CL500 w kolorach Candy Caribbean Blue Sea i Matte Laurel Green Metallic

Odzwierciedlenie Ciebie

W 1962 roku zadebiutował nasz pierwszy uliczny scrambler, CL72. Uznaliśmy, że nadszedł czas na nowy model, stworzony dla współczesnych ulic. Nowy CL500 ocieka surowym stylem i detalami, które czerpią z jego długiej historii. Mocny, spełniający normę A2 dwucylindrowy silnik umieszczony jest w wytrzymałym, kompaktowym podwoziu i aż prosi się o jazdę, customowanie i zabawę. Tak jak oryginał.

Honda CL500 w plenerze.

Efektowny wygląd

Nasz kultowy styl zaczyna się od zbiornika paliwa o pojemności 12L; gładki, zaokrąglony i doskonale uformowany, z oryginalnymi gumowymi ochraniaczami dla wygody. A wszystko co się da – silnik, rama i zawieszenie – jest pokryte czarnym lakierem dla uzyskania eleganckiego, minimalistycznego wyglądu. Gumowe osłony chronią ramiona widelca, jak za starych dobrych czasów. Wysoka, szeroka kierownica zapewnia doskonałą kontrolę i, zgodnie z prawdziwą tradycją CL, jest odbiciem sugestywnego, wysokiego tłumika z charakterystyczną, nawiercaną, nierdzewną osłoną termiczną i podwójną rurą wydechową, który pasuje jak ulał.

Honda CL500 w plenerze.

Wyróżniający się indywidualizm, jakiego pragniesz

Zbudowaliśmy CL500, teraz Ty musisz sprawić, by był Twój. Zacznijmy od koloru: wybierz pomiędzy żywym Candy Orange lub Blue Metallic, ultranowoczesnym Matte Gunpowder Black lub surowym, ziemistym Matte Green. Co jeszcze? To zależy tylko od Ciebie. Może zacznij od prostej przyjemności jazdy, spotkania ze znajomymi, spędzenia wspólnie czasu i rozmawiania o motorach. Znajdziesz to, czego potrzebujesz i czego chcesz dla swojego CL500. Ukształtuje się wokół Ciebie, tak jak powinien i stanie się motocyklem, o którym marzysz. To nie tylko styl życia, to życie samo w sobie.

Honda CL500 w plenerze.

Stworzony do jazdy

CL500 został zbudowany tak, aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom, od jazdy w terenie, brukowanymi ulicami miasta po weekendowe wypady. Zawieszenie o dłuższym skoku łagodzi jazdę po nierównościach, a opony o głębokich rowkach zapewniają pewność od prędkości spacerowej wzwyż. Wysokość siedzenia wynosi 790 mm, a środkowa część jest smukła, umożliwiająca łatwe dosięganie stopami podłoża i manewrowanie przy niskich prędkościach. Jest dużo miejsca na nogi (jako wyposażenie dodatkowe jest dostępne wyższe siedzenie), a siedzenie dla pasażera jest zamontowane nisko, zapewniając łatwy dostęp. 

Honda CL500 w plenerze.

Silny moment obrotowy oznacza błyskawiczną reakcję

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją dwukołową podróż, czy jeździsz od lat – pokochasz ten silnik. Rzędowy dwucylindrowy 4-zaworowy silnik DOHC z wykorbieniem 180° jest niezwykle łatwy w obsłudze przy niskich prędkościach, z płynną reakcją na otwarcie przepustnicy, łatwym dostarczaniem mocy i dźwiękiem pełnym duszy. A dzięki specyficznemu dla ulicznych scramblerów układowi dolotowemu, wydechowemu i przekładni, w pełnym zakresie prędkości obrotowej mamy do czynienia z silnym momentem obrotowym – z wartością szczytową 43,4 Nm przy 6250 obr/min – co oznacza w razie potrzeby przyspieszenie, które spodoba się nawet najbardziej doświadczonym kierowcom.

Zamknij


  • Candy Caribbean Blue Sea Standard
  • Matte Laurel Green Metallic Standard
  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Candy Energy Orange Standard
*

Jedź, pokazując kim jesteś

Czym jest motocykl? Jest różnicą. Twój motocykl Cię wyróżnia. Pewnie, że to transport – łatwy, przyjemny i dający radość. Ale jednocześnie jest czymś o wiele więcej. Określa Twój styl życia i wolność, którą otrzymujesz, gdy więzy oczekiwań są odstawiane na bok. Niedefiniowalny, nieograniczony, jedź, pokazując kim jesteś.

Aplikacja Honda Motorcycles Experience z modelem CL500.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.