Honda Africa Twin

ZAPROJEKTOWANY DO WYZWAŃ

Im większe wyzwanie, tym większa nagroda. Nie boimy się trudności. Model CRF1100L Africa Twin, zainspirowany legendą Dakaru, z wyśrubowanymi osiągami, przyciemnionymi detalami i nową, odważną grafiką prosto z rajdowych scen, został stworzony, aby sprawdzać się w trudnych warunkach.

Honda Africa Twin

CIESZ SIĘ CHWILĄ

Wiemy dokładnie, czego potrzebujesz: maksymalnej mocy i minimalnej masy dzięki mniejszemu zbiornikowi paliwa i lżejszemu, bardziej zwinnemu nadwoziu. Przekraczaj granice tam, gdzie inny motocykl nie dałby rady; to model idealny na różne warunki jazdy w terenie. To prosty układ – wszystko zależy od Ciebie i Twojego motocyklu. Przygotuj się na nowy, bardziej emocjonujący styl jazdy. Właśnie po to zaprojektowaliśmy model Africa Twin. Wiemy, co potrafi.

Honda Africa Twin

Ogromna moc w kompaktowym rozmiarze

8-zaworowy, dwucylindrowy silnik SOHC generuje moc maksymalną 75 kW i moment obrotowy 105 Nm. Ale to sposób, w jaki ten silnik reaguje, budzi emocje. 46 mm obudowa przepustnicy i zoptymalizowane ustawienia modułu elektronicznego zwiększają wyczucie manetki i precyzję zachowania tylnej opony. Niezależnie od tego, czy jedziesz po żwirze, czy krętą trasą, uzyskasz optymalną wydajność przy dowolnych obrotach.

Honda Africa Twin

Zaprojektowany, by przekraczać granice

Rama główna i aluminiowy wahacz inspirowany modelem CRF450R są zarówno lekkie, jak i sztywne. W celu uzyskania precyzyjnej reakcji zawieszenia odwrócone przednie widelce Showa 45 mm umożliwiają tłumienie odbicia i kompresji. Tylny amortyzator Showa, działający z systemem Pro-Link, dostosowuje tłumienie kompresji i odbicia, a także napięcie wstępne sprężyny za pomocą pokrętła na korpusie amortyzatora.

Honda Africa Twin

Perfekcyjna konfiguracja

Africa Twin daje kierowcy pełną kontrolę, a 6-osiowy moduł pomiaru przeciążenia (IMU) monitoruje motocykl pod kątem hamowania, wchodzenia w zakręty i przyspieszania. Pozwala to na precyzyjne zarządzanie 7-poziomowym systemem HTSC, i 3-poziomowym systemem kontroli unoszenia przedniego koła le a także ABS umożliwiającym optymalne hamowanie w zakręcie. Oferujemy cztery domyślne tryby jazdy — URBAN, TOUR, GRAVEL i OFF-ROAD — oraz dwie opcje użytkownika, dzięki którym będziesz mieć taki motocykl, jakiego Ty chcesz.

Honda Africa Twin

Dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT)

Możesz wybrać model Africa Twin z 6-biegową ręczną skrzynią biegów lub naszą innowacyjną 6-biegową skrzynią DTC, która zapewnia łatwe i płynne automatyczne przełączanie biegów. Dostępna jest oczywiście możliwość szybkiej ręcznej zmiany biegów za pomocą przełączników z lewej strony, co umożliwia zmianę lub trzymanie biegów w trybie jazdy w terenie. Skrzynia DCT została też zoptymalizowana pod kątem użycia przy niskiej prędkości na pierwszym i drugim biegu, a kiedy skończy się droga, można nacisnąć przełącznik G (na wyświetlaczu TFT), aby zredukować poślizg sprzęgła, poprawiając przyczepność i wyczucie tylnego koła.

JEDEN WYJĄTKOWY MOTOCYKL

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor

  WSPANIAŁE BRZMIENIE DWUCYLINDROWEGO SILNIKA

  Odkręć manetkę i ciesz się brzmieniem sportowego układu wydechowego typu 2-1 modelu Africa Twin. Jesteś gotowy (najlepsza jakość na słuchawkach).

  Honda Africa Twin
  Honda Africa Twin
  Przewiń

  DWA RÓŻNE MOTOCYKLE AFRICA TWIN

  Wybierz tu swoją nową przygodę.

  Honda Africa Twin Adventure Sports, zdjęcie
  Honda Africa Twin, zdjęcie

  CRF1100L AFRICA TWIN

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS