Promocje – Modele – Motorcykle – Honda

Nowości 2021

Lawina Nowości 2021 w salonach!

W maju szczególną uwagę zwracamy na nasze bestsellery, czyli najlepiej sprzedające się skutery w Polsce: PCX125 i Forza 125. Zapraszamy do salonów!

AFRICA TWIN

Wybierz swoją Africę Twin na WAKACJE ŻYCIA.

Nadszedł czas. Czas na wyprawę. Aby poczuć prawdziwą wolność, zjechać z utartych szlaków i poczuć zew przygody. Motocykl pod Tobą jest narzędziem. Twoim narzędziem. Razem stanowicie jeden sprawnie funkcjonujący organizm. To jest Africa Twin. Wykuty w ogniu tysięcy kilometrów najbardziej wymagających tras na ziemi. Wyrusz w podróż życia.

NC750X

JEDEN. NC750X. WIELU ZNAJOMYCH. WAKACJE ŻYCIA.

W tym miesiącu wielkość sprzedaży motocykli z serii NC przekroczyła w Polsce rekordowe półtora tysiąca sztuk. Obecnie oferowany model NC750X jest jednym z najwyżej cenionych motocykli uniwersalnych w Europie, gdzie od lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Doceniony został on również przez polskich klientów.

CB500X

JEDEN CB500X. WIELE PRZYGÓD. WAKACJE ŻYCIA.

Model CB500X jest przeznaczony dla osób kochających wolność, które chcą poskromić miejską dżunglę. Motocykl wyposażono w mocny, dwucylindrowy silnik i zawieszenie o długim skoku, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas pełnych przygód wypraw.

PCX125 BESTSELLER DEKADY

Nowość 2021. Już w salonach Hondy w całej Polsce

PCX125 to nie bez powodu najlepiej sprzedający się skuter w Polsce ostatniej dekady. Komfort użytkownika na poziomie „X” — stąd PCX — zapewniają pozycja jazdy z wygodnym podparciem ciała, schowek pod siedzeniem mieszczący kask integralny oraz wysoka jakość wykonania wszystkich elementów i detali.

Forza 125 BESTSELLER PREMIUM

Nowość 2021. Już w salonach Hondy w całej Polsce

Forza 125 to najlepiej sprzedający się skuter premium w Polsce. Nowoczesne technologie, praktyczność i wyrafinowany styl, zmieszczone w jednym sportowym skuterze GT.

CRF300L Nowość 2021

Już w salonach Hondy w całej Polsce

Odrodziliśmy model CRF300L z lekkim podwoziem, smuklejszym nadwoziem oraz silnikiem o wyższej mocy i momencie obrotowym.

CRF300 Rally Nowość 2021

Już w salonach Hondy w całej Polsce

Stworzona z myślą o kierowcach chcących jeździć po drogach i w terenie, nowa Honda CRF300 RALLY to niewielka maszyna o zaskakujących możliwościach.

Wakacje od spłaty

Skorzystaj z oferty wakacji od spłaty i ciesz się jazdą wymarzonym motocyklem lub skuterem już teraz. Wykorzystaj szansę i zacznij spłatę dopiero za 5 miesięcy!

 

 

*

Honda Motor Europe Limited (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych podanych w niniejszym cenniku. Zmiany mogą dotyczyć wszelkich zawartych w nim informacji, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów. Ceny zostały zróżnicowane ze względu na terminy dostaw. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zawarte w niniejszym cenniku informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1) § 1 pkt 2 oraz § 2 Kodeksu cywilnego jak również nie stanowią określenia celu, o którym mowa w 556(1) § 1 pkt 3 Kodeksu cywilnego. . Cena, wyposażenie i specyfikacja pojazdu stają się wiążące w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo zgodności. Podane w cenniku informacje na temat gwarancji pojazdu nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostaje udzielona w momencie zakupu pojazdu, a jej warunki zostają określone w odrębnym dokumencie gwarancyjnym.