Honda PCX125 - Najlepszy widok na miasto
Honda PCX125 - Najlepszy widok na miasto

PCX125

NAJLEPSZY WIDOK NA MIASTO

Przewiń

DOBRE POSUNIĘCIA

Rozmontowaliśmy PCX125 na drobne kawałki, każdy z nich ulepszyliśmy, po czym zmontowaliśmy ponownie. Elegancko unowocześniona stylistyka podkreśla futurystyczne linie oraz skrywa większą przestrzeń bagażową pod siedzeniem, gniazdo USB Type-C i wygodę obsługi inteligentnym kluczykiem. Całkowicie nowy, chłodzony cieczą czterozaworowy silnik generuje większą moc, co się przekłada na lepsze przyspieszanie i wyższą prędkość maksymalną. a przy tym jest zaskakująco ekonomiczny. Jest również wyposażony w system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który utrzymuje przyczepność tylnej opony na każdej nawierzchni, mokrej czy suchej. Nowa rama, szersze opony, tylne zawieszenie o dłuższym skoku i układ ABS dbają o maksymalnie płynną i pewną jazdę.

Honda PCX being ridden on street

SWOBODA NA DRODZE

Prowadzisz aktywny tryb życia i musisz docierać w różne miejsca. Nowy model PCX125 jest na to gotowy.

Najpierw wyjaśnimy filozofię przyświecającą jego stworzeniu i powody, dla których od ponad dziesięciu lat jest jednym z ulubionych skuterów w Europie. Komfort użytkownika na poziomie „X” — stąd PCX — zapewniają pozycja jazdy z wygodnym podparciem ciała, schowek pod siedzeniem mieszczący kask integralny oraz wysoka jakość wykonania wszystkich elementów i detali. Koniec z czekaniem na drogie taksówki czy spóźniające się środki publicznego transportu — po prostu naciśnij przycisk i ruszaj. Smukły, dynamiczny PCX125 z łatwością pokonuje miejskie korki, dowożąc kierowcę do celu podróży w świetnym stylu — i na czas.

Honda PCX125 - Kluczyk Smart Key
Honda PCX125 - Widok z tyłu, na ulicy, szary motocykl
Honda PCX125 - Widok z przodu z prawej strony, zaparkowany, szary motocykl
Honda PCX125 - Widok z tyłu z prawej strony, zaparkowany, szary motocykl

CZAS JEST TWOIM SPRZYMIERZEŃCEM

Jeden z naszych bestselerowych skuterów o pojemności 125 cm3 stał się jeszcze lepszy.

PCX125 ma Cię dowieźć w dowolne miejsce w mieście, i przy tym świetnie wyglądać. Jego fantastyczny wygląd od zawsze przyciągał uwagę, a teraz został jeszcze uatrakcyjniony. Pod pięknym nadwoziem skrywa się wiele detali, które ułatwiają codzienną eksploatację. Zapłon jest obsługiwany kluczykiem Smart Key — wystarczy trzymać go w kieszeni, a reszta zrobi się sama. Kluczyk steruje również opcjonalnym praktycznym górnym kufrem, odblokowując go, kiedy jesteś przy skuterze, a blokując zamek, gdy się oddalasz.

Honda PCX125 - Widok z przodu z prawej strony, zaparkowany, kierowca stojący obok szarego motocykla