Czerwony CRF110F skierowany w prawo

CRF110F

Emocje bez końca

Awansuj na wyższy poziom.

CRF110 sprawia wrażenie większego, niż w rzeczywistości i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Zbudowany z myślą o 8-11 latkach, motocykl ma wytrzymałe podwozie, elektryczny rozrusznik i niezawodny, 4-suwowy silnik. To idealny stopień przed bardziej wyczynowymi motocyklami klasy 125/150 cm3 w MX i Enduro.

Podróż życia

Kiedy dziecko odczuwa niepohamowaną chęć jazdy motocyklem, nie ma lepszego wyboru niż czerwona, terenowa Honda CRF.

Model CRF110F daje młodym kierowcom mnóstwo pewności siebie i otwiera drzwi do życiowej, motocyklowej przygody. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi i zupełnie nowej, stalowej ramie z poprawionym zawieszeniem, każdy poczuje się na nim jak na większym motocyklu. Świetna zabawa podczas jazdy.

CRF110F — widok z boku 3/4 z kierowcą na torze motocrossowym. Skierowany w lewo.

Terenowy styl

Wygląd inspirowany CRF450R jeszcze bardziej podnosi prestiż.

Przód CRF110F.

CRF110F ma nie tylko mocny silnik, ale też wytrzymałe zawieszenie i podwozie.

Nowoczesnego wyglądu dodają CRF110F nowe owiewki i ich trójkątne proporcje inspirowane modelem CRF450R. Od nowa zaprojektowana osłona łańcucha wygląda świetnie i poprawia bezpieczeństwo. Podobnie jak piankowa osłona na kierownicy.

Mały twardziel

Młodzi kierowcy motocykli to twardziele, dlatego ich maszyny muszą być równie wytrzymałe. Dzięki nowemu silnikowi o pojemności 110 cm3, CRF110F nie ma z tym najmniejszych problemów. Motocykl wyposażono m.in. w bezobsługowy, kondensatorowy układ zapłonowy (CDI), automatyczną regulację naciągu łańcucha i szereg wysokiej jakości rozwiązań Hondy — a wszystko po to, by cieszyć się bezproblemową jazdą.

CRF110F — widok z przedniej perspektywy 3/4.
Zbliżenie na uchwyt przepustnicy.

Aby ruszyć, po prostu wciśnij przycisk. Na wszelki wypadek CRF110F posiada także nożny rozrusznik.

Przyjemna jazda

Rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia.

Dni spędzone na jeździe w terenie, zarówno na torze, jak i za domem, mogą być przyjemnością dla całej rodziny. CRF110F to świetnie wprowadzenie do przygody z motocyklami i maszyna idealna do rozwoju umiejętności, które przydadzą się później; zarówno na drodze, jak i w rywalizacji.

CRF150R — widok z boku 3/4 z prawego profilu przedstawiający motocykle z kierowcami na torze wyścigowym.