Przeglądy

Regularne wykonywanie przeglądów okresowych jest niezbędne dla zapewnienia wymaganej niezawodności i trwałości motocykli i quadów Honda. Przeglądy wykonywane w odpowiednich terminach zmniejszają ilość napraw i obniżają ich koszt.

Przeglądy

Motocykl i quad winien mieć wykonany przegląd okresowy niezwłocznie po osiągnięciu przebiegu lub okresu określonego w tabeli przeglądów.

Jeśli właściciel jest w posiadaniu książki gwarancyjnej, zawsze należy ją przedstawić przy okazji wizyty w Autoryzowanej Stacji Obsługi Honda. ASO Honda wykonuje czynności przeglądowe zgodnie z harmonogramem i potwierdza wykonany przegląd w książce gwarancyjnej.

Wszelkie wymagane przeglądy w czasie trwania gwarancji muszą być wykonywane zgodnie z warunkami gwarancji. Przeglądy lub naprawy wykonane poza ASO Honda mogą unieważnić gwarancję i niekorzystnie wpłynąć na wartość pojazdu.

UWAGA! Chcesz zachować gwarancję? Wykonuj terminowo przeglądy okresowe! Wykonywanie przeglądów okresowych jest podstawowym warunkiem utrzymania gwarancji.