CBR500R – WYŚCIGOWE DNA

CBR500R – WYŚCIGOWE DNA

Po co się ścigać? Aby się doskonalić. To jest to, co zawsze robiliśmy. I wlasnie dlatego, mimo ze CBR500R jest motocyklem na kategorie A2, to jest równiez w kazdym milimetrze czlonkiem rodziny CBR. Agresywna stylistyka i nowa grafika przyspieszają bicie serca. Dwucylindrowy silnik, który wchodzi na wysokie obroty, kiedy tylko chcesz, oraz zmodernizowane zawieszenie i hamulce, dzięki którym będziesz czuł się pewnie. Przygotuj się na prawdziwie wyścigową wydajność i przypływ adrenaliny.

CBR500R – CZAS NA ZMIANY

CZAS NA ZMIANY

Być może jest to Twój pierwszy motocykl sportowy. Albo jesteś doświadczonym kierowcą, który szuka mocnych wrażeń na mniejszej maszynie. W każdym z tych przypadków model CBR500R otwiera nowe możliwości. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom ułatwia poruszanie się po mieście, a na krętych, wymagających drogach pokazuje prawdziwie sportową charakterystykę. I zawsze błyskawicznie reaguje na każdy ruch kierownicą i obrócenie manetki gazu. Żyj pełnią życia i ciesz się każdą chwilą. To jest właśnie CBR500R.

CBR500R – Nasz najmniejszy motocykl klasy Super Sport

Model CBR jest zawsze czymś wyjątkowym

CBR. Trzy bardzo wyjątkowe litery. Nie są one używane bez powodu. Trzeba na nie zasłużyć. Modelowi CBR500R udało się to, dzięki sportowej konstrukcji, w której zastosowano skrzydełka owiewki poprawiające aerodynamikę przy dużych prędkościach. Agresywna jazda jest możliwa dzięki kierownicy zamocowanej pod górnym jarzmem i nowym, aluminiowym podnóżkom umieszczonym z tyłu, które bez wysiłku pozwalają przyjąć pozycję wyścigową. Mówią, że jeśli wygląda na szybki, to musi być szybki. Patrząc na model CBR500R, z jego oszałamiającym nowym malowaniem i grafiką, nie sposób się nie zgodzić.

CBR500R – Nasz najmniejszy motocykl klasy Super Sport

Niewiarygodna precyzja prowadzenia

Te kilka zakrętów przed Tobą? Są Twoje. Wszystkie. Przejmij kontrolę nad każdym spóźnionym wejściem w zakręt, przejazdem przez jego szczyt i wyjściem z niego. Nowy widelec 41 mm Showa USD Big Piston (SFF-BP) oddziela tlumienie od sprezyny i zapewnia plynna reakcje, szczególnie przy hamowaniu z duzych predkosci, dzieki doskonalej przyczepnosci przedniej opony. Charakterystyka tylnego amortyzatora Showa została odpowiednio poprawiona, a nowe, lekkie koła i wahacz – oraz przesunięty bardziej do przodu ciężar podwozia – gwarantują jeszcze precyzyjniejsze prowadzenie.

CBR500R – Nasz najmniejszy motocykl klasy Super Sport

Radość z każdego obrócenia manetki gazu

Jeśli to Twój pierwszy motocykl na kategorię A2, to jest to świetny punkt wyjściowy. Chłodzony cieczą, 8-zaworowy rzędowy dwucylindrowiec generuje moc o wartości 47,6 KM (35 kW) przy 8600 obr./min., a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 43 Nm przy 6500 obr./min. Dopełnieniem swobodnie pracującego, przyjemnego podczas jazdy i niesamowicie wciągającego silnika jest przyprawiający o dreszcze dźwięk układu wydechowego, gdy przyspieszasz do maksymalnych obrotów. Podobnie jak w przypadku innych większych modeli z rodziny CBR posiada też sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty, które upraszcza zmianę biegów na wyższe za pomocą sześciobiegowej skrzyni i pozwala kontrolować blokadę tylnego koła podczas nagłej redukcji biegu.

CBR500R – Nasz najmniejszy motocykl klasy Super Sport

Doskonałe właściwości jezdne

Model CBR500R przyciąga uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Podwójne reflektory LED o wyrazistych kształtach rzucają groźne spojrzenia i emitują szerszy strumień światła, zapewniając lepszą widoczność w nocy. Do tego dochodzą pasujące kierunkowskazy LED i tylne światło pozycyjne. Kontrastowy wyświetlacz LCD pokazuje prędkościomierz, obrotomierz z wykresem słupkowym, podwójny licznik przebytej drogi, wskaźnik poziomu/zużycia paliwa, a także wskaźnik wybranego biegu. Dostępny jest również wskaźnik zmiany biegu, który jest ustawiony na 8750 obr./min., ale można zmienić tę wartość w krokach co 250 obr./min.

Dumni z naszego najmniejszego modelu CBR

Wiemy, że Ty też będziesz. Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.