Honda Gold Wing Tour, SZTUKA LUKSUSOWEGO PODRÓŻOWANIA
Honda Gold Wing Tour, SZTUKA LUKSUSOWEGO PODRÓŻOWANIA

GL1800 Gold Wing Tour

SZTUKA LUKSUSOWEGO PODRÓŻOWANIA

Przewiń

GOLD WING TOUR JEST TERAZ JESZCZE LEPSZA

Nowe osoby i miejsca. Niezapomniane chwile. I cały świat do zbadania.

Gold Wing Tour nie bez powodu jest flagowym motocyklem Hondy. Oferuje bezkonkurencyjne połączenie osiągów i luksusu w jeździe miejskiej i na otwartych drogach. Niesamowity model Gold Wing ma teraz większe możliwości przewozowe z tylnym górnym kufrem mieszczącym niewyobrażalne 61 litrów. Bardziej naturalny kąt oparcia siedzenia pasażera oraz nowy, luksusowy materiał obu siedzeń tworzą wrażenie wszechogarniającego komfortu. System audio i głośniki zostały ulepszone i emitują doskonały jakościowo, pełen dynamiki dźwięk. Dwa światła przeciwmgielne LED oświetlają drogę niczym w pełnym słońcu. Rozwiązaniem zupełnie niespotykanym jest możliwość zamówienia poduszki powietrznej do swojej Gold Wing Tour.

Honda Gold Wing Tour, GOLD WING TOUR JEST TERAZ JESZCZE LEPSZA

ŚWIAT NAJLEPSZEJ TURYSTYKI

Przyjrzyj się wnikliwie Hondzie Gold Wing Tour i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Kolor

  PODRÓŻ PEŁNA ODKRYĆ

  Gold Wing Tour dba tak o kierowcę, jak i o pasażera.

  To zrozumiałe, ponieważ wyjazd we dwójkę ma być okazją do wspólnego odkrywania i sprawiać przyjemność. Oczekiwania kierowcy spełni bardzo dobre prowadzenie i silnik, szybko reagujący na polecenia. Natomiast pasażer może się wygodnie rozsiąść w swojej luksusowej i jeszcze bardziej przestronnej przestrzeni i podziwiać widoki wokół. Z siedzenia pasażera łatwo sięgnąć do bocznych kufrów, a dodatkowo na prawym kufrze umieszczono dodatkowy przełącznik sterowania systemem audio. Z gniazda USB w lewym kufrze można naładować smartfona. Dla dodatkowej wygody, szczególnie przy obecności pasażera, Gold Wing ma dwa tryby spacerowe — do przodu i do tyłu, co ogromnie ułatwia parkowanie.

  Honda Gold Wing Tour, podróż pełna odkryć
  Honda Gold Wing Tour, dba o swojego kierowcę
  Honda Gold Wing Tour, dynamiczne prowadzenie i żwawy silnik spełniające oczekiwania każdego użytkownika
  Honda Gold Wing Tour, podróż pełna wspólnego odkrywania

  WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

  Kufer górny i boczne czy tylko boczne? Ty decydujesz. Tu się wsuwa.

  Honda GL1800 Gold Wing
  Honda Gold Wing Tour

  Gold Wing Tour

  Gold Wing

  JESZCZE WYŻSZY POZIOM

  Gold Wing Tour może oczywiście bez problemu przez cały dzień sunąć autostradami. Ale w zakrętach budzi się w niej inna natura.

  Podobnie jak zwykła Gold Wing, Gold Wing Tour to motocykl stworzony do pokonywania zakrętów. Jego odlewana z aluminium dwubelkowa rama jest prowadzona z przodu przez dwa wahacze trójkątne, natomiast elektroniczna kontrola tłumienia gwarantuje precyzyjne reagowanie zawieszenia. No i jest też silnik. To sześciocylindrowe dzieło sztuki o pojemności 1833 cm3, rozwijające 170 Nm momentu przy zaledwie 4500 obr./min. Jest wręcz stworzona do ręcznego operowania przepustnicą, a w połączeniu z systemem sterującym momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) tworzy jeden z najlepszych, najbardziej użytecznych i dających najwięcej przyjemności motocyklowych układów napędowych. To połączenie zawieszenia i silnika sprawia, że wrażenia z jazdy Gold Wing Tour nie dają się porównać z niczym innym.

  Honda Gold Wing Tour, JESZCZE WYŻSZY POZIOM
  Widok Hondy GL800 gold wing tour w aplikacji

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.