Honda PCX125 na tle miejskiego krajobrazu

NAJLEPSZY WIDOK NA MIASTO

Honda PCX125 jest napędzana przez chłodzony cieczą 4-zaworowy silnik, który zapewnia płynne przyspieszenie przy imponująco niskim zużyciu paliwa. Elegancko unowocześniona stylistyka podkreśla futurystyczne linie, natomiast szersze opony, tylne zawieszenie o dłuższym skoku, układ ABS i system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) dbają o maksymalnie płynną i pewną jazdę. PCX125 jest również bardzo praktyczna, oferując m.in. pod siedzeniem schowek, który zmieści kask integralny.

Honda PCX125 - Dynamiczne ujęcie z tyłu z boku z kierowcą na siedzeniu

Czas jest Twoim sprzymierzeńcem

Koniec z czekaniem na drogie taksówki czy spóźniające się środki publicznego transportu — mając PCX125, możesz po prostu nacisnąć przycisk i ruszać. Smukła, dynamiczna sylwetka z łatwością pokonuje miejskie korki, dowożąc kierowcę do celu podróży w świetnym stylu — i na czas. 

Honda PCX125 - Dynamiczne ujęcie z tyłu z boku z kierowcą na siedzeniu

Praktyczność idealna na miasto

Zapłon jest obsługiwany kluczykiem Smart Key — wystarczy trzymać go w kieszeni, a reszta zrobi się sama. Kluczyk steruje również opcjonalnym praktycznym górnym kufrem, odblokowując go, kiedy jesteś przy skuterze, a blokując zamek, gdy się oddalasz.

Honda PCX125 - Dynamiczne ujęcie z tyłu z boku z kierowcą na siedzeniu

Lepsza paliwooszczędność i osiągi

Napędzany nowym czterozaworowym, chłodzonym wodą silnikiem SOHC eSP+, skuter PCX świetnie łączy osiągi z niskim zużyciem paliwa. Dzięki technologiom takim jak automatyczne wyłączanie silnika (funkcja Auto Stop) oraz połączenie alternatora z rozrusznikiem PCX jest nie tylko mocniejszy, ale również spełnia normę emisji spalin EURO5.

Honda PCX125 - Dynamiczne ujęcie z tyłu z boku z kierowcą na siedzeniu

Efektowny wygląd

PCX125 ma Cię dowieźć w dowolne miejsce w mieście, i przy tym świetnie wyglądać. Jego fantastyczny wygląd od zawsze przyciągał uwagę, a teraz został jeszcze uatrakcyjniony. Pod pięknym nadwoziem skrywa się wiele detali, które ułatwiają codzienną eksploatację.

Widok z przodu z boku na Hondę PCX125 jadącą po drodze

Poznaj bliżej Hondę PCX125

Przyjrzyj się bliżej detalom, które czynią z modelu PCX125 ulubieńca.

Honda PCX125 - PRAKTYCZNY GÓRNY KUFER O POJEMNOŚCI 35 L

Praktyczny górny kufer o pojemności 35 l

Praktyczny górny kufer może być dopasowany kolorystycznie. Otwierany i zamykany tym samym kluczykiem, który obsługuje zapłon, pomieści rzeczy potrzebne w codziennych przejazdach albo na weekendowej wycieczce. Zmieści jeden kask integralny lub dwa kaski otwarte. Dostępna jest również wewnętrzna torba.

Honda PCX125 - Pokrowiec

Pokrowiec

Ten pokrowiec na skuter chroni powłokę lakierniczą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wodoodporna oddychająca tkanina umożliwia schnięcie skutera nawet pod przykryciem. Specjalna lina chroni przed trzepotaniem, a umieszczone z przodu 2 otwory zabezpieczone pierścieniami pozwalają łatwo założyć blokadę U-lock.

Honda PCX125 - Przednia szyba

Przednia szyba

Przednia szyba poprawia całościowy komfort jazdy skuterem, chroniąc przed warunkami atmosferycznymi. Po jej zamontowaniu skuter też po prostu ładniej wygląda.

Honda PCX125 - Podgrzewane manetki

Podgrzewane manetki

Wyjątkowo wąskie manetki z podgrzewaniem skupionym na fragmencie dłoni najbardziej narażonym na chłód, z wbudowanym 5-stopniowym sterownikiem pozwalającym dobrać najbardziej komfortową temperaturę ogrzewania. Obsługuje się go wygodnie dostępnym przełącznikiem na kierownicy. Wbudowany specjalny obwód chroni akumulator przed rozładowaniem. Należy dodatkowo zainstalować mocowanie podgrzewanych manetek.