Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Widok z przodu z boku, czerwona CB125F skierowana w lewo, na drodze, miejska sceneria

Honda CB125F

ROZPOCZNIJ COŚ WYJĄTKOWEGO

Przewiń

PIERWSZA CHWILA MAGICZNEJ WOLNOŚCI

Odkręcasz przepustnicę, maszyna bez wysiłku katapultuje Cię do przodu. Honda CB125F otworzyła przed Tobą zupełnie nowy świat. Ten motocykl może być początkiem wspaniałej przygody. Został gruntownie przeprojektowany wokół swojego superwydajnego silnika i świetnie dopracowanego podwozia. Teraz jest lżejszy i znacznie ekonomiczniejszy, a mimo to tak samo doskonale sprawuje się w miejskim otoczeniu. Dokąd chcesz pojechać? To zależy tylko od Ciebie. Teraz masz wiele możliwości wyboru.

CB125F w trakcie jazdy na drodze

WRAŻENIE PEŁNOWYMIAROWEGO MOTOCYKLA

Nadaliśmy Hondzie CB125F charakter pełnowymiarowego motocykla, i tak właśnie się prowadzi.

Zmniejszyliśmy również jego masę ogółem o 11 kg, to natychmiast docenisz, kiedy dodasz gazu i złożysz się w zakręt. Wyposażenie obejmuje m.in. cyfrowy wyświetlacz i reflektor LED. Ponadto wszechstronnie zmodernizowaliśmy jego jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, 2-zaworowy silnik eSP (enhanced Smart Power) z układem wtrysku paliwa PGM-FI. Jest on teraz bardziej inteligentny. Dlatego potrafi zarówno żwawo przyspieszać, jak i przejechać na jednym litrze 65 km, co oznacza zasięg na jednym baku nawet 800 km.

Wiemy, że możesz używać motocykla na dojazdy do pracy albo rekreacyjnie, na wypady odrywające od szarej codzienności. W obu sytuacjach każde przekręcenie kluczyka może być początkiem czegoś wyjątkowego.

Czerwona Honda CB125F, zdjęcie studyjne, zbliżenie na rurę wydechową
Czerwona Honda CB125F, zdjęcie studyjne, zbliżenie na przód
Czerwona Honda CB125F, zdjęcie w miejskim otoczeniu, noc
Czerwona Honda CB125F, zdjęcie studyjne, zbliżenie na silnik

STYL I PROWADZENIE DUŻEGO MOTOCYKLA

Honda CB125F ma charakterystyczny dla całej rodziny CB szeroki zbiornik paliwa i srebrne boczne owiewki.

Ale wyróżnia się też pewnymi szczególnymi cechami. Ostro zarysowana owiewka czołowa i szyba chronią przed wiatrem, a lakierowane na czarno silnik i wydech ściągają uwagę na pokrywające je jaskrawe grafiki. Czerwone tylne sprężyny amortyzatorów nadają sportowego akcentu.

Czerwona Honda CB125F, widok z przodu z boku, skierowana w prawo, kierowca na zatrzymanym motocyklu, miejska sceneria
Czerwona Honda CB125F, zdjęcie studyjne, zbliżenie na wyświetlacz LCD

Wysokiej klasy reflektor LED oświetla drogę daleko do przodu. Pasażer ma własny uchwyt, a dla łatwiejszego serwisowania zabudowanego łańcucha napędowego motor ma środkową podpórkę.