Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda Forza 125 w plenerze.

Żadnych kompromisów

Chcesz mieć to, co najlepsze? Proszę bardzo. Forza 125 to nasz sportowy skuter GT klasy premium i ma wszystko, czego możesz chcieć. Niewiarygodna oszczędność paliwa i zasięg zbiornika dzięki silnikowi eSP+ oraz czołowe w swojej klasie osiągi. Forza 125 w mieście jest jak u siebie. Zbudowana z myślą o tym, jak żyjesz.

Honda Forza 125 w akcji na drodze.

Forza to forma i funkcjonalność

Forza 125 jest liderem w swojej klasie od 2015 roku. Utrzymuje się na czele stawki dzięki wyrafinowanemu stylowi – teraz z przednią owiewką i reflektorami LED po modelu Forza 750 – oraz komfortowi GT dla dwóch osób w kompaktowej formie, którą się łatwo prowadzi i, co równie ważne, parkuje w zatłoczonym środowisku miejskim. Opływowe nadwozie jest również ukształtowane pod kątem aerodynamiki, która zmniejsza nacisk na plecy kierowcy przy większej prędkości, co pozwala na dłuższe dojazdy do miasta.

Honda Forza 125 w akcji na drodze.

Zbudowana z myślą o tym, jak żyjesz

Oczywiście skuter musi być praktyczny, a nie tylko dobrze wyglądać. I znów Forza 125 wychodzi na prowadzenie; pod siedzeniem znajduje się ogromny schowek – wystarczający na dwa kaski integralne. Elektryczna szyba zapewnia ochronę przed wiatrem lub chłodną bryzę. W schowku po lewej stronie znajdziesz gniazdo USB Type-C do ładowania smartfona podczas jazdy, a jeśli chcesz mieć dodatkową przestrzeń przewozową, opcjonalny kufer górny Smart o pojemności 45 l otwiera się i zamyka za pomocą kluczyka Smart Key skutera Forza 125.

Honda Forza 125 w akcji na drodze.

Lepiej mieć mniej postojów na stacjach paliw

Chłodzony cieczą, zgodny z normą EURO5 silnik eSP+ został wyposażony w funkcje oszczędzające paliwo, a w jego konstrukcji zastosowano technologie zmniejszające wewnętrzne tarcie, które zwiększają oszczędność paliwa bez obniżania osiągów. Na drodze oznacza to, że Forza 125 może przejechać nawet 491 km na jednym baku paliwa o pojemności 11,7 l. Ponadto funkcja automatycznego wyłączania silnika włącza się po 3 sekundach postoju; przekręcenie manetki gazu powoduje natychmiastowe ponowne uruchomienie silnika, co nie tylko pozwala zaoszczędzić paliwo, ale również zmniejszyć emisję spalin – co jest szczególnie przydatne w środowisku miejskim.

Honda Forza 125 w akcji na drodze.

Ciągła pewność siebie

Za każdym razem, gdy jeździsz swoją Forzą 125, ona pracuje dla Ciebie. System sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) utrzymuje przyczepność tylnej opony w każdych warunkach i daje prawdziwą pewność, gdy mamy ograniczoną przyczepność. Jeśli przewozisz pasażera lub bagaż, pamiętaj że napięcie wstępne tylnej sprężyny jest regulowane, co zapewnia optymalny komfort i prowadzenie. A ponieważ jest to skuter o fantastycznym wyglądzie, zmodernizowaliśmy zestaw wskaźników, w którym analogowy prędkościomierz i obrotomierz są umieszczone obok wyraźnego cyfrowego wyświetlacza informacyjnego.

  • Matte Cynos Grey Metallic Standard
  • Pearl Falcon Gray Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Pearl Siena Red Standard
  • Matte Cynos Grey (Special edition) Standard
*

Rodzina Forza

Nasza wyjątkowa rodzina skuterów.

Model Forza 125 wprowadziliśmy w 2015 roku z przeznaczeniem dla wymagających europejskich klientów, którzy oczekują, że ich maszyny będą miały wszystko co najlepsze. Od tego czasu jest liderem w swojej klasie dzięki kompaktowym wymiarom, komfortowi GT, dużej ilości miejsca na bagaż, sportowym zdolnościom jezdnym i mocnemu silnikowi. Z nowo odświeżonymi owiewkami i reflektorami w stylu Forza 750 – obok odświeżonej Forza 350 – jest częścią naszej kompletnej rodziny Forza.

Rodzina Honda Forza.

Która Forza pasuje do Ciebie najbardziej?

Zwinna Forza 125 lub jeszcze bardziej uniwersalny model Forza 350 — wybierz skuter odpowiedni dla siebie.

Honda Forza 350 z boku.
Honda Forza 125 z boku.

Forza 125

Forza 350

Aplikacja Honda Motorcycles Experience z Forzą 125.

Honda Motorcycles Experience

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.