Uwaga - Zdjęcia mogą zawierać opcjonalne akcesoria, które nie stanowią wyposażenia standardowego*.

Zaparkowana Honda CB750 Hornet z nowym silnikiem

Czas na rewolucję!

Przygotuj się na niespodziankę. Nadszedł czas, aby nowe pokolenie wzięło sprawy w swoje ręce. Zacznij od
zupełnie nowego silnika wytwarzającego niesamowitą, wiodącą w klasie moc. Lekkie podwozie
o sportowej charakterystyce połączone z agresywną stylistyką streetfightera sprawia, że
obok nowej Hondy CB750 Hornet nie można przejść obojętnie. Ten motocykl nie ma sobie równych.

Honda CB750 Hornet - dynamiczne ujęcie motocykla na drodze

Wiodący w klasie stosunek mocy do masy

O CB750 Hornet już jest głośno. A mowa jest o stosunku mocy do masy. Całkowicie nowy, rzędowy dwucylindrowy silnik wyposażony w system wymuszonego zawirowywania optymalizuje wydajność układu dolotowego, a cylindry wykorzystujące technologię supersport zapewniają mniejsze opory tarcia, co przekłada się na maksymalną moc 91,8 KM (67,5 kW) i maksymalny moment obrotowy rzędu 75 Nm. Silnik generuje wyjątkowy moment w środkowym zakresie obrotów i zaskakuje mocą w okolicy czerwonego pola obrotomierza. Jednostka zapewnia fantastyczne wrażenia i doskonale brzmi. Głęboki bas silnika idealnie współgra z porywającym dźwiękiem wydobywającym się z wydechu. Niezwykle mocny silnik umieszczony w tak lekkim podwoziu oznacza, że kierowcy pozostaje jedno zadanie: Trzymać kierownicę i dobrze się bawić.

Honda CB750 Hornet - dynamiczne ujęcie motocykla na drodze

Najwyższa kontrola i pełna łączność

Masz pełną kontrolę nad oszałamiającym silnikiem Hondy CB750 Hornet. Przepustnica sterowana elektronicznie (TBW) oferuje wyjątkową precyzję i 3 domyślne tryby jazdy do wyboru: Sport, Standard i Rain (Deszcz), a także konfigurowalny tryb User (Użytkownik), pozwalający precyzyjnie dostroić (poprzez 3 poziomy) system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) oraz system kontroli jazdy na jednym kole. Można również indywidualnie dostosować moc silnika i siłę hamowania silnikiem. To też jest łatwe! 5-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT oferuje piękny, intuicyjny interfejs oraz system Honda RoadSync do obsługi połączeń.

Honda CB750 Hornet - dynamiczne ujęcie motocykla na drodze

Czysta agresja stylu naked

Zaprojektowany od podstaw przez ambitnych młodych projektantów w naszym rzymskim ośrodku badawczo-rozwojowym, z technicznym wkładem naszych japońskich inżynierów, ostry minimalizm Hondy CB750 Hornet wnosi na ulicę hardcorową postawę. Zbiornik paliwa, zainspirowany zarysem skrzydła szerszenia przykuwa uwagę, a metaliczna czerwona rama i anodyzowane przednie widelce dostępne w dwóch opcjach malowania podkreślają agresywną stylistykę. Ponadto specjalny, matowy żółty kolor to hołd dla historii modelu Hornet... ze szczyptą nowoczesności. Oświetlenie LED to wykończenie klasy premium.

Honda CB750 Hornet - dynamiczne ujęcie motocykla na drodze

Szybka, zwinna, dająca niesamowity zastrzyk adrenaliny

Zaprojektowana na bazie nowej, stalowej ramy o diamentowym przekroju, Honda CB750 Hornet ma siedzenie na wysokości 795 mm, co znacznie ułatwia prowadzenie. Dzięki naturalnie wyprostowanej pozycji i masie własnej 190 kg, motocykl prowadzi się szybko i precyzyjnie. Za doskonałe wyczucie maszyny odpowiedzialny jest widelec Showa SFF-BP™ USD z goleniami o średnicy 41 mm oraz tylny amortyzator współpracujący z systemem Pro-Link. Kompaktowe wymiary zapewniają wyjątkową zwrotność, a 4-tłoczkowe, radialnie montowane przednie zaciski gwarantują doskonałą wydajność podczas hamowania.

Honda CB750 Hornet being ridden in tunnel

Uważaj, ten motocykl
jest jak żądło

Odwiń manetkę i doświadcz ekscytującej mocy, jaką oferuje Hornet.

  • Graphite Black Standard
  • Pearl Glare White Standard
  • Mat Iridium Gray Metallic Standard
  • Mat Goldfinch Yellow Standard
*

Wyższy poziom

To, gdzie byłeś, jest ważne. Ale teraz liczy się to, co będzie dalej. CB750 Hornet definiuje na nowo oczekiwania i otwiera zupełnie nowe możliwości. Jesteś na to gotowy.

Aplikacja Honda Motorcycles Experience

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.