Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

PRAWDZIWA PRZYGODA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

Zacznij od niesamowitych możliwości Africa Twin. Zbiornik paliwa zapewniający długi zasięg i związany z tym komfort, do wyboru zawieszenie Showa EERA™ i sześciobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DCT oraz nowa, ulepszona, krótsza szyba i dynamiczne opcje kolorystyczne Cracked Terrain – inspirowane oryginalnym modelem Africa Twin – i masz model Africa Twin Adventure Sports. Najlepszy motocykl na daleką podróż.

Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

OBJEDŹ CAŁY ŚWIAT

Podróż Cię porusza. Zmienia. Nowe miejsca. Ludzie. Doświadczenia. Wiele wspomnień. Każda podróż rozpoczyna się od wyczekiwania tego, co ma nadejść, a kończy się nutką nostalgii, która zachęca do rozpoczęcia planowania kolejnej wyprawy. Motocykl Africa Twin Adventure Sports otwiera dla Ciebie cały świat, umożliwiając jazdę na długich dystansach. I poruszy Cię jak nic innego.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Chcesz się przejechać dłuższą trasą?

Dokąd teraz? To zależy tylko od Ciebie. 24,8 l paliwa to potencjalny zasięg ponad 500 km. To dobre wieści, gdy nie wiesz, gdzie znajduje się kolejna stacja benzynowa. Nowa, 5-stopniowa regulowana przednia szyba jest krótsza, zapewniając świetną widoczność, ale jednocześnie odpowiednio dopasowana, tak że wraz z górną owiewką tworzy doskonałą ochronę. A ponieważ nigdy nie wiadomo dokładnie, jaka pogoda będzie jutro lub za kolejnym zakrętem – podgrzewane manetki zapobiegną zmarznięciu dłoni.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Natychmiastowa reakcja i opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia DCT

Na długich trasach z pełnym ładunkiem potrzebujesz dobrego przyspieszenia przy wyprzedzaniu. Bez wahania. Dwucylindrowy silnik oferuje dużą moc, precyzyjne połączenie przepustnicy oraz zaawansowane technologie jazdy, takie jak HSTC (system kontroli momentu obrotowego) i Wheelie Control (system kontroli unoszenia przedniego koła). Możesz po prostu skorzystać z czterech domyślnych trybów jazdy lub ustawić silnik według Twoich własnych preferencji. Sześciobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DCT to także możliwość spokojnej automatycznej lub szybkiej ręcznej zmiany biegów.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Standardowe zawieszenie SHOWA lub SHOWA EERA™

Niezależnie od tego, czy jedziesz w terenie, we dwójkę lub z pełnym ładunkiem na trasie, masz do wyboru dwie konfiguracje zawieszenia: wysokiej jakości regulowane odwrócone przednie widelce Showa 45 mm i amortyzator tylny lub wyposażenie w zawieszenie Showa z elektroniczną regulacją (Showa EERA) z optymalnymi ustawieniami tłumienia przez cały czas. To proste: ustawienia SOFT, MID i HARD obejmują wszystkie sytuacje od długiej spokojnej podróży po sportową jazdę. Do dyspozycji jest również ustawienie terenowe OFF-ROAD. Opcja USER pozwala na spersonalizowaną konfigurację oraz elektroniczne dostosowanie wstępnego napięcia tylnej sprężyny.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Bezpieczne wskazywanie drogi

Przy całodziennej jeździe ważne, aby dobrze widzieć i być widocznym. Stylowe, podwójne reflektory LED świetnie wyglądają i są wyposażone w światła do jazdy dziennej (DRL), które automatycznie dostosowują intensywność oświetlenia do otoczenia i zapewniają jasne, dobrze widoczne światło, ostrzegające innych użytkowników drogi i poprawiające bezpieczeństwo. System dodatkowych świateł skrętu analizuje prędkość jazdy i kąt pochylenia, aby automatycznie doświetlić ciemne miejsca podczas pokonywania zakrętów w nocy. Poza tym przy prędkości ponad 50 km/h sygnały zatrzymania awaryjnego (ESS) sygnalizują zatrzymanie awaryjne pojazdom z tyłu, umożliwiając dostosowanie do warunków na drodze.

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Zerknij na nowe grafiki Cracked Terrain i wybierz swój kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor

  EKSCYTUJĄCE BRZMIENIE DWUCYLINDROWEGO UKŁADU WYDECHOWEGO

  Najlepszy rytm do jazdy to dźwięki mocnego dwucylindrowego silnika na wysokich obrotach (sugerujemy użycie słuchawek).

  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Przewiń

  Dwa różne motocykle Africa Twin

  Wybierz tu swoją nową przygodę.

  Honda Africa Twin – zdjęcie
  Honda Africa Twin Adventure Sports – zdjęcie

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

  CRF1100L AFRICA TWIN