Honda Adventure Day

Zapraszamy na Honda Adventure Day; nową po raz pierwszy organizowaną imprezę dla entuzjastów marki Honda.
Będziemy gościnnie na Rajdzie Tukan, który odbędzie się w dniach 24-26.05.2019.

Zaproszenie

Honda Adventure Day

Marquez zdobył pierwszy tytuł motocyklowego mistrza świata królewskiej klasy MotoGP w 2013 roku razem z fabrycznym zespołem Hondy. Od tego czasu Marquez sięgał po koronę także w latach 2014, 2016 i 2017. Jak dodać wcześniejsze zwycięstwa Marc'a z początku kariery w klasie 125 cm3 oraz Moto2 to Marquez ma na sowim koncie aż 7 tytułów Mistrza Świata w wieku zaledwie 25 lat. 

Przewiń
Gama motocykli marki Honda

POZNAJ GAMĘ MOTOCYKLI MARKI HONDA

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ.

Pierwszym seryjnie produkowanym motocyklem Hondy był model ‘D’ Dream, wprowadzony na rynek w 1949 roku. Był to motocykl, który utorował firmie Honda drogę na pozycję największego japońskiego producenta motocykli. Teraz Honda spełnia marzenia motocyklistów na całym świecie dostarczając im niezapomnianych emocji.

 

Honda vintage motorcycle three quarter front view and young rider standing.

WSKAZÓWKI

Wygrywanie wyścigów jest ważne dla naszych ambitnych kierowców oraz ich zespołów, leży to w ich naturze, ale sam sukces w wyścigach nie jest jedynym powodem, dla którego jesteśmy obecni na torze. Większość czasu spędzamy na wyszukiwaniu słabości i gdy jakieś dostrzeżemy, dokonujemy zmian — w ten sposób się uczymy. To zmiany czynią nas silniejszymi.

ŚLEDŹ NASZ ZESPÓŁ MOTOGP

WIOSENNA OFERTA

Ten nowy pakiet finansowania został stworzony, aby pomóc Ci wyjechać na drogę tak szybko, jak to tylko możliwe. Sprawia on, że zakup nowego modelu NC750S jest łatwy i przyjemny.

PRAWDZIWA PRZYGODA NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Dzięki aplikacji Africa Twin możesz robić zdjęcia swojemu motocyklowi, przesyłać je na dowolne środowiska, udostępniać przyjaciołom poprzez media społecznościowe i zobaczyć zdjęcie własnego motocykla, jeszcze zanim go zamówisz.

POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY

Gama T-shirtów, bluz z kapturem i swetrów w stylu vintage nawiązującym do minionej epoki.