Motocykle – Honda
Close
MM93 - 2019 MotoGP World Champion
MM93 - 2019 MotoGP World Champion

8 Tytułów Mistrzowskich

Marc Marquez z zespołem fabrycznym Hondy zdobył swoje pierwsze mistrzostwo w klasie MotoGP w 2013 roku. Od tamtej pory triumfował także w 2014 roku oraz cztery razy z rzędu między 2016 a 2019 rokiem. W wieku 26 lat Marquez może pochwalić się już ośmioma tytułami mistrzowskimi – 6 w MotoGP oraz po jednym w klasach 125 cm³ oraz Moto2.

Honda Speed&Challenge

5 rund Honda Speed&Challenge za nami. Wyłoniliśmy najlepszych z najlepszych!

Nagrody trafiły w ręce najlepszych, w tym skuter HONDA PCX dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej!

Bardzo dziękujemy za uczestnictwo i gratulujemy zwycięzcom!

 

Honda Speed&Challenge
Przewiń
Gama motocykli marki Honda

POZNAJ GAMĘ MOTOCYKLI MARKI HONDA

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ.

Pierwszym seryjnie produkowanym motocyklem Hondy był model ‘D’ Dream, wprowadzony na rynek w 1949 roku. Był to motocykl, który utorował firmie Honda drogę na pozycję największego japońskiego producenta motocykli. Teraz Honda spełnia marzenia motocyklistów na całym świecie dostarczając im niezapomnianych emocji.

 

Honda vintage motorcycle three quarter front view and young rider standing.

WSKAZÓWKI

Wygrywanie wyścigów jest ważne dla naszych ambitnych kierowców oraz ich zespołów, leży to w ich naturze, ale sam sukces w wyścigach nie jest jedynym powodem, dla którego jesteśmy obecni na torze. Większość czasu spędzamy na wyszukiwaniu słabości i gdy jakieś dostrzeżemy, dokonujemy zmian — w ten sposób się uczymy. To zmiany czynią nas silniejszymi.

ŚLEDŹ NASZ ZESPÓŁ MOTOGP

WIOSENNA OFERTA

Ten nowy pakiet finansowania został stworzony, aby pomóc Ci wyjechać na drogę tak szybko, jak to tylko możliwe. Sprawia on, że zakup nowego modelu NC750S jest łatwy i przyjemny.

PRAWDZIWA PRZYGODA NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Dzięki aplikacji Africa Twin możesz robić zdjęcia swojemu motocyklowi, przesyłać je na dowolne środowiska, udostępniać przyjaciołom poprzez media społecznościowe i zobaczyć zdjęcie własnego motocykla, jeszcze zanim go zamówisz.

POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY

Gama T-shirtów, bluz z kapturem i swetrów w stylu vintage nawiązującym do minionej epoki.