My Honda+

Honda Personal Assistant

Obsługiwany głosowo Honda Personal Assistant potrafi przeprowadzić w naturalny sposób konwersację i uczyć się, jak podpowiadać użyteczne sugestie. Korzystając z asystenta, możesz sprawdzać pogodę, znajdować ulubione nagrania, wybierać restauracje itd.

 
Przewiń

Zbliżenie na Honda Personal Assistant na desce rozdzielczej Hondy e

Szczegóły pakietu

Korzystaj z własnego inteligentnego asystenta na komputerze pokładowym. Powiedz „OK Honda” i rozmawiaj w naturalny sposób ze swoim osobistym asystentem. Sztuczna inteligencja rozumie kontekst kolejnych pytań, dzięki czemu możesz w łatwy sposób zaplanować podróż, sprawdzić pogodę i wiele więcej.

Zbliżenie na Honda Personal Assistant na desce rozdzielczej Hondy e

Jak wykupić abonament?

Wszystkie funkcje i opcje Hondy Personal Assistant można łatwo aktywować za pomocą aplikacji My Honda+.

FAQs
Zbliżenie na Honda Personal Assistant na desce rozdzielczej Hondy e

My Honda+ w Twoim samochodzie.

Honda Personal Assistant jest dostępny w modelach Honda e i the Honda Jazz

FAQs
Zbliżenie na Honda Personal Assistant na desce rozdzielczej Hondy e

Ile to kosztuje?

Honda Personal Assistant jest dostępny za opłatą w wysokości 219 zł za okres 12 miesięcy korzystania. Wymagane jest pobranie bezpłatnej aplikacji My Honda+. Jeżeli chcesz zwiększyć możliwości aplikacji My Honda+, możesz dodatkowo wykupić pakiety Bezpieczna Podróż i Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK), które oferują wiele dodatkowych funkcji. Usługę Hotspot Wi-Fi w samochodzie uruchamia się bezpośrednio w pojeździe.

 

FAQs

Abonamenty
Ceny
HR-V
Honda e
Nowy Jazz
 

Główne Usługi Łączności

Dostęp do wielu różnych usług.

Wirtualna deska rozdzielcza, Zdalne blokowanie/odblokowywanie i Zapraszanie kierowcy. W Hondzie e obejmują zdalne sterowanie klimatyzacją, zdalne sterowanie ładowaniem i wiele więcej.

Bezpłatne dla pierwszego właściciela wymienionego z imienia i nazwiska. Drugi i każdy kolejny właściciel płaci jednorazowo 169 zł.
Available
Available
Available

Pakiet Bezpieczna Podróż

Bezstresowa eksploatacja w każdych warunkach.

Pomoc drogowa Honda Assistance. Wyznaczanie dozwolonej strefy, wysyłanie punktów użyteczności publicznej do systemu nawigacji satelitarnej, lokalizowanie samochodu, historia podróży, ocena jazdy i planowanie ulubionych tras.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 129 zł rocznie (do 3 roku)
Available
Available
Available

Cyfrowy kluczyk Hondy (HDK)

Twoim kluczykiem jest smartfon.

Włączanie, blokowanie/odblokowywanie zamków drzwi, zdalne zamykanie wszystkich szyb, otwieranie klapki gniazda ładowania i alarmy w cyfrowym kluczyku.

Bezpłatnie w pierwszym roku, potem 269 zł rocznie
Available
Available
Not available

Hotspot Wi-Fi w samochodzie

Dostęp do Internetu w samochodzie.

Możliwość wyświetlania treści na wielu urządzeniach przez łącze u swojego usługodawcy (AT&T, Vodafone itd.)

Koszty zależą od parametrów użytkowania
Available
Available
Available

*Oferowane usługi mogą różnić się w zależności od modelu, specyfikacji i roku modelowego pojazdu oraz kraju pierwszej rejestracji. Usługa Honda Personal Assistant jest tymczasowo niedostępna w języku polskim.

Aby pobrać aplikację i korzystać z jej pełnej funkcjonalności, potrzebujesz dostępu do sieci komórkowej i/lub połączenia internetowego. Pełna treść warunków i postanowień znajduje się tutaj.