CRF110F, emocje bez końca

CRF110F

CRF110F sprawia wrażenie większego, niż w rzeczywistości i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Zbudowany z myślą o 8-11 latkach, motocykl ma wytrzymałe podwozie, elektryczny rozrusznik i niezawodny, 4-suwowy silnik. To idealny stopień przed bardziej wyczynowymi motocyklami klasy 125/150 cm3 w MX i Enduro.

Podróż życia

Kiedy dziecko odczuwa niepohamowaną chęć jazdy motocyklem, nie ma lepszego wyboru niż czerwona, terenowa Honda CRF.

Model CRF110F daje młodym kierowcom mnóstwo pewności siebie i otwiera drzwi do życiowej, motocyklowej przygody. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi, mocnej stalowej ramie i wysokiej jakości zawieszeniu, każdy poczuje się na nim jak na większym motocyklu. To maszyna, na której można jeździć — i odczuwać wielką frajdę — przez cały dzień.

CRF110F, podróż życia

TERENOWY STYL

Wygląd inspirowany CRF450R jeszcze bardziej podnosi prestiż.

CRF110F, zupełnie nowe panele nadwozia

CRF110F ma nie tylko mocny silnik, ale także wytrzymałe podwozie.

To motocykl, który cieszy oko. Agresywnie stylizowane i mocne panele nadwozia nadają maszynie CRF110F wyrazisty, nowoczesny wygląd, kojarzący się z potężnym CRF450R. Osłona łańcucha wygląda świetnie i poprawia bezpieczeństwo, podobnie jak piankowa osłona na kierownicy.

 

Mały twardziel

Młodzi kierowcy motocykli to twardziele, dlatego ich maszyny muszą być równie wytrzymałe. Z niezawodnym silnikiem o pojemności 109 cm3 i solidnym podwoziem CRF110F bez problemu spełnia ten wymóg. A żeby pracował niezawodnie, otrzymał rozwiązania takie jak bezobsługowy kondensatorowy układ zapłonowy (CDI) i automatyczny napinacz łańcucha rozrządu. Oraz oczywiście legendarne wyrafinowanie techniczne i jakość Hondy.

CRF110F, nowoczesny wygląd
CRF110F, nowy silnik o pojemności 110 cm3

Uruchamianie silnika jest bardzo proste. Po prostu naciśnij przycisk i możesz ruszać.

Przyjemna jazda

Rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia.

Dni spędzone na jeździe w terenie, zarówno na torze, jak i za domem, mogą być przyjemnością dla całej rodziny. CRF110F to świetnie wprowadzenie do przygody z motocyklami i maszyna idealna do rozwoju umiejętności, które przydadzą się później; zarówno na drodze, jak i w rywalizacji.

 

 

CRF110F, przyjemna jazda