Forza 125, to jest Forza
Forza 125, to jest Forza

FORZA 125

TO JEST FORZA

CZERP WIĘCEJ Z ŻYCIA

Nowoczesne technologie, praktyczność i wyrafinowany styl, zmieszczone w jednym sportowym skuterze GT. Zastosowany w modelu 125 silnik eSP+ (enhanced Smart Power Plus) z układem HSTC spełnia normę emisji spalin EURO5 i zapewnia najlepsze w klasie przyspieszenie. Ma również zbiornik paliwa wystarczający na przejechanie 480 kilometrów, bez problemu osiąga wysokie prędkości, a płynne rozwijanie mocy bardzo ułatwia jazdę po mieście. Schowek pod siedzeniem zmieści dwa kaski.

PRZEMYKAJ PRZEZ MIASTO

Teraz jeszcze łatwiej. Jeszcze bardziej dopracowaliśmy styl skutera Forza 125 i dodaliśmy nowe technologie, aby poprawić pewność prowadzenia i wygodę.

Przeprojektowana smukła owiewka i boczne panele sprawnie przecinają powietrze, zapewniając przy tym właściwości aerodynamiczne, dzięki którym podczas szybkiej jazdy na plecy kierowcy działa mniejsze ciśnienie. Zakres ruchu sterowanej elektrycznie szyby zwiększono o 40 mm. Można ją więc wysunąć na 180 mm, aby lepiej chroniła przed wiatrem i zmniejszała szum powietrza, albo obniżyć i zyskać większą swobodę podczas kluczenia po mieście. Silnik wyposażono w system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który dba, aby tylna opona miała odpowiednią przyczepność w każdych warunkach jazdy. W podręcznym schowku znajduje się gniazdo USB Type-C umożliwiające ładowanie urządzeń komórkowych.

Forza 125, styl
Forza 125, technologia
Forza 125, smukły
Forza 125, przemykaj przez miasto

SIŁA, KTÓRĄ TRZEBA BRAĆ POWAŻNIE

Nasza wyjątkowa rodzina skuterów.

Model Forza 125 wprowadziliśmy w 2015 roku z przeznaczeniem dla wymagających europejskich klientów, którzy oczekują, że ich maszyny będą miały wszystko co najlepsze. Od tego czasu, dzięki kompaktowym wymiarom i mocnym silnikom, model pozostaje liderem w swojej klasie. Oferuje również komfort skutera klasy „GT” (Grand Touring) połączony z usportowionym prowadzeniem i dużą ilością miejsca na bagaże. Razem z Forza 350 i zupełnie nowym Forza 750 tworzy wyjątkową rodzinę skuterów Forza.

Forza 125, SIŁA, KTÓRĄ TRZEBA BRAĆ POWAŻNIE

DWA RÓŻNE SKUTERY FORZA

Zwinny Forza 125 lub jeszcze bardziej uniwersalny model Forza 350 — wybierz skuter odpowiedni dla siebie.

Forza 350, zdjęcie studyjne
Forza 125, zdjęcie studyjne

Forza 125

Forza 350

Widok Hondy Forza 125 w aplikacji

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.