Forza 350, to jest Forza
Forza 350, to jest Forza

FORZA 350

TO JEST FORZA

Przewiń

ZAWSZE DO PRZODU

Nowa, doskonalsza odsłona.

Nowy skuter Forza 350 ma więcej mocy i momentu obrotowego, co przekłada się na lepsze przyspieszenia i wyższą prędkość maksymalną, czyli jeszcze większą uniwersalność. Chłodzony cieczą silnik wyposażono w system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który pilnuje, aby tylne koło zawsze przylegało do podłoża. Smukłe nadwozie ma wyrafinowaną stylistykę oraz poprawioną aerodynamikę zwiększającą komfort podczas szybkiej jazdy, a elektryczną szybę można przestawiać w zakresie większym o 40 mm. Przeprojektowany cyfrowo-analogowy panel wskaźników może mieć teraz w opcji system głosowego sterowania smartfonem, który przez Bluetooth łączy się z wieloma funkcjami urządzenia. Pełne oświetlenie LED tworzy wyjątkową sygnaturę świetlną.

WYRAFINOWANY I STYLOWY

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor

  SKUTER STWORZONY DO ZADZIWIANIA

  Nowy wyrafinowany wygląd pasujący do dynamicznych osiągów.

  Forza 350, wyglądający niczym mknąca rzeźba ucieleśniająca styl i aerodynamikę, ustawia wysoko poprzeczkę ewentualnej konkurencji. Płynne, nowoczesne linie tworzą przemożne wrażenie sportowego charakteru, idealnie pasując do odświeżonej, dopracowanej formy. Przeprojektowana przednia owiewka i wlot powietrza zgrabnie się łączą, rozprowadzając powietrze w sposób minimalizujący ciśnienie wywierane na plecy kierowcy w trakcie szybkiej jazdy, a sterowana elektrycznie szyba jednym naciśnięciem przycisku ochroni przed wiatrem.

  Forza 350, wyglądający niczym mknąca rzeźba ucieleśniająca aerodynamikę
  Forza 350, wyglądający niczym mknąca rzeźba ucieleśniająca aerodynamikę
  Forza 350, sportowy charakter
  Forza 350, smukły i nowoczesny

  SIŁA, KTÓRĄ TRZEBA BRAĆ POWAŻNIE

  Nasza wyjątkowa rodzina skuterów.

  Nasza rodzina wyjątkowych skuterów: zaawansowane technologie, sportowe osiągi i współczesna, przyciągająca uwagę stylistyka. Forza 125 świetnie sprawdzi się w mieście i jego okolicach, natomiast Forza 350 dodaje użyteczność na dłuższych trasach. Na szczycie rodziny stoi całkowicie nowy Forza 750 o zapierającej dech w piersiach stylistyce, z komfortem i praktycznością luksusowego motocykla GT, imponującymi osiągami dwucylindrowego silnika o pojemności 745 cm3, motocyklowymi hamulcami i wysokiej jakości zawieszeniem.

  Forza 350, po prostu najlepszy

  WYBIERZ SWÓJ MODEL FORZA

  Wszechstronny, uniwersalny Forza 350 lub stojący na szczycie gamy, supernowoczesny Forza 750, nasz najlepszy skuter klasy GT. Wybór należy do Ciebie.

  Forza 750, zdjęcie studyjne
  Forza 350, zdjęcie studyjne

  Forza 350

  Forza 750

  Widok Hondy Forza 350 w aplikacji.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.

  WIĘCEJ SKUTERÓW