Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda NT1100 wyróżniająca się łatwością prowadzenia oraz zawieszeniem o długim skoku.

WITAMY W NOWYM WYMIARZE JAZDY TURYSTYCZNEJ

NT1100 w jednym opakowaniu oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od motocykla. Jest zwinna i odpowiada na wymagania miasta, dzięki łatwemu i lekkiemu prowadzeniu i zawieszeniu o dużym skoku. Ale jest również wspaniałą maszyną turystyczną, o co dbają konstrukcja wygodna dla dwóch osób i mocny dwucylindrowy silnik. Dodajmy do tego opcjonalną sześciobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów oraz interfejsy Android Auto® i Apple Carplay®, a pozostaje Ci jedynie wybrać, dokąd i jak daleko chcesz pojechać.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Dojeżdżasz do pracy, lubisz sportowe doznania czy potrzebujesz motocykla do turystyki? Teraz nie musisz wybierać.

Uniwersalna NT1100 ma smukłą aerodynamiczną sylwetkę, dużą szybę z 5-stopniową regulacją oraz górne i dolne owiewki nóg doskonale chroniące przed wiatrem. Siedzenie o wysokości 820 mm jest wygodne dla dwóch osób i pozwala zająć różne pozycje jazdy. NT1100 ma na wyposażeniu pojemny 20-litrowy zbiornik paliwa wystarczający do przejechania 400 km (w trybie WMTC), kufry boczne, podgrzewane manetki, interfejsy łączności z telefonem, tempomat i tylny stelaż, a centralna stopka ułatwia serwisowanie tylnego koła. Trzy domyślne tryby jazdy — URBAN, RAIN i TOUR — uwzględniają większość warunków, z jakimi można się spotkać na drodze, a dwie opcje użytkownika pozwalają w pełni stosować moc silnika.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów zwiększająca dynamikę przyspieszania

Mocarny dwucylindrowy silnik zapewnia świetne osiągi już od niskich prędkości obrotowych, a moment 104 Nm pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie w każdej sytuacji. W silniku wał korbowy ma wykorbienia co 270 stopni, co daje charakterystyczny chropawy dźwięk wydechu i wyższy moment obrotowy. Opcją wyposażenia jest sześciobiegowa skrzynia DCT. Przyciski na manetce umożliwiają pełną ręczną kontrolę, błyskawicznie zmieniając przełożenia na wyższe lub niższe, natomiast 3-poziomowy tryb S zapewnia płynne automatyczne przełączanie i bardziej sportowe osiągi.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Szybki układ kierowniczy, pewne prowadzenie

Ten motocykl prowadzi się lekko i precyzyjnie w każdym stylu jazdy. Sztywność stalowej ramy zoptymalizowano pod kątem wytrzymałości, wyczucia i stabilności, przedni widelec Showa SFF BP ma średnicę goleni 43 mm, a tylny amortyzator jest połączony z aluminiowym wahaczem przez system Pro-Link. Wszystkie te rozwiązania razem przekładają się na doskonałe reakcje zawieszenia i precyzyjne zachowanie w zakrętach niezależnie od warunków na drodze. Wstępne napięcie sprężyny można regulować hydraulicznie odpowiednio do obciążenia pasażerami i bagażem.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Pozostawaj w kontakcie i jedź bezpieczniej dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania kierowcy

Jasny i czytelny 6,5-calowy dotykowy ekran TFT oferuje trzy poziomy informacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Interfejsy komunikacyjne Apple CarPlay®, Android Auto® i Bluetooth® umożliwiają korzystanie z funkcji smartfona, takich jak nawigacja, odtwarzanie muzyki czy dzwonienie. Wśród układów wspomagających kierowcę są m.in. kilkupoziomowy system sterujący momentem obrotowym (Honda Selectable Torque Control – HSTC), który zwiększa pewność prowadzenia na mokrych nawierzchniach, oraz funkcja sygnalizacji hamowania awaryjnego (ESS), która ostrzega pojazdy z tyłu, że motocykl gwałtownie hamuje.

  • Matte Iridium Grey Metallic Standard
  • Matte Jeans Blue Metallic Standard
  • Candy Chromosphere Red Standard
*
Honda NT1100 on location.

GŁĘBOKI PULSUJĄCY DŹWIĘK WYDECHU DWUCYLINDROWEGO SILNIKA

Przyjrzyj się bliżej silnikowi zestrojonemu pod kątem błyskawicznego i równocześnie płynnego reagowania na polecenia. Dodaj gazu i ciesz się jazdą (sugerujemy użycie słuchawek).

Wybierz swój styl

Widok przedstawiający motocykl Honda NT1100 z boku.
Widok przedstawiający motocykl Honda NT1100 z boku.

Codzienne dojazdy

Weekendowe wyjazdy turystyczne

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.