Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda Forza 350 na centralnej stopce z modelem

Siła, by iść dalej

Prawdziwie sportowy skuter GT, Forza 350 łączy mocne osiągi silnika, pewność jazdy HSTC i bardzo małe zużycie paliwa w opływowej formie, która mieści ogromny schowek pod siedzeniem. Nigdy nie bądź bez kontaktu podczas pracowitego dnia; system Honda RoadSync zapewnia Ci łączność podczas jazdy.

Honda Forza 350 przed schodami z modelem

Nowe owiewki i reflektory o bardzo wyraźnej sygnaturze

Forza 350, wyglądając niczym mknąca rzeźba ucieleśniająca styl i aerodynamikę, stawia poprzeczkę wysoko ewentualnej konkurencji. Zmieniona przednia owiewka, reflektory i tylne światła LED – czerpiące inspirację z topowego modelu Forza 750 – łączą się elegancko, zarządzając przepływem powietrza w celu zmniejszenia nacisku na plecy kierowcy przy większych prędkościach i zwiększając komfort. Dzięki elektrycznej szybie możesz wybrać między ochroną przed wiatrem a chłodną bryzą za naciśnięciem jednego przycisku.

Honda Forza 350 przed schodami z modelem

Rób więcej, mając więcej

Większa moc oznacza, że możesz zrobić więcej w ciągu dnia i dotrzeć dalej. Chłodzony cieczą silnik SOHC zapewnia 29,2 KM (21,5 kW) mocy do jazdy po autostradzie i 31,5 Nm momentu obrotowego do szybkiego przyspieszania w mieście. Jest czysty, zgodny z normą EURO5 i przystosowany, by gładko reagować dzięki super płynnej przekładni V-Matic. Mniej czasu spędzisz też na tankowaniu; Forza 350 na pełnym baku przejedzie nawet 344 km.

Honda Forza 350 przed schodami z modelem

Zaprojektowany na całe życie

Jest to lekki, zapewniający doskonałe właściwości jezdne skuter przeznaczony do jazdy w mieście i poza nim. Nowe reflektory LED zapewniają doskonałą widoczność dla innych użytkowników drogi. Pod siedzeniem jest wystarczająco dużo miejsca na dwa kaski integralne, a w schowku na owiewce znajduje się poręczne gniazdo USB Type-C do ładowania urządzeń. Możesz również dodać opcjonalny praktyczny kufer górny o pojemności 45 l, obsługiwany przez kluczyk Smart Key. 

Honda Forza 350 przed schodami z modelem

Przyzwyczaj się do szybkości

System Honda Roadsync wbudowany w piękny nowy zestaw wskaźników daje możliwość wykonywania połączeń, wysyłania i odbierania wiadomości, słuchania muzyki oraz nawigacji poprzez połączenie z urządzeniem. Wygoda posiadania kluczyka Smart Key polega na prostocie – włóż go do kieszeni i ruszaj w drogę. A żeby pozostać w ruchu, system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) stale monitoruje przyczepność tylnego koła i odpowiednio zarządza momentem obrotowym silnika. Można go traktować jako dodatkowy, niewidoczny poziom ochrony zwiększający bezpieczeństwo wchodzenia w zakręty na mokrej nawierzchni.

Zamknij

  • Matte Cynos Grey Metallic Standard
  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Pearl Falcon Grey Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Pearl Nightstar Black Standard
*

Siła, z którą trzeba się liczyć

Nasza wyjątkowa rodzina skuterów.

Model Forza 125 wprowadziliśmy w 2015 roku z przeznaczeniem dla wymagających europejskich klientów, którzy oczekują, że ich maszyny będą miały wszystko co najlepsze. Od tego czasu jest liderem w swojej klasie dzięki kompaktowym wymiarom, komfortowi GT, dużej ilości miejsca na bagaż, sportowym zdolnościom jezdnym i mocnemu silnikowi. Z nowo odświeżonymi owiewkami i reflektorami w stylu Forza 750 – obok odświeżonej Forza 350 – jest częścią naszej kompleksowej rodziny Forza.

Rodzina motocykli Honda Forza

Która Forza pasuje do Ciebie najbardziej?

Wszechstronna Forza 350 lub najwyższej klasy Forza 750 – wybierz skuter odpowiedni dla siebie.

Zdjęcie studyjne Hondy Forza 750 z boku
Zdjęcie studyjne Hondy Forza 350 z boku

Forza 350

Forza 750

Aplikacja Honda Motorcycles Experience z Forzą 350

Honda Motorcycles Experience

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.