Honda RoadSync

Jego obsługa jest bardzo intuicyjna i wszechstronna. Możesz wydawać polecenia głosowe i odbierać informacje zwrotne albo używać 4-kierunkowego przełącznika umieszczonego na lewej manetce. Mając telefon bezpiecznie umieszczony w kieszeni, możesz mieć cały czas kontakt ze światem i równocześnie obserwować drogę, ciesząc się pełnią wolnością podczas każdego wyjazdu.

Honda, ekran systemu głosowego sterowania smartfonem

KORZYSTANIE Z APLIKACJI HONDA ROADSYNC

Korzystanie z systemu Honda RoadSync jest niezwykle proste. Po zajęciu miejsca na siedzeniu motocykla lub skutera Honda połącz swój smartfon wyposażony w system Android 8.0 lub iOS 14 (lub nowszy) za pomocą aplikacji Honda RoadSync zainstalowanej przy użyciu konta Google lub Apple. Aplikacja łączy się również z zestawem słuchawkowym w kasku z funkcją Bluetooth® i wejściem audio.

SZYBKA I PROSTA KONFIGURACJA

1.  Pobierz aplikację Honda RoadSync ze sklepu Google Play (dla systemu Android) lub App Store (dla systemu iOS) i przyznaj wymagane uprawnienia.

2. Sparuj urządzenie z motocyklem, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

3. Po sparowaniu i włączeniu aplikacji wybierz konto Google (dla systemu Android) lub Apple (dla systemu iOS).

To wszystko. Masz połączenie i możesz zacząć używać wszystkich dostępnych funkcji, obsługując je przez Bluetooth® (nie potrzebujesz żadnych kabli).

Nadal masz pytania?

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Szybka i prosta konfiguracja
iOS HSVCs Mock-up

Ograniczenia w systemie iOS

Funkcjonalność dzwonienia jest obsługiwana tylko w kompatybilnych zestawach słuchawkowych. Obejmuje to opcje wykonywania, odbierania i odrzucania połączeń (obsługa przełącznikiem na kierownicy nie działa). Ograniczona funkcjonalność przesyłania wiadomości. Apple Music to jedyna obsługiwana aplikacja muzyczna. Nie są obsługiwane aplikacje nawigacyjne innych firm.

Funkcja Bluetooth®

Działanie funkcji Bluetooth® może się różnić w zależności od wersji oprogramowania i sprzętu urządzeń Bluetooth, indywidualnych ustawień, wielkości książki telefonicznej, metody przechowywania kontaktów i ilości dostępnej pamięci. Mogą na to również wpływać aktualizacje oprogramowania smartfona. Honda jest w stanie zagwarantować działania łączności Bluetooth między smartfonem a motocyklem, a w zależności od kraju niektóre funkcje mogą podlegać ograniczeniom. Honda zastrzega sobie prawo do modyfikowania listy obsługiwanych urządzeń bez wcześniejszej zapowiedzi.