Hondą HR-V w poszukiwaniu przygody

Każdy dzień jest pełen przygód — od zwykłych wyjazdów do miasta aż po odkrywanie nowych miejsc i intensywnie spędzane weekendy. Wszystkie te przeżycia zostawiają jakiś ślad w nas samych, ukochanych osobach... i na samochodach.

Chcemy uhonorować zabłocone nadkola, zapiaszczone bagażniki i przednie szyby zachlapane rozbryzgami deszczu. Dla nas te ślady nie są oznaką bałaganu i braku dbałości, ale dowodem, że samochód jest wszechstronnie używany.

Całkowicie nowa Honda HR-V e:HEV jest idealnym towarzyszem codziennych przygód.

HR-V to pełna hybryda, która ładuje się poprzez odzyskiwanie energii normalnie traconej w trakcie jazdy. Odpada więc problem z szukaniem stacji ładowania, a dodatkowo samochód zajedzie znacznie dalej na jednym baku paliwa. Ale w życiu nie chodzi tylko o dotarcie od punktu A do B — liczy się również jakość samej podróży.

Kluczowa różnica tkwi w szczegółach.

Czujniki deszczu samoczynnie włączające wycieraczki, inteligentne fotele Magic Seats z tyłu, system informacyjno-rozrywkowy zapewniający łączność ze światem itd. — HR-V e:HEV została zaprojektowana z myślą o przygodzie.  

A kto lepiej może to zweryfikować w realnych warunkach niż Audrey Pirault, Fatima Trotta, Ore Oduba, Sabrina Mochenhaupt-Gregor, Jamie Astrain? Każda z tych osób zabrała HR-V e:HEV na przejażdżkę po okolicy, a następnie podzieliła z nami opowieściami o najciekawszych przygodach.  

Obejrzyj nowy widok 720 przybliżający nową HR-V e:HEV w różnych okolicznościach — zobacz, jak będzie wyglądać tuż po wyjeździe z salonu oraz po wyprawie w jakieś niesamowite miejsce.