Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda GL1800 Gold Wing Tour, widok z przodu z boku na motocykl z pasażerem

SZTUKA LUKSUSOWEGO PODRÓŻOWANIA

Gold Wing Tour nie bez powodu jest flagowym motocyklem Hondy. Oferuje bezkonkurencyjne połączenie osiągów i luksusu w jeździe miejskiej i na otwartych drogach. Do modelu bazowego, jakim jest niesamowity Gold Wing, dodaje większe możliwości przewozowe oraz wygodniejsze warunki podróżowania w bardziej naturalnej pozycji dla pasażera. Siedzenia przednie i tylne wykończono luksusowymi materiałami jeszcze wzmacniającymi wrażenie komfortu. System audio i głośniki emitują doskonały jakościowo, wyrazisty dźwięk, a dwa światła przeciwmgielne LED oświetlają drogę niczym w pełnym słońcu. 

Gold Wing Tour, z kierowcą i pasażerem

Podróż pełna odkryć.

Gold Wing Tour dba tak o kierowcę, jak i o pasażera. Oczekiwania kierowcy spełni bardzo dobre prowadzenie i silnik, szybko reagujący na polecenia. Natomiast pasażer może się wygodnie rozsiąść w swojej luksusowej i jeszcze bardziej przestronnej przestrzeni i podziwiać widoki wokół. Z siedzenia pasażera łatwo sięgnąć do bocznych kufrów, a dodatkowo na prawym kufrze umieszczono dodatkowy przełącznik sterowania systemem audio. Z gniazda USB w lewym kufrze można naładować smartfona. Dla dodatkowej wygody, szczególnie przy obecności pasażera, Gold Wing ma dwa tryby spacerowe — do przodu i do tyłu, co ogromnie ułatwia parkowanie.

Gold Wing Tour, z kierowcą i pasażerem

Perfekcyjna jazda.

Podobnie jak zwykła Gold Wing, Gold Wing Tour to motocykl stworzony do pokonywania zakrętów. Jego aluminiowa dwubelkowa rama jest prowadzona z przodu przez dwa wahacze trójkątne, natomiast elektroniczna kontrola tłumienia gwarantuje precyzyjne reagowanie zawieszenia. No i jest też silnik. Sześciocylindrowa jednostka o pojemności 1833 cm3 z cylindrami w układzie przeciwsobnym to prawdziwe dzieło sztuki. Imponujący moment 170 Nm wytwarza już przy 4500 obr./min, dzięki czemu znacznie mniej trzeba wychylać nadgarstek. Wysoki moment obrotowy w połączeniu z systemem sterującym momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) sprawia, że Gold Wing Tour ma jeden z najlepszych, najbardziej użytecznych i dających najwięcej przyjemności motocyklowych układów napędowych. To połączenie zawieszenia i silnika sprawia, że wrażenia z jazdy Gold Wing Tour nie dają się porównać z niczym innym.

Gold Wing Tour, z kierowcą i pasażerem

Wybór należy do Ciebie.

Gold Wing umożliwia podróżowanie w prawdziwym luksusie na długich trasach, w czym duża zasługa 7-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni DCT montowanej już w standardzie. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał i osiągi silnika, wybierz tryb ręczny. Jednak na dłuższe podróże lepiej wybrać tryby automatyczne, np. typowej jazdy (Drive) i sportowy (Sport), w których komputer stara się przewidzieć Twój następny ruch i przygotować odpowiednie przełożenie.

Gold Wing Tour, z kierowcą i pasażerem

Pozostawaj w kontakcie i jedź bezpieczniej dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania kierowcy.

Wielki 7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT przekazuje dane systemów informacyjno-rozrywkowego i nawigacyjnego oraz umożliwia wybór trybu jazdy i regulację zawieszenia. A żeby kierowca w trakcie wyprawy nie stracił kontaktu ze światem, interfejsy Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają zreplikowanie funkcji telefonu na wyświetlacz TFT.

Gold Wing Tour, dynamiczne ujęcie


  • Beta Silver Metallic Standard
  • Pearl Glare White Standard
  • Heavy Grey Metallic Standard
*
Honda GL1800 Gold Wing Tour, pakiet Pełna opcja

Pakiet Full Option

Ten pakiet podnosi jakość podróżowania Hondą Goldwing Tourer na wyższy poziom, ponieważ zawiera następujące akcesoria: wysoka szyba, gniazdo zasilania 12 V, 3 wewnętrzne torby, maty pod bagaże, stelaż bagażowy, lampy na bagażnik i organizer. W komplecie jest również pokrowiec na motocykl.

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Kufer górny i boczne czy tylko boczne? Ty decydujesz. Tu się wsuwa.

Honda GL1800 Gold Wing
Honda Gold Wing Tour

Gold Wing Tour

Gold Wing

Widok Hondy GL800 gold wing tour w aplikacji

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.