Honda GL1800 Gold Wing, perfekcja jazdy
Honda GL1800 Gold Wing, perfekcja jazdy

GL1800 Gold Wing

PERFEKCJA JAZDY

Przewiń

POCZUJ PRAWDZIWĄ WOLNOŚĆ

A więc dokąd chcesz pojechać?

Cokolwiek chcesz zwiedzić lub zobaczyć, przepięknie wykończona, reprezentująca klasę premium GL1800 Gold Wing zawiezie Cię tam we wspaniałym stylu, pozwalając po drodze cieszyć się łatwością i przyjemnością jazdy. Napędzana wspaniałym sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 1833 cm3, współpracuje z 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT). Podzespoły zamknięto w wyrafinowanym zawieszeniu z dwoma wahaczami trójkątnymi z przodu, tylnym zawieszeniem z układem Pro-Arm i elektroniczną kontrolą tłumienia, co ogółem zapewnia doskonałe właściwości jezdne. Nowy, wyższej klasy system audio i głośniki gwarantują znakomity dźwięk podczas każdego wyjazdu. O to właśnie chodzi w Hondzie Gold Wing. O czystą perfekcję jazdy.

Honda GL1800 Gold Wing, poczuj prawdziwą wolność

OTWARTA DROGA WZYWA

Przyjrzyj się uważnie naszemu 6-cylindrowemu arcydziełu — Hondzie Gold Wing.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Kolor

  CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

  Oczekujesz od motocykla więcej ekscytujących emocji? Znajdziesz je właśnie tutaj.

  Gold Wing to czysta przyjemność. Oczywiście przewiezie wszystko co potrzebujesz, ale to maszyna stworzona dla wrażeń z jazdy. Jej silnik — 6-cylindrowe arcydzieło inżynierii — błyskawicznie reaguje na każde polecenie. Zwinne zawieszenie kojąco płynie przez zakręty. Ale to Gold Wing. Oczekujesz więcej. I oczywiście to dostajesz. Wielki 7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT przekazuje dane systemów informacyjno-rozrywkowego i nawigacyjnego oraz umożliwia wybór trybu jazdy i regulację zawieszenia. A żeby kierowca w trakcie wyprawy nie stracił kontaktu ze światem, interfejsy Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają obsługiwanie różnych funkcji smartfonów Apple™ i Android™ przez połączenie Bluetooth®.

  Honda GL1800 Gold Wing, oczekuj więcej
  Honda GL1800 Gold Wing, bądź w kontakcie ze światem
  Honda GL1800 Gold Wing, czysta przyjemność
  Honda GL1800 Gold Wing, stworzona do jeżdżenia

  WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

  Kufer górny i boczne czy tylko boczne? Ty decydujesz. Tu się wsuwa.

  Honda GL1800 Gold Wing Tour
  Honda GL1800 Gold Wing

  Gold Wing

  Gold Wing Tour

  ZARZĄDZANIE MOCĄ

  Honda Gold Wing oczywiście uwielbia autostradę. Ale w zakrętach budzi się w niej inna natura.

  To motocykl stworzony do pokonywania zakrętów i widać, że ogromnie to lubi. Jego odlewana z aluminium dwubelkowa rama jest prowadzona z przodu przez dwa wahacze trójkątne, które minimalizują tarcie ślizgowe powodowane przez odbicia na nierównościach nawierzchni i polecenia skrętu. Układ kierowniczy oddzielono od zawieszenia, czego rezultatem jest lekkie i zwinne prowadzenie już od prędkości spacerowych. W celu zapewnienia maksymalnej kontroli i płynności zachowania na drodze siła tłumienia jest dopasowywana do wybranego trybu jazdy, a wstępnie napięcie sprężyny również jest dostosowywane elektronicznie. Układ obsługuje się bardzo intuicyjnie. Poza 4 trybami jazdy są również 4 ustawienia obciążenia — od małego do dużego. Ogółem cała konstrukcja zawieszenia służy jak najlepszemu wykorzystaniu energii kinetycznej wytwarzanej przez zupełnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju układ napędowy. Wszystko dla dobra użytkownika.

  Honda GL1800 Gold Wing, zarządzanie mocą
  Widok Hondy GL800 gold wing w aplikacji

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.