Honda – CRF250R – Nowoczesna maszyna do wygrywania

CRF250R

NOWOCZESNA MASZYNA DO WYGRYWANIA

Przewiń

GOTOWY DO JAZDY

Rywalizacja nigdy się nie kończy, ale nam to zupełnie nie przeszkadza — a wręcz przeciwnie. Nowa CRF250R jest znacznie lżejsza, a to tego otrzymała całkowicie nową ramę, wahacz i zawieszenie Showa. Silnik? Jeszcze mocniejszy. Jeszcze bardziej użyteczny. Chcesz się liczyć w walce o zwycięstwo? Ten motocykl Ci to umożliwi.

Honda – CRF250R – Gotowa do jazdy

NAJSZYBSZY W KLASIE

Klasa 250 MX jest szybka.

Jesteśmy szybsi. CRF250R jest teraz wyposażona w to samo podwozie opracowane przez dział HRC, jak stosowane w modelu CRF450R, który dwukrotnie wygrał serię MXGP. Jest 3,8 kg lżejsze, a dodatkowo ma zmodernizowane zawieszenie Showa i poprawioną geometrię układu kierowniczego. Silnik DOHC o pojemności 249,9 cm3 już wcześniej osiągał wysoką moc w górnym zakresie obrotów, ale teraz ma więcej siły przy średnich obrotach i szczególnie przy niskich. Za przekazywanie mocy na podłoże odpowiadają wzmocnione sprzęgło, płynnie działająca 6-biegowa skrzynia, system kontroli startu HRC i 3-pozycyjny układ wyboru trybu pracy silnika (EMSB). Agresywnie stylizowane, minimalistycznie nadwozie zapewnia swobodę ruchu. Jeżeli myślisz o poważnej rywalizacji, model CRF250R będzie idealnym wyborem. Do tego został stworzony.

Honda – CRF250R – Swoboda ruchu
Honda – CRF250R – Gotowa na poważną rywalizację
Honda – CRF250R – Przyspiesza rozwój całej klasy
Honda – CRF250R – Jesteśmy szybsi

SKRACAMY CZASY OKRĄŻEŃ

Bądź pierwszy już od pierwszego zakrętu. Przejmij kontrolę.

Wykuwana w ogniu rywalizacji

Chcesz wejść na wyższy poziom? CRF250R jest teraz wyposażona w to samo podwozie opracowane przez dział HRC, jak stosowane w modelu CRF450R. W efekcie jest ono 3 kg lżejsze od poprzednika, a do tego oferuje nową geometrię układu kierowniczego, poprzeczną sztywność ramy zmniejszoną o 20%, a także odpowiednio dostrojone jarzma górne i dolne oraz wahacz. Zawieszenie Showa ma nowe ustawienia, skok 49-milimetrowego widelca USD powiększony o 5 mm, lekką sprężynę w amortyzatorze oraz nową charakterystykę działania systemu Pro-Link. Efekt czuć natychmiast. Motocykl ma lepszą przyczepność przedniego i lewego koła, płynniej tłumi nierówności i lepiej przejeżdża przez koleiny.

Honda – CRF250R – Skracamy czasy pokonywania okrążeń
Honda – CRF250R – Wulkan energii

Wulkan energii

Silnik DOHC o pojemności 249,9 cm3 stosowany w Hondzie CRF250R ma poprawioną wydajność układu dolotowego i współpracuje z jednotłumikowym układem wydechowym, dzięki czemu wykazuje siłę również przy niskich obrotach. Precyzyjne modyfikacje głowicy cylindra poprawiły przepływ oleju i dokładność synchronizacji faz rozrządu przy wysokich obrotach. Zoptymalizowano konstrukcję tłoka i korbowodu, liczbę tarcz w sprzęgle zwiększono do 9, a skrzynia biegów płynniej zmienia przełożenia, których wartości dopasowano do wyższej mocy. System kontroli startu HRC pomaga idealnie ruszyć z miejsca, natomiast 3-pozycyjny układ wyboru trybu pracy silnika (EMSB) reguluje sposób przekazywania mocy. Nowa konstrukcja siedzenia oraz smuklejsze, minimalistyczne nadwozie poprawiają swobodę ruchu, a położenie kierownicy Renthal Fatbar można dopasować do własnych preferencji.

MOTOCROSS LUB ENDURO

Wybierz swój model

HONDA CRF250RX
HONDA CRF250R

HONDA CRF250R

HONDA CRF250RX