda HR-V czerpie pełnymi garściami z doświadczeń sportów motorowych, łącząc efektowny styl, ekonomikę użytkowania i dynamiczne zachowanie na drodze.

Nadwozie hybrydowej Hondy HR-V
HR-V Hybrid Exterior

Pod smukłymi, eleganckimi liniami nadwozia nowej Hondy HR-V utrzymanej w stylu SUV-a coupe kryje się supernowoczesne wnętrze.

Nadwozie hybrydowej Hondy HR-V
HR-V Hybrid Exterior

Hybrydowy zespół napędowy Hondy, który doskonale sobie radzi w wyścigach Formuły 1™, stał się inspiracją dla technologii zastosowanej w układzie hybrydowym e:HEV. Udaje mu się łączyć wyjątkowo niskie spalanie z wysoką mocą w całym spektrum warunków drogowych.

Nadwozie hybrydowej Hondy HR-V
HR-V Hybrid Exterior

Fotele Magic Seats można złożyć nie tylko w dół, ale także w pionie, uzyskując w ten sposób wyższą przestrzeń ładunkową za przednimi fotelami. Składają się one również całkowicie na płasko, dzięki czemu łatwo jest zmieścić wysokie lub nieporęczne przedmioty. 

Nadwozie hybrydowej Hondy HR-V
HR-V Hybrid Exterior

Deska rozdzielcza otrzymała 9-calowy ekran dotykowy z wbudowaną nawigacją. System informacyjno-rozrywkowy szybko przełącza między różnymi aplikacjami, oferuje radio DAB i obsługuje bezprzewodowy interfejs Apple CarPlay.