NX500

Nowe doświadczenia.

Honda NX500 jadąca nadmorską drogą


Dokąd teraz? Twój wybór. Kompaktowy, wszechstronny, nowy NX500 jest bardzo zwinny w mieście, a jednocześnie świetnie sobie radzi w terenie. Jest też bardzo wygodny i komfortowy, w czym między innymi zasługa drapieżnie wyglądającej owiewki w sportowym stylu oraz dużej przedniej szyby chroniącej przed wiatrem. Na pokładzie ma nowoczesne technologie, takie jak 5-calowy ekran TFT z aplikacją Honda RoadSync umożliwiającą łączność ze smartfonem. Dwucylindrowy silnik pozwalający na korzystanie przez posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 jest elastyczny, ma dobre osiągi i daje mnóstwo frajdy, a dla bezpieczeństwa współpracuje z układem kontroli trakcji HSTC. Można ruszać w poszukiwaniu przygody.

Zamknij


Honda NX500 - ujęcie statyczne z boku na wybrzeżu

Krótki przejazd. Dłuższa wyprawa.

Jedź gdziekolwiek chcesz albo musisz. NX500 ma mocną konstrukcję stworzoną z myślą o przygodzie poza utartymi szlakami, ale bez najmniejszego problemu uwija się w miejskiej gęstwinie. Sylwetka łączy mocarność zwiastującą dużą dzielność terenową z nowoczesnymi akcentami. Zawieszenie o dużym skoku tłumi nierówności na ulicach równie sprawnie, jak na żwirowych ścieżkach. Pomagają w tym nowe, lekkie obręcze kół. Zbiornik paliwa o pojemności 17,7 l zapewnia duży zasięg. Do tego należy dodać zrelaksowaną pozycję jazdy, naturalność operowania szeroką kierownicą oraz pakiet aerodynamiczny, który płynnie kieruje powietrze wokół kierowcy.

Aplikacja Honda RoadSync w modelu NX500

Nawiąż połączenie

Ten motocykl naprawdę Cię wspiera. Całkowicie nowy, 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT obsługiwany za pomocą podświetlanego przełącznika z bardzo naturalną pozycją dłoni zapewnia lepszą widoczność w każdych warunkach. Oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, a ekran został wykonany tak, aby zminimalizować odblaski w jasnym świetle słonecznym. Oferuje również pełną łączność za pośrednictwem aplikacji Honda RoadSync. Po raz pierwszy w tej klasie pojawiła się obsługa smartfonów z systemami Android i iOS. Oznacza to, że możesz otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne bezpośrednio na wyświetlaczu, wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne oraz słuchać muzyki podczas jazdy.

Masz pełną kontrolę. Bez względu na trasę

Siedzenie na wysokości 830 mm Pozwala wygodnie sięgnąć do wszystkich elementów sterujących i kontrolować maszynę, a prześwit 250 mm zapewnia prawdziwe możliwości przygodowe.

Masa własna 196 kg Łatwe prowadzenie przy niskich prędkościach i w gęstym ruchu oraz duża stabilność na autostradach.

19-calowe przednie koło  Zapewnia pewne prowadzenie na nierównych nawierzchniach i stałą, budzącą zaufanie przyczepność.

Honda NX500 - widok z tyłu z boku na motocykl jadący drogą
Honda NX500 - ujęcie statyczne z dwoma modelami
Honda NX500 - ujęcie statyczne z kierowcą na wybrzeżu

Kolor pasujący do każdej przygody

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Pearl Horizon White Standard
  • Grand Prix Red Standard
*

Aplikacja Honda Motorcycles

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS Pobierz dla systemu Android