Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda ADV350 z zawieszeniem o długim skoku i oponami z kostkowym bieżnikiem
Honda ADV350 z zawieszeniem o długim skoku i oponami z kostkowym bieżnikiem

DUCH WYPRAWY, MIEJSKI STYL

ADV350 wyróżnia się z tłumu. Dzięki zawieszeniu o dużym skoku, klockowym oponom oraz sportowemu silnikowi z systemem kontroli trakcji HSTC pozwalającym sprostać każdemu wyzwaniu ten wytrzymały skuter ma przygodę we krwi. Kompletne wyposażenie obejmujące duży schowek pod siedzeniem, regulowaną szybę, system bezkluczykowy Honda Smart Key i panel wskaźników LCD — z systemem Honda RoadSync — czyni ze skutera jedyne w swoim rodzaju połączenie osiągów, efektownego wyglądu i miejskiej praktyczności.

Honda ADV350 z mocnym sportowym silnikiem oraz wytrzymałym, płynnie działającym zawieszeniem
Honda ADV350 z mocnym sportowym silnikiem oraz wytrzymałym, płynnie działającym zawieszeniem

DRESZCZYK MOŻLIWOŚCI

Pewność siebie. To właśnie daje Ci Honda ADV350. Łączy mocny sportowy silnik i wytrzymałe, płynnie działające zawieszenie, dzięki czemu bez problemu pokonuje każdy teren. Ruszając w drogę, dobrze zabrać cały potrzebny bagaż i zachować kontakt ze światem. Dzięki pojemnym praktycznym schowkom i systemowi HSVC obsługiwanemu przez aplikację Honda RoadSync nie sprawi to najmniejszego problemu. Również oszałamiająca stylistyka czyni różnicę — to się przydaje, gdy zaparkujesz wśród innych pojazdów. Do tego kluczyk Smart w kieszeni nie tylko obsługuje różne funkcje skutera ADV350, ale również zamiga światłami, aby ułatwić odnalezienie maszyny w tłumie. Zabiegany dzień może Cię zaprowadzić do miasta, w jego różne dzielnice oraz teren poza nim, ale w ogóle Ci to nie przeszkadza. Masz przecież ADV350. Skuter, który potrafi bardzo wiele.

Honda ADV350 z kompletnym wyposażeniem i mocnym silnikiem

Duże miasto i jego sąsiedztwo

Weź najlepszą technologię dużych skuterów, jaką mamy, dodaj dużą szczyptę genów przygody z naszego przełomowego X-ADV, a otrzymasz coś zupełnie nowego — ADV350. Przy masie zaledwie 183 kg ma kompletne wyposażenie i mocny silnik, któremu towarzyszą wszystkie zaawansowane rozwiązania niezbędne do bezproblemowej jazdy po mieście, ale także zawieszenie o dużym skoku (125 mm z przodu i 130 mm z tyłu), zwiększony prześwit i opony z kostkowym bieżnikiem, które bez problemu radzą sobie z lekkim terenem i drogami gruntowymi. Gdziekolwiek więc musisz się udać w ciągu dnia, ADV350 Cię tam dowiezie.

Honda ADV350 z kompletnym wyposażeniem i mocnym silnikiem

Komfort dla dwojga z regulowaną ochroną przed wiatrem

Surowa wyprawowa stylistyka wyznacza nowe terytorium, ale nie zapomnieliśmy, o co przede wszystkim chodzi w dużych skuterach: wygodzie i praktyczności. Starannie wyprofilowane siedzisko znajduje się zaledwie 780 mm nad ziemią, łatwo więc oprzeć stopy o podłoże. Schowek pod siedzeniem ma pojemność 48 litrów, co wystarcza na dwa kaski integralne. Dodatkowo na pokładzie jest podręczny schowek z gniazdem USB Type-C. Szyba ma 4-stopniową regulację wysokości i pochylenia w zakresie 133 mm. Ustawiona wysoko, kieruje powietrze wokół ramion, zmniejszając zmęczenie podczas dłuższych podróży. A gdy ustawisz ją nisko, umożliwi przepływ chłodnego powietrza, co docenisz w mieście.

Honda ADV350 z kompletnym wyposażeniem i mocnym silnikiem

Łagodzi uciążliwości pracowitego dnia

Gotowi do drogi? Włóż kluczyk Smart Key do kieszeni i ruszaj; elektronika aktywuje układ zapłonowy i otworzy schowek pod siedzeniem. Obsługuje również (opcjonalny) praktyczny górny kufer — gdy podejdziesz, otworzy go, a przy odchodzeniu zablokuje zamek. Możesz także w trakcie jazdy utrzymywać kontakt ze światem. Panel wskaźników z atrakcyjnie wyglądającym kontrastowym wyświetlaczem LCD wyposażono w system Honda RoadSync, który za pośrednictwem aplikacji Honda RoadSync łączy się ze smartfonem wyposażonym w system operacyjny Android™ lub iOS™, umożliwiając prowadzenie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki. Całe oświetlenie, na czele z agresywnie stylizowanymi dwoma reflektorami, wykonano w technologii LED, natomiast funkcja sygnalizacji hamowania awaryjnego (ESS) ostrzega pojazdy z tyłu o gwałtownym hamowaniu, na przemian zapalając i wyłączając tylne kierunkowskazy.

Honda ADV350 z kompletnym wyposażeniem i mocnym silnikiem

Z pewnością siebie, jaką daje system sterujący momentem obrotowym HSTC

Czterozaworowy silnik SOHC o pojemności 330 cm3 z technologią Smart Power+ (eSP+) wykorzystuje rozwiązania zmniejszające wewnętrzne tarcie, dzięki czemu przy sportowych osiągach zużywa zaskakująco mało paliwa. Potrafi dynamicznie przyspieszać w miejskim ruchu, ma dość mocy do komfortowej jazdy autostradowej i doskonale radzi sobie we wszystkich warunkach pośrednich. Warunki drogowe mogą się szybko zmieniać, dlatego układ HSTC automatycznie reguluje przyczepność tylnego koła, ogromnie zwiększając poczucie pewności prowadzenia. Aby kierowca musiał jak najrzadziej odwiedzać stacje paliw, skuter przejeżdża 29,4 km na jednym litrze benzyny (w trybie WMTC) oraz ma 11,5-litrowy zbiornik paliwa, co się przekłada na zasięg 340 km.

  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Pearl Falcon Gray Standard
  • Matte Coal Black Metallic Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
*
Przewiń

DWA WYJĄTKOWE SKUTERY WYPRAWOWE

Gotowe na Twoją przygodę.

Honda X-ADV
Honda ADV350

ADV350

X-ADV

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.