Kampania przywoławcza dotycząca napełniacza poduszki powietrznej

Globalna kampania przywoławcza dotycząca napełniacza poduszki powietrznej dotyczy wielu producentów z branży motoryzacyjnej i ma na celu zminimalizowanie zagrożenia bezpieczeństwa. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się, czy akcja dotyczy także Twojego motocykla GL1800.

Podejmij natychmiastowe działanie

Zagrożenia dla Ciebie

Po uruchomieniu poduszki powietrznej w wyniku zderzenia część napełniająca może wytworzyć zbyt duże ciśnienie wewnątrz poduszki. W wyniku tego może dojść do rozerwania obudowy napełniacza, co spowoduje wystrzelenie metalowych fragmentów poza poduszkę powietrzną.

Może to doprowadzić do poważnych obrażeń ciała lub nawet do śmierci.

Co powinieneś zrobić

Sprawdź, czy Twój motocykl jest objęty akcją. Jeśli jest, skontaktuj się niezwłocznie ze swoim dealerem Hondy w celu dokonania bezpłatnej wymiany niezbędnych komponentów.

Co zrobi Honda

Ze względów bezpieczeństwa pracownicy Hondy tymczasowo wyłączą poduszkę powietrzną. Produkcja ulepszonych komponentów napełniacza już jest w toku. Prace potrwają ok. 20 minut.

Na początku 2017 roku wadliwy komponent napełniacza zostanie zastąpiony nowym, zmodyfikowanym komponentem. Objęci akcją klienci zostaną zawiadomieni o tym fakcie listownie.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

Nadal będziemy ściśle współpracować z władzami, aby powiadomić wszystkich właścicieli pojazdów objętych akcją.

List zawiadamiający zaleca właścicielom pojazdów podjęcie określonych działań. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z dealerem Hondy.

Dostępność części zamiennych

Nadal będziemy ściśle współpracować z siecią naszych dostawców i dealerów w celu zapewnienia dostępności części do Twojego pojazdu.