Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda GL1800 Gold Wing, perfekcja jazdy

PERFEKCJA JAZDY

Cokolwiek chcesz zwiedzić lub zobaczyć, przepięknie wykończona GL1800 Gold Wing zawiezie Cię tam we wspaniałym stylu, pozwalając po drodze delektować się samą jazdą. Napędzana wspaniałym sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 1833 cm3, współpracuje z 7-biegową automatyczną (DCT) skrzynią biegów. Oba podzespoły zamknięto w wyrafinowanym zawieszeniu zapewniającym zaskakująco zwinne prowadzenie. Gold Wing oferuje swoim użytkownikom wrażenia z jazdy nieporównywalne z żadnym innym jednośladem. 

Honda GL1800 Gold Wing, dynamiczne ujęcie z przodu z boku

Oczekujesz od motocykla więcej ekscytujących emocji? Znajdziesz je tutaj.

W Hondzie Gold Wing najważniejsza jest jazda. Jej silnik — 6-cylindrowe arcydzieło inżynierii — błyskawicznie reaguje na każde polecenie. Układ zarządzania silnikiem z przepustnicą sterowaną elektronicznie (TBW) ma cztery tryby jazdy — TOUR, SPORT, ECON i RAIN, a reakcje przepustnicy i rozwijanie mocy zoptymalizowano pod kątem łatwości kontrolowania przy niskich prędkościach. Jednostka ma mnóstwo użytecznej siły w całym zakresie obrotów, pozwalając autentycznie cieszyć się jazdą w każdych warunkach. 

Honda GL1800 Gold Wing, dynamiczne ujęcie z przodu z boku

Zwinne prowadzenie zapewnia kontrolę na każdej drodze.

To motocykl stworzony do pokonywania zakrętów i widać, że ogromnie to lubi. Jego aluminiowa dwubelkowa rama jest prowadzona z przodu przez dwa wahacze trójkątne, które minimalizują tarcie ślizgowe powodowane przez nierówności i polecenia skrętu. Układ kierowniczy oddzielono od zawieszenia, czego rezultatem jest lekkie i zwinne prowadzenie już od prędkości spacerowych.

Honda GL1800 Gold Wing, dynamiczne ujęcie z przodu z boku

Wybór należy do Ciebie.

Gold Wing umożliwia podróżowanie w prawdziwym luksusie na długich trasach, w czym duża zasługa 7-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni DCT montowanej już w standardzie. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał i osiągi silnika, wybierz tryb ręczny. Jednak na dłuższe podróże lepiej wybrać tryby automatyczne, np. typowej jazdy (Drive) i sportowy (Sport), w których komputer stara się przewidzieć Twój następny ruch i przygotować odpowiednie przełożenie. 

Honda GL1800 Gold Wing, dynamiczne ujęcie z przodu z boku

Technologie wspierająca podróżowanie.

Wielki 7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT przekazuje dane systemów informacyjno-rozrywkowego i nawigacyjnego oraz umożliwia wybór trybu jazdy i regulację zawieszenia. A żeby kierowca w trakcie wyprawy nie stracił kontaktu ze światem, interfejsy Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają zreplikowanie funkcji telefonu na wyświetlacz TFT. 

GL1800 Gold Wing, statyczne ujęcie z kierowcą i pasażerem


Zobacz dokładniejsze dane techniczne i cenę

DANE TECHNICZNE I CENA
  • Matte Armoured Green Metallic Standard
*
Honda GL1800 Gold Wing, pakiet Pełna opcja

PAKIET Full Option

Ten pakiet wszystkich opcji podnosi jakość podróżowania Hondą Goldwing na wyższy poziom. Alternatywnie możesz kupować te oryginalne akcesoria pojedynczo. 

Pakiet obejmuje następujące elementy: wysoka szyba, światła przeciwmgielne, gniazdo zasilania 12 V, oparcie dla pasażera, tylny stelaż, 2 wewnętrzne torby, kufry boczne, maty i podpórkę centralną.

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Kufer górny i boczne czy tylko boczne? Ty decydujesz. Tu się wsuwa.

Honda GL1800 Gold Wing Tour
Honda GL1800 Gold Wing

Gold Wing

Gold Wing Tour

Widok Hondy GL800 gold wing w aplikacji

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.