CB500 Hornet

Dołącz do roju.

CB500 Hornet - widok z boku z kierowcą


Czujesz w powietrzu intensywne brzęczenie zwiastujące drogowe emocje? To nadjeżdża nowa Honda CB500 Hornet. Pod szatą agresywnego ulicznego wojownika buzują geny szerszenia gotowego do akcji. Responsywny dwucylindrowy silnik przystosowany dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 oraz zwinne, wysokiej klasy zawieszenie tworzą idealną kombinację do miasta i na kręte drogi. Rozwiązania techniczne rodem z modeli premium, takie jak kolorowy 5-calowy wyświetlacz TFT, aplikacja Honda RoadSync pokazująca wskazówki nawigacyjne na ekranie oraz układ zarządzania przyczepnością tylnego koła HSTC, zapewniają rozrywkę, łączność ze światem i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dołącz do roju.

Co się kryje pod efektownym nadwoziem

Maksymalna moc (47hp)

35kW

Maksymalny moment obrotowy

43Nm

Wysokość siedzenia

785mm

Zużycie paliwa

28,6km/l

Zobacz pełne dane techniczne
CB500 Hornet - ujęcie statyczne, widok z prawej strony


CB500 Hornet - widok z prawej strony z boku na miejskiej drodze

Dziel i rządź

Czuj się w mieście jak ryba w wodzie. Zajmując na siedzeniu naturalnie wyprostowaną pozycję, która sprawia, że czujesz się panem sytuacji. Lekkie 5-ramienne felgi kół, sportowy aluminiowy wahacz i lekkie podnóżki wspólnie istotnie obniżają masę motocykla, dając poczucie fantastycznej lekkości i zwinności przy skręcaniu. Dwie tarcze hamulcowe o średnicy 296 mm oraz dwutłoczkowe radialnie zamontowane zaciski Nissin gwarantują pewne, progresywne hamowanie. Specjalnie wyregulowany odwrócony (USD) widelec Showa z tłumieniem rozdzielonym między 41-milimetrowe lagi i dużymi tłokami (Separate Function Fork-Big Piston, SFF-BP) pozwala bardzo dynamicznie wjeżdżać w zakręty, dostarczając przy tym komplet informacji zwrotnych niezbędnych do zachowania przyczepności. I umożliwiających testowanie kolejnych granic.

CB500 Hornet - przednia owiewka i reflektor

Niech Cię zauważą

Przyczajona niska sylwetka emanuje charakterem ulicznego wojownika w motocyklu, który stworzono do uwijania się w miejskiej dżungli. Szeroka kierownica daje pewność i kontrolę niezbędne do omijania przeszkód i pokonywania ostrych skrętów oraz otwiera szerokie pole widzenia, które pozwala zyskać rzeczywiście pełny obraz sytuacji dookoła. Dobrze jest też być widzianym. Dlatego motocykl ma nowy, mocno świecący reflektor, który doskonale oświetla zakręty nocą, a jego szeroka wiązka rozjaśnia ciemność panującą jeszcze chwilę temu przed oczami.

Honda CB500 Hornet - łączność za pomocą aplikacji Honda Roadsync

Nawiąż połączenie

Ten motocykl naprawdę Cię wspiera. Całkowicie nowy, 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT obsługiwany za pomocą podświetlanego przełącznika z bardzo naturalną pozycją dłoni zapewnia lepszą widoczność w każdych warunkach. Oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, a ekran został wykonany tak, aby zminimalizować odblaski w jasnym świetle słonecznym. Oferuje również pełną łączność za pośrednictwem aplikacji Honda RoadSync. Po raz pierwszy w tej klasie pojawiła się obsługa smartfonów z systemami Android i iOS. Oznacza to, że możesz otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne bezpośrednio na wyświetlaczu, wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne oraz słuchać muzyki podczas jazdy.

Podrasuj

Supernowoczesna kolorystyka. Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.

  • Matt Gunpowder Black Metallic Standard
  • Pearl Himalayas White Standard
  • Grand Prix Red Standard
*

Aplikacja Honda Motorcycles

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS Pobierz dla systemu Android