Uwaga - Zdjęcia mogą zawierać opcjonalne akcesoria, które nie stanowią wyposażenia standardowego.

XL750 Transalp na szutrowym torze na tle gór.

Góry wzywają

Wielki powrót wszechstronnej legendy turystyki przygodowej. Wiodąca w klasie moc i moment obrotowy oraz podwozie, które zapewnia lekkie prowadzenie na drodze i pełną kontrolę w terenie. Owiewka i szyba zbudowane z myślą o aerodynamice i ochronie przed wiatrem oraz optymalna pozycja kierowcy dla całodziennego komfortu jazdy. Nowa Honda XL750 Transalp zadaje tylko jedno pytanie. Jak daleko chcesz dojechać? 

XL750 Transalp na górskiej drodze.

Moc i moment obrotowy zapewniające maksymalną wszechstronność 

Dane techniczne natychmiast przykuwają uwagę. Moc na poziomie 91,8 KM (67,5 kW) i moment obrotowy rzędu 75 Nm nie pozostawiają wątpliwości. Jednak największą zaletą całkowicie nowego, 8-zaworowego, rzędowego, dwucylindrowego silnika o pojemności 755 cm3 jest charakterystyka jego pracy. Technologia wlotu powietrza "Air vortex" wzmacnia i wygładza reakcję silnika w niskim i średnim zakresie obrotów, podczas gdy cylindry wykorzystują wysokospecjalistyczne powłoki Ni-SiC w celu zmniejszenia tarcia i zwiększenia mocy - co odczujesz przy wysokich obrotach. W terenie, w mieście lub na szosie, w dwójkę i z pełnym obciążeniem... w każdym warunkach silnik zapewnia wszechstronne osiągi, których potrzebujesz.

XL750 Transalp na górskiej drodze.

Motocykl zaprojektowany pod kątem trwałości

Honda Transalp to wymarzony partner dla Twoich przygód - gdziekolwiek one prowadzą. Motocykl ma dynamiczną stylistykę, doskonale się prowadzi i jest niezwykle trwały. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z miejskim chaosem, pokonujesz duże odległości na autostradzie, czy przemierzasz niekończące się szlaki w terenie, smukłe proporcje środkowej części współgrają z aerodynamiczną owiewką, aby zapewnić swobodę i ochronę przed wiatrem. Piękna kolorystyka Tricolour bezpośrednio nawiązuje do oryginalnego modelu XL600V i podkreśla powrót ikony.

XL750 Transalp na górskiej drodze.

Od miejskiej dżungli po górskie przełęcze

Motocykl został zbudowany z myślą o pokonaniu dużych dystansów, więc komfort kierowcy i pasażera ma bardzo duże znaczenie. Siedzenie na wysokości 850 mm i 208 kg masy własnej sprawiają, że Transalp jest łatwy w prowadzeniu, nawet przy minimalnych prędkościach; pozycja jazdy jest zrelaksowana: kierowca siedzi naturalnie wyprostowany i ma doskonałą widoczność. Kompaktowa i wysoce funkcjonalna owiewka z szybą oferuje doskonałą aerodynamikę, aby zwiększyć stabilność i zredukować szum wiatru i turbulencje przy większych prędkościach. 

XL750 Transalp na górskiej drodze.

Wybór należy do Ciebie.

Cztery domyślne tryby jazdy - Gravel, Sport, Standard i Rain - ułatwiają pracę w większości warunków jazdy i zmieniają poziom mocy silnika i hamowania oraz działanie systemu kontroli momentu obrotowego (HSTC), systemu kontroli unoszenia przedniego koła oraz poziom interwencji układu ABS. Tryb użytkownika umożliwia konfigurację każdego parametru, w tym wyłączenie tylnego układu ABS do jazdy w terenie. Funkcje obsługuje się z poziomu 5-calowego ekranu TFT. System Honda RoadSync zapewnia łączność podczas jazdy, a pełne oświetlenie LED z funkcją sygnalizacji awaryjnego hamowania (ESS) ostrzega użytkowników jadących z tyłu o nagłym hamowaniu.

Zamknij

Zamknij

  • Ross white Standard
  • Matte Ballistic Black Standard
  • Iridium Grey metallic Standard
*

Wybierz swoją Transalp tutaj

XL750 Transalp wyposażony w Rally Pack.
XL750 Transalp wyposażony w Touring Pack.

Touring Pack - idealne wyposażenie na jazdę po mieście

Rally Pack - motocykl gotowy na epicką wyprawę

XL750 Transalp tricolour rear ¾ on road.

Wyrusz na wielką przygodę

Przeżyj moment, w którym wyczynowy wydech dwucylindrowego silnika odbija się echem na górskiej przełęczy.

Speaker icon
Aplikacja Honda Motorcycles Experience i Honda XL750 Transalp

Honda Motorcycles Experience

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.