Honda NT1100 wyróżniająca się łatwością prowadzenia oraz zawieszeniem o długim skoku.
Honda NT1100 wyróżniająca się łatwością prowadzenia oraz zawieszeniem o długim skoku.

WITAMY W NOWYM WYMIARZE JAZDY TURYSTYCZNEJ

Ruszamy w podróż? Nowa NT1100 w jednym opakowaniu oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od motocykla. Jest zwinna i odpowiada na wymagania miasta, dzięki łatwemu i lekkiemu prowadzeniu i zawieszeniu o dużym skoku. Ale jest również wspaniałą maszyną turystyczną, o co dbają mocny dwucylindrowy silnik, rozbudowane wyposażenie i konstrukcja wygodna dla dwóch osób. Dodajmy do tego najlepsze technologie i opcjonalną sześciobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów DCT, a pozostaje tylko jedna rzecz do rozważenia: dokąd i jak daleko chcesz pojechać?

Honda NT1100 na miejscu.
Honda NT1100 na miejscu.

POWIEW NOWOŚCI

To jest moment, na który czekaliście. Tydzień pracy wreszcie dobiegł końca. Nadszedł czas na weekendowy wyjazd. Honda NT1100 już czeka na swoich pasażerów. Dokąd chcesz pojechać? Masz pomysł, a część trasy nawet już zaplanowaną w telefonie. Ale specjalnie zostawiasz też miejsce na nieznane i nieoczekiwane. A czego szukasz? Czegoś wyjątkowego. Wrażeń, które może dać tylko jazda motocyklem. Już na Ciebie niecierpliwie czekają.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Dojeżdżasz do pracy, lubisz sportowe doznania czy potrzebujesz motocykla do turystyki? Teraz nie musisz wybierać.

To właśnie jest najlepsze w Hondzie NT1100. Ta niezwykła wszechstronność. Smukła aerodynamiczna sylwetka, duża szyba z 5-stopniową regulacją oraz górne i dolne owiewki nóg doskonale chronią przed wiatrem. Równocześnie niewielkie wymiary dobrano idealnie do warunków miejskich. Siedzenie o wysokości 820 mm jest wygodne dla dwóch osób i przystosowane do zajmowania zarówno sportowej, jak i turystycznej pozycji za kierownicą. Imponuje również poziom wyposażenia. NT1100 ma m.in. kufry boczne, 20-litrowy zbiornik paliwa wystarczający na 400 km jazdy (w trybie WMTC), podgrzewane manetki, tempomat, gniazda USB / zasilania akcesoriów i tylny stelaż. Centralna stopka ułatwia serwisowanie tylnego koła.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów zwiększająca dynamikę przyspieszania

Mocarny dwucylindrowy silnik zapewnia świetne osiągi już od niskich prędkości obrotowych, a moment 104 Nm pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie w każdej sytuacji. Silnik płynnie nabiera obrotów aż do czerwonego pola, emitując przy tym głęboki, pulsujący, pełen charakteru dźwięk. Trzy domyślne tryby jazdy — URBAN, RAIN i TOUR — uwzględniają większość warunków, z jakimi można się spotkać na drodze, dwie opcje użytkownika pozwalają w pełni stosować moc silnika, a 3-poziomowy system regulacji momentu obrotowego (HSTC) i system kontroli jazdy na jednym kole dodatkowo zwiększają możliwości panowania nad maszyną. Opcją wyposażenia jest sześciobiegowa skrzynia DCT. Przyciski na lewej manetce umożliwiają pełną ręczną kontrolę, błyskawicznie zmieniając przełożenia na wyższe lub niższe. Alternatywnie można wybrać wydajną, płynną zmianę biegów z 3-poziomowym trybem S, jeżeli potrzebujesz bardziej sportowych osiągów.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Szybki układ kierowniczy, pewne prowadzenie

Ten motocykl prowadzi się lekko i precyzyjnie w każdym stylu jazdy. Sztywność stalowej ramy zoptymalizowano pod kątem wytrzymałości, wyczucia i stabilności, odwrócony (USD) widelec Showa typu kartridżowego ma średnicę goleni 43 mm, a tylny amortyzator jest połączony z aluminiowym wahaczem przez system Pro-Link. Wszystkie te rozwiązania razem przekładają się na doskonałe reakcje zawieszenia i precyzyjne zachowanie w zakrętach niezależnie od warunków na drodze. Wstępne napięcie sprężyny można regulować hydraulicznie odpowiednio do obciążenia pasażerami i bagażem. Przednie i tylne opony o wymiarze 120/180 gwarantują maksymalną przyczepność i stabilność, a układ ABS płynnie dozuje siłę hamowania.

Honda NT1100 z wyeksponowaną ochroną przed wiatrem i kompaktowymi wymiarami.

Kompletne funkcje łączności pomogą utrzymać kontakt i nigdy nie zgubić drogi

Jasny i czytelny 6,5-calowy dotykowy ekran TFT oferuje trzy poziomy informacji - od minimum do maksimum - zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Interfejsy komunikacyjne Apple CarPlay®, Android Auto® i Bluetooth® umożliwiają korzystanie z funkcji smartfona, takich jak nawigacja, odtwarzanie muzyki czy dzwonienie, za pośrednictwem ekranu w panelu wskaźników oraz zestawu słuchawkowego w kasku. Światła do jazdy dziennej (DRL) automatycznie dostosowują się do natężenia światła otoczenia i ostrzegają innych użytkowników drogi o obecności motocykla. Przy prędkościach powyżej 50 km/h funkcja sygnalizacji hamowania awaryjnego ostrzega pojazdy z tyłu, że motocykl gwałtownie hamuje. Dodatkowo kierunkowskazy same się wyłączają.

TURYSTYCZNY MOTOCYKL O USPORTOWIONYM STYLU

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor

  GŁĘBOKI PULSUJĄCY DŹWIĘK WYDECHU DWUCYLINDROWEGO SILNIKA

  Przyjrzyj się bliżej silnikowi zestrojonemu pod kątem błyskawicznego i równocześnie płynnego reagowania na polecenia. Dodaj gazu i ciesz się jazdą (sugerujemy użycie słuchawek).

  Honda NT1100 on location.
  Honda NT1100 on location.
  Przewiń

  Wybierz swój styl

  Widok przedstawiający motocykl Honda NT1100 z boku.
  Widok przedstawiający motocykl Honda NT1100 z boku.

  Codzienne dojazdy

  Weekendowe wyjazdy turystyczne

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.