Zastrzeżenie - zdjęcia pokazane na stronie zawierają modele o specyfikacji pozaeuropejskiej i opcję koloru Cherry Red, która nie jest sprzedawana w Europie.

MSX125

Mały motocykl. Wielki charakter

Motocykle MSX125 Grom jadące wspólnie


Rozumiemy. Musisz gdzieś być. To jest początek Twojej podróży. Od 2013 roku nasz MSX125 Grom stał się wyborem nowego pokolenia młodych motocyklistów. Łatwo zrozumieć, dlaczego; jest to mały motocykl o całkowicie indywidualnym wyglądzie i pełnowymiarowym, motocyklowym zawieszeniu i hamulcach. A gdy dodamy do tego dynamiczny, chłodzony powietrzem, 5-biegowy silnik o pojemności 125 cm3, jaskrawe nowe kolory i grafikę - z nową, ostrą owiewką - Grom jednym obrotem przepustnicy zmienia się z kieszonkowego środka transportu w najlepszego przyjaciela.


Statyczny obraz MSX125 Grom z motocyklistą gotowym do jazdy

Motocykl mały rozmiarami, ale wielki duchem

MSX oznacza Mini Street X-treme. AKA Grom. Grom oferuje mnóstwo innych zalet, oprócz jazdy. Oszałamiające nowe malowanie i grafika uzupełniają nowy, bardziej sportowy kształt owiewki. Dolna osłona dodaje stylu, nawet na postoju. Unikalne nadwozie jest charakterystyczne w obecnej formie lub nadaje się do personalizacji. Żywiołowy silnik z wtryskiem paliwa jest oszczędny i ekonomiczny. Tak więc, niezależnie od tego, czy wybierasz się na studia, do miasta, czy nawet podróżujesz po świecie w kamperze, mały Grom doskonale wpisuje się w życie i niesie ze sobą wielkie pomysły, możliwości i oczywiście wolność, jaką dają dwa koła.

Podstawowe dane techniczne

Masa własna

103kg

Wysokość siedzenia

761mm

Zużycie paliwa

66,7km/l

Co2

34g/km

MSX125 Grom w kolorze niebieskim na zdjęciu statycznym z boku
  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Pearl Horizon White Standard
  • Candy Victory Blue Standard
*