Motocykle – Honda

Moved by Dreams

NOWE MODELE 2022
NOWE MODELE 2022

NOWE MODELE 2022

SPRAWDŹ NASZĄ GAMĘ MOTOCYKLI

NT1100
NT1100

NT1100

Konfigurator

Wybierz swoje marzenie i je urzeczywistnij

Honda Motocykle Wyprzedaz Rocznika 2020
Honda Motocykle Wyprzedaz Rocznika 2020

Taniej już nie będzie!

Wyprzedaż 2020! Najtańszy motocykl już od 10 600 zł***

Zaczynamy wyprzedaż rocznika 2020. Ceny motocykli Hondy zaczynają się już od 10 600 zł dla modelu CB125F***. Nie czekaj do ostatniej chwili. Taniej już nie będzie, a liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Honda Skutery Wyprzedaz Rocznika 2020
Honda Skutery Wyprzedaz Rocznika 2020

Taniej już nie będzie!

Wyprzedaż 2020! Najtańszy skuter już od 8 500 zł**

Zaczynamy wyprzedaż rocznika 2020. Ceny skuterów Hondy zaczynają się już od 8 500 zł dla modelu Vision 110**. Nie czekaj do ostatniej chwili. Taniej już nie będzie, a liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Przewiń

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ.

Pierwszym seryjnie produkowanym motocyklem Hondy był model ‘D’ Dream, wprowadzony na rynek w 1949 roku. Był to motocykl, który utorował firmie Honda drogę na pozycję największego japońskiego producenta motocykli. Teraz Honda spełnia marzenia motocyklistów na całym świecie dostarczając im niezapomnianych emocji.

 

Honda vintage motorcycle three quarter front view and young rider standing.

WSKAZÓWKI

Wygrywanie wyścigów jest ważne dla naszych ambitnych kierowców oraz ich zespołów, leży to w ich naturze, ale sam sukces w wyścigach nie jest jedynym powodem, dla którego jesteśmy obecni na torze. Większość czasu spędzamy na wyszukiwaniu słabości i gdy jakieś dostrzeżemy, dokonujemy zmian — w ten sposób się uczymy. To zmiany czynią nas silniejszymi.

PRAWDZIWA PRZYGODA NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Dzięki aplikacji Africa Twin możesz robić zdjęcia swojemu motocyklowi, przesyłać je na dowolne środowiska, udostępniać przyjaciołom poprzez media społecznościowe i zobaczyć zdjęcie własnego motocykla, jeszcze zanim go zamówisz.

POWRÓT DO ZŁOTEJ ERY

Gama T-shirtów, bluz z kapturem i swetrów w stylu vintage nawiązującym do minionej epoki.