Ubezpieczenie GAP dla motocykli i skuterów

z bonusem na akcesoria

Ubezpieczenie GAP

Motocykle to pasja i styl życia. Wiemy doskonale jak ważny jest dla Ciebie Twój motocykl. Ubezpieczenie GAP to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojej inwestycji. 

Polisa GAP pokrywa różnicę pomiędzy wartością rynkową motocykla w dniu zakupu, przyjętą z faktury lub polisy AC, a jego wartością z dnia wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży.

Wartość fakturowa motocykla utrzymywana jest przez cały okres ubezpieczenia GAP, który wynosi 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. 

Jeszcze więcej z GAP 120%

Nawet jeśli rynkowa wartość motocykla nie maleje w szybkim tempie, klauzula GAP 120% pozwoli na zwrot pieniędzy za utracony pojazd w wysokości realnej wartości rynkowej pojazdu. Dzieje się tak dlatego, że ubezpieczenie GAP uwzględnia rynkowe wahania wartości pojazdu i zawsze działa na korzyść właściciela.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia

Każdy właściciel, którego motocykl spełnia poniższe kryteria: 

 • Pojazd jest nowy lub używany do 6 roku eksploatacji w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia
 • Masa własna motocykla nie przekracza 400 kg
 • Wartość fakturowa pojazdu do 200 OOO zł
 • Pojazd objęty jest ubezpieczeniem Auto-Casco (w pełnym zakresie)
 • Pojazd nie może być eksploatowany jako specjalny, używany w wyścigach, wynajmowany w formule rent a car
 • Pojazd jest wymieniony w katalogu EUROTAX GLASS lub INFO-EKSPERT
 • Jak działa GAP

  Według rynkowych nowy motocykl w pierwszych latach eksploatacji może stracić nawet 50% wartości zakupu. Ubezpieczenie GAP utrzymuje wartość pojazdu w sytuacji wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży motocykla. 

  motocykle-ceny

  Skorzystaj z bonusu na akcesoria

  Tylko teraz program GAP obejmuje BONUS NA AKCESORIA. To dodatkowe świadczenie pieniężne na zakup utraconych akcesoriów motocyklowych takich jak kask, rękawice, kufer i inne elementy doposażenia motocykla zakupione w autoryzowanych salonach marki Honda. 

  Zakres terytorialny

  Ubezpieczenie obowiązuje na terenie geograficznym Europy