Promocje – Modele – Motorcykle – Honda

Promocje

Lawina Nowości 2021 ruszyła!

Marzec ogłaszamy miesiącem premierowych CRF300L oraz CRF300 Rally. Zapraszamy do salonów!

CRF300L Nowość 2021

Już w salonach Hondy w całej Polsce

Odrodziliśmy model CRF300L z lekkim podwoziem, smuklejszym nadwoziem oraz silnikiem o wyższej mocy i momencie obrotowym.

CRF300 Rally Nowość 2021

Już w salonach Hondy w całej Polsce

Stworzona z myślą o kierowcach chcących jeździć po drogach i w terenie, nowa Honda CRF300 RALLY to niewielka maszyna o zaskakujących możliwościach.

Wakacje od spłaty

Skorzystaj z oferty wakacji od spłaty i ciesz się jazdą wymarzonym motocyklem lub skuterem już teraz. Wykorzystaj szansę i zacznij spłatę dopiero za 5 miesięcy!

 

 

*

Honda Motor Europe Limited (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych podanych w niniejszym cenniku. Zmiany mogą dotyczyć wszelkich zawartych w nim informacji, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów. Ceny zostały zróżnicowane ze względu na terminy dostaw. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zawarte w niniejszym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1) § 1 pkt 2 oraz § 2 Kodeksu cywilnego jak również nie stanowią określenia celu, o którym mowa w 556(1) § 1 pkt 3 Kodeksu cywilnego. . Cena, wyposażenie i specyfikacja pojazdu stają się wiążące w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo zgodności. Podane w cenniku informacje na temat gwarancji pojazdu nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostaje udzielona w momencie zakupu pojazdu, a jej warunki zostają określone w odrębnym dokumencie gwarancyjnym.